Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
29. dec 2009

nie, aj teraz som bola tu, v TN. Tá ambulancia, kam chodím, spolupracuje s Ferticentom, tak sa nemusím valiť furt do Blavy.

orsulka
autor
29. dec 2009

adu...tak to je super......zbytočne nadrmanie sa v aute - nepotrene .-)))))))))

idem este daco porobit....tak zatial babulky....

Adulik....keby nieco - ja sa ozvem...... 😉

adulik76
29. dec 2009

boli by sme veľmi radi, keby ste došli

orsulka
autor
29. dec 2009

a nelinka sa nám kde motká????? moja????????? s lacim behaju asi po návštevách 🙂))))))))

ivkaj...vy už ste zacali užívať tie činske vitaminy??????

sincer.....a ty hadam dovolenkuješ......či pracuješ zasek??????? 😕 😕

adulik76
29. dec 2009

tak, prosím pekne, ja som sa teraz zobudila ..... 🙂

sincerity
29. dec 2009

ahojte babule

orsul... nepracujem, relaxujem.... ani sa mi nechcelo zapinat pc, mam toho dost v praci....

adu.... super spravicky od doktora, velmi sa tesim.... a veru treba vela oddychovat, zobrala si to zo spravneho konca 😀

adulik76
29. dec 2009

však už som ako taký medveď, len spím, ale pokým toto má byť príznak tehotenstva, tak je celkom príjemný 😉

adulik76
30. dec 2009

dobré ránko, prajem. Kde sme všetky? 😕

sincerity
30. dec 2009

ahojte babulky

no adu to vies sviatky, jak som vcera pisala, asi sme vsetky unavene z toho pc a nechce sa nam ho ani zapinat .... ja som dnes musela 😅
ako si sa dohodla s dr? kto ti vlastne da PN-ku?

orsul bude asi na tej chvojke, nie?

no tak mne sa dneska snival naaaaadherny sen, si predstavte bola som tehotna po ivf.... dufam, len ze to neznamena nic zleho, aj ked na tieto veci velmi neverim....

adulik76
30. dec 2009

budúci týždeň čerpám dovolenku ešte z tohoto roka a potom pôjdem na PN - dám sa vypísať od známeho, takže s tým nebude nejak zvlášť problém. Asi som len ja teraz závislá na pc, lebo maťo ma k ničomu nepustí, tak hľadám aspoň takto zábavku

sincerity
30. dec 2009

tak to je super, ze to mas vybavene, ale myslim, ze ty by si nemala mat problem.... ved lax vypisal bez problemov....
veru nech ta mato strazi pekne, treba veeeela oddychovat a nicnerobit

adulik76
30. dec 2009

snažím sa ako len najlepšie viem. To maličké je pre nás všetko

bublinkaa2
30. dec 2009

Ahojte baby... 🙂

Kedze moj nick marmite je uplne plny a nemozem vkladat viacej fotografii, tak som oprasila stary neuspesny nick bublinka z pred par mesiacov a vlozila som novu fotku...
Je to ten najkrajsi vianocny darcek aky sme si len mohli priat, nikto to z nas necakal... Ale velmi sa bojime, lebo moje vysledky zo sterov su nezmenene, stale nie moc zle, ale ani dobre, tak mam v novom roku nacupitat ku gynekologovi, ale ten sa veru nepotesi... Bojim, bojim, co sa bude teraz diat... ☹

bublinkaa2
30. dec 2009

Mali sme nakazanu pauzu od gynekologa, ale kedze sme boli s Luckou v nemocnici cez podla mna moje plodne dni, tak na 21 som plodne dni uz necakala.... No a motyka vystrelila...!

bublinkaa2
30. dec 2009

To asi sposobili tie stresy v nemocnici s malou a cele sa to posunulo. Ved ja som bola ukazkova 28-micka... 😕

bublinkaa2
30. dec 2009

Este to chcem zajtra rano potvrdit jednym testom, ci ciarka stmavne a ked ano, tak to mozno napreduje dobrym smerom... 🙂 Potom prilozim fotku, ci bude rozdiel... Drzte nam palce, aby sme to tentokrat dotiahli do zdarneho konca. Velmi si to zelame... 🙂
Krasneho silvestra zajtra vsetkym prajem a nech to novorocne prianie je u kazdeho coskoro splnene... 😵

adulik76
30. dec 2009

tak to je super, marmit. 🙂

nelia
30. dec 2009

Ahojte babule... 🙂
Len takto rýchlo nakúkam, čo nového a tu samé dobrá správičky.. to je super...
Adulik, paráda... veľká gratulácia a tfuj, tfuj, tfuj, nech to takto ide aj naďalej 😉
Marmit, aj Tebe zatiaľ potichučky gratulujem... určite to bude tentokrát to pravé orechové 😅
My sme včera boli na nákupoch v Rakúsku.. niekde za Viedňou... bráchovci šli, tak sme sa zviezli.. na to, že sme si nič moc nechceli kupovať, sme opráskali dosť evráčov a nakúpila som zas kopec handier 😝 ... no tých nikdy nie je dosť... a aj tak keď budem na materskej, nebudem si nič moc kupovať, tak treba kým môžem 😝 😀
Prajem všetkým krásneho Silvestra a tie, čo nie ste tehu, tú hrušku (alebo niečo pod.) s mierou, oki? 😉 😀 .. tak pápá na Nový rok 😵 😵

bublinkaa2
31. dec 2009

Dobre ranko prajem... 🙂

Tak som pridala este jedno foto a tfuj tfuj tfuj nech su to vitazne testiky... 😉

Dakujem adulik a neli a Tebe adulik tiez tfuj tfuj tfuj pre stastie, aby to drobcekovia zvladli a bola si dvojnasobna maminka, i ked druhu bodku este nevideli, ale ona tam urcite je... 😵

Krasneho silvestra zelam... 🙂

My dnes ideme piect tortu pre nasu rocnu slecinku, tak sa velmi tesim... 😵 I ked neviem, co na to bude hovorit moj zaludok... pa paaa

ivkaj
31. dec 2009

Čaute, doma se mi moc u PC sedět nechce, takže nakukuju jen na chvilku.

Přeji nám vše aby ten další rok byl lepší než tento a těm co už na pozitivní cestu vyšly aby se jí držely až do zdárného konce! 😎

laxity
31. dec 2009

ahojte dievčence

Prajeme Vám krásneho Silvestra, všetko dobré do nového roka a nech otehotnejú všetky tie, ktoré ešte nie sú tehotné 🙂 a tie ktoré už sú, nech to celé dotiahnu do úspešného konca. Rok 2010 bude určite šťastný pre nás všetky 😉

laxity a sincerity 😉

adulik76
1. jan 2010

tak ako dnes, tak aj po celý rok vám želám pekné dobré ránko. V Novom roku 2010 nám všetkým prajem, aby nám pribudli noví maličkí členovia rodiny a z nás sa stali vytúžené maminy 🙂

nelia
2. jan 2010

Babuľky moje, prajem vám všetkým (aj vašim polovičkám) veľmi šťastný rok 2010... hlavne nech nám všetkým zdravíčko slúži a ostatné už príde samo.. alebo tomu trocha pomôžeme, ale určite to raz príde 😉 😅 . Takže len to naj, naj, naj do Nového roka!!!! Cmukkkk! 😵 😵

nelia
4. jan 2010

Dobré ránko 🙂
Je dnes niekto v robote... či tu budem strašiť sama? 😕

orsulka
autor
4. jan 2010

ahojte bambulky......

V novom roku prajem vela LASKY......vela ZDRAVIA, vela STASTIA, POHODY, OPTIMIZMU, nADEJE a VIERY....pre vsetky a pre vsetkych 🙂))))

orsulka
autor
4. jan 2010

bublinka.....tak to je naozja nadherny darček!!!!! potichučku gratulujem aj ja..... 😵 😵 😵

ja dnes pracujem.....nakukam rano, lebo som tu nebola od 30.12. a to ste este nevideli ten kopec papierov co ma tu caka !!!!!!!!!! takže budem musieť máknut....

Silvester na Chvojke bol super vesely, a naucila som aj poker hrať !!!!! dosli sme v sobotu poobede a chora jak svina!!! z nosa mi tieklo, na hrudi pichalo...hroooza......takže naparovanie a vitaminy......a včera už bolo lepsie ale nahlasili sa znamy na navstevu...a tak som cely den pripravovala pokrmy a podobne....a večer už zas bolo u nas 10 ludi
😀 😀 😀
fakt som nestihala PC!!!!!! ale o to viac som na Vas myslela!!!!!

Adulik.....Vilko s Ladkou tak potichučky velmi gratuluju a tesia sa s Vami!! 😵 😵 😵

nelia
4. jan 2010

Orsul, s tým zdravím je to aj u mňa všelijaké... kašlem už asi mesiac... občas sa už zdá, že to prešlo, ale potom sa to zase vráti... už fakt neviem, čo s tým 😒
Aj ja budem musieť dnes makať, len sa neviem rozbehnúť 😝

orsulka
autor
4. jan 2010

neli...ako ste silvestrovali????????

adulik76
4. jan 2010

dobré ránko, ja som sa práve zobudila.

orsul, odkáž vilkovi aj laďke, že ďakujem.

nelia
4. jan 2010

Orsul, boli sme u svokrovcov... aj švagriná s priateľom + my... my sme pre zmenu hrali šípky 😵.. troška sme to prehnali s Jagerom, ale nakoniec to dopadlo dobre 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre