Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
21. máj 2009

sincer!!!!! tak to by som už dááávno mala minutéééé 😀 😀 a aj dalsie dve naviac 😀 😀 len pekne choď - zaslužiš si 😉

adulik76
22. máj 2009

dobré ránko, prajem

včera mi nejak nevyšiel krok, aby som sem napísala aspoň zopár písmeniek

no, keď nájdem odvahu nafotiť svoju "ladnú" postavu, tak to sem hodím. 😅

nelia
22. máj 2009

Dobré ránko 🙂
Prišla som vás len pozdraviť, aby ste si nemysleli, že som na vás zabudla.. dúfam, že je všetko OK. Cez víken si prečítam, čo je u vás nového.. Tak zatiaľ pá, musím makať ☹
Ale je piatooooooooooooooook 😀 😀 😀

lilienka13
22. máj 2009

neli: ty nasa vcelicka pracovita ... len to velmi neprehanaj, ved robota nie je zajac - neutecie 😉 😀
a mas pravdu, je piatoooooooooooook ... huraaaaaaaa
... dnes som pre istotu skoro zaspala do roboty, asi si moje telo myslelo, ze je uz sobota 😀 😀

lilienka13
22. máj 2009

adulik: ... kazde brusko, v ktorom je babatko je krasne 😉 😵

sincerity
22. máj 2009

ahojte babule, tak dnes som doteraz nemala cas, tiez makam....
adu, veru lil ma pravdu, kludne sa fot, ved je to krasne obdobie.

ja idem zajtra na kontrolu, ci som zniesla dalsie vajcia alebo to ostalo take ubohe ako minule..... 😠 uz sa mi na to nechce ani mysliet, dost mi je zle z tych hormonov....
ved vam dam vediet...

adulik76
22. máj 2009

sincer, ideš dobrým smerom, ber to s humorom. Ja som tiež chodila do FC furt vyrehnená. Musíš myslieť pozitívne a určite sa zadarí. Ja vám verímmmmmmmm. A neboj, zajtra budú super výsledky.

sincerity
22. máj 2009

dik adu, len ci mi bude veselo aj zajtra, aby som vas tu nemusela otravovat depresivnymi prispevkami 😅

adulik76
22. máj 2009

no a čo, občas to na každú doľahne. Ja som sa pri tých folikulometriách strašne bála OHSS, lebo dr. mi povedal, že pri mojom PCO mi to reálne hrozí. A nestalo sa tak.

Inak, moja švagriná z mužovej strany nám smskou zvestovala, že je tehotná. Keby som už ja nebola prv, tak ma asi trafí šľak. Ale my sme sa jej ešte nepriznali. Zatiaľ je skoro.

lilienka13
22. máj 2009

babulky mam na vas jednu otazocku ... neviete niektora, kedy by som mala dostat mrchu po potrate? to je ako po porode 6 tyzdnov alebo normalne 28 - 30 dni ako som mala predtym?
diky. 🙂

orsulka
autor
22. máj 2009

ahojte.....lili...tak o tom tonepar ani paru...sorry.................
sincer...na zajtra držim pestičky, nech pekne foliky rastu a dorastaju...uvidiš, bude dobre!!!!

ADU..................FOTO!!!!!! FOTO!!! FOTO!!! FOTO!!!

dracekmracek
22. máj 2009

tak co chybím vám kočičky moje? 😵

ivkaj
22. máj 2009

Ahojte, tak zdravím při pátku ;o)

Adu, už bys vážně mohla pupík vyfotit😉 Ber si příklad z Katušky;o)

Lili, myslím že většinou tu kočky psaly o šestinedělí i po potratu. Nebo se úplně nejlíp zeptej u Dr. a je to.

Orsul, co ty, připravená na pátek? Kdy vlastně bojovníčka rozmrazují? 😕

Katus co ty a pupík?

adulik76
23. máj 2009

dobré víkendové ránko, želám

ako sa dnes všetky máme???? vyspaté doružova? 😵

orsulka
autor
23. máj 2009

ahoj adulik....dobre ranko..............ja už som vyspatá...... 🙂
čo plánuješ na vik????????????????????????

orsulka
autor
23. máj 2009

volala som do sanatorie, embryjko sa rozmrazilo pekne...idem na transfero 9,45 hod.................prosim...myslite na nás s laskou!!! 🙂))))) pa

nelia
23. máj 2009

Orsulka, ja som na Teba hneď ráno myslela 😉 . Tfuj, tfuj, tfuj a ešte raz tfuj... tentokrát sa to už musí podariť 🙂

nelia
23. máj 2009

Tak som si konečne prečítala, aký ste mali týždeň... vidím, že to celkom ušlo, až na Sincer - hlavu hore dievča!!!!! Treba veriť, že všetko dobre dopadne.. a ako Ti tu baby písali, folíky ešte určite dorastú, uvidíš.. no veď dnes budeš múdrejšia, myslím na Teba 🙂
Ivkaj, to sú teda fakt špiny v tom zdravotníctve.. oni si neuvedomujú, že pre Teba je to fakt dôležité a spôsobuje Ti stresy, že to tak naťahujú.. no máš pravdu, že sa proste treba obaliť trpezlivosťou, bohužiaľ nemáme na výber. A ako vám vlastne tú genetiku robili? Aj krv vám brali? Čo tam vlastne môžu zistiť? 😕
Lilienka, kukám, že si urobila rázne rozhodnutie - držím palce, nech je to správne a pekne si oddýchni, určite Ti to len a len prospeje a raz-dva sa zase zadarí, uvidíš 😵 😵
Adulik, takže pekne oddychuješ doma? To sa mi páči 😉 Inak mne ešte tú žiadosť neschválili, pondelok budú tomu 2 týždne, že sme ju podali. Ja som pár dní po ovulke, takže asi stimulku v júni už nestihnem - takže nám ostáva august.. nevadí.. aspoň sa to v robote trocha dovtedy otrasie - lebo teraz nemám čas ani sa poriadne nadýchnuť 😒
Dracek, že už 13tt... hmmm... letí to parádne, o chvíľku budeš rodiť 😉 😀 😀
Orsulka, DRŽ SA!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

dracekmracek
23. máj 2009

orsulko tfuj tfuj,vyjde tooooooooooo 😵

sincerity
23. máj 2009

ahojte kocky 😉
tak ako som si aj myslela, tak to aj dopadlo 😠 su tri, a ani jedno som nezniesla navyse 🙄 Maju 16 mm, zajtra picham merional, dalsi cetrotide a v pondelok je kontrola... a uvidi sa dalej... no nic moc spravy.....

orsulka, moc drzime palce a silno na teba myslime.... ale ved to ty vies! Cakame na dobre spravy!

adu, ty ani cez vikend nevies pospat dlhsie 😀 ?

nel... myslim, ze tento tyzden by to aj mohlo byt schvalene, ved uvidis, aj tak to ovplyvnit nevies, a aspon uzijete leto, ak by ste sli az v auguste a nemusite sa nahanat.... tak ako my.... 😅

adulik76
23. máj 2009

Orsul, mooooc na teba myslím a pevne verím, že tentokrát budete úspešní. Ja som celý deň strávila s našimi na chate, decká sa vybláznili do sýtosti, varila som kapustnicu v kotlíku, opekalo sa, no skrátka, bolo super. Akurát som si zabudla dať okolo obeda Utroš, tak hádam to nebude až tak vadiť.

Sincer, nevešaj hlavu, je to vždy lepšie ako nič. A možno vám to klapne na prvýkrát. Uvidíš. Len treba pozitívne myslieť.

nelia
23. máj 2009

Sincer, veru nevešaj hlavu.. veď teoreticky z toho môžeš mať 3 deti a viac hádam ani nechceš, nie? 😉 😀 😀 😀 ... chcem len povedať, že keď Ti je súdené, aby to vyšlo na prvý krát, tak to vyjde aj s 3 vajíčkami.. Hlavne mysli pozitívne!!!!
Orsulka, dúfam, že ty pekne oddychuješ a hladkáš si bruško? A nakoniec Ti rozmrazili len 1 embyjko alebo obe?? Myslím na Teba, aby sa to podarilo. 😵 😵 😵
Adulik, aj ja som bola u našich celý deň a dávala som pozor na malé čertisko - môjho krstného syna 😀 .. proste perfektný deň, horze je zlatý 🙂

katz
24. máj 2009

Ahojte kocky 🙂

Adulik, tak citam s potesenim ze to vyslo tak sa velmi tesim. Drzim palce aj ostatnym kockam.

My mame teraz tazke obdobie, maly preplakal cele dni, malo spal, vela grckal a bolelo ho brusko. Tak skusame
zahustovat mliecko, je kludnejsi a konecne sa aj usmieva, tak dufam ze sme to vyriesili.

nelia
25. máj 2009

Dobré ránko 🙂
Katz, som rada, že maličký je už doma.. a dúfam, že sa bude čím ďalej, tým viac usmievať a menej plakať. Držte sa!!! 🙂

sincerity
25. máj 2009

ahojte kocky 🙂
katz, som rada, ze Vam uz je lepsie a tiez ze sa sem - tam ukazes medzi nami. Drzte sa!

ja som dnes bola na utz, tri ostavaju, dnes picham vecer choragon, odber je v stredu rano 😉 Este som zniesla dalsie dve, ale tie su maiiinke tak na ne cakat nebudeme.

Ako Vy ostatne po vikendiku?

Orsul, moc na teba myslim, dufam, ze si oddychovala!

lilienka13
25. máj 2009

sincer: tak silno, silno drzim palce a uvidis, ze to teraz uz urcite vyjde 😉

orsulka: tak co babulka, ako? ake mas z toho pocity? ... verim, ze malicke je uz tam pekne zahniezdene a paci sa mu v mamkinom brusku 😉 😵

neli: tak to asi tak malo byt ... este si mas uzit leto a potom ked budes pekne oddychnuta sa embryjka skor uchytia, uvidis 😉
... no som rada, ze som sa tak rozhodla a cim dalej tym viac ... uz sa stasne tesim na leto, ked budem mat volno ... konecne sa trosku opalim, uzijem si volna a nebudem sa stresovat s blbcami 😵 ... a aj keby som hned neotehotnela aspon si dam dokopy psychiku a nebudem nervozna z kazdej somariny ... a vsetci budu stastni az do smrti 😀 😀 😀

dracekmracek
25. máj 2009

Ahoj tety naše 😵

orsulko tak jak?psala jsem ti sms 😕

a jak se máte?

my dobře už vážíme 58g 😀

sincerity
25. máj 2009

ahojte kocky,
dnes sa Vam tusim velmi nechcelo pisat 😀
nel ako? ziadost uz schvalena? ale asi by si nam dala vediet ... 😉
dracek.... no ved to je dost nie , 😀 hlavne aby bolo vsetko v poriadku.
ivkaj... skusas tento tyzden tiez volat genetiku?

nelia
25. máj 2009

Sincer, tak Ti držím na stredu palce.. a kedy by mohol byť teoreticky transfer? Začiatkom budúceho týždňa?? 😕 Mne ešte zatiaľ nevolali, že by bola žiadosť schválená. Dôvera vraj posiela oznam do CAR-u, takže mu budú volať odtiaľ. Asi by mi to aj viac vyhovovalo, keby sa to celé odložilo na august, lebo v robote je teraz fakt blázninec a to by mi asi moc neprospelo..
Orsulka, dúfam, že je všetko v poriadku a cítiš sa dobre. Ozvi sa nám, keď budeš mať náladu.
Lili, keď to takto cítiť, tak to rozhodnutie muselo byť správne... trocha Ti aj závidím to voľno, no pravdu povediac, ja by som sa asi po pár dňoch nudila 😝 🙂
Adulik, Ivkaj, kde sa nám túlate??? 😕
Dracek, 58g??? To je už hotové chlapčisko alebo dievčisko??? 😀 😀

adulik76
26. máj 2009

dobré ránko, práve som vstala - spím čoraz viac

včera som bola troška mimo, lebo som behala po neurológii a rtg s mojím drahým, nejak ho už tretí týždeň bolí chrbát a vyskakuje mu platnička a lieky mu moc nezaberajú. Neviem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre