Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
27. mar 2010

ahojte dievcence.....

ivi.... to ma mrzi, co sa to tu s nami deje.... verim, ze vsetko dopadne dobre....

nel... drz sa moja, snad ti bude coskoro lepsie

orsul... ved aj vy mne chybate, ked toho casu je malo... chcelo by to stretkooooooo!

adu... nezabudni, ze mas zajtra oddychovat 😉

noe.... 😉 + e-mail

ja som bola vcera aj dnes v skole, tak som nemohla... teraz som u lax, malinka spi a my ideme vegetit

prajem krasnu nedelu 😉 😎

nelia
27. mar 2010

Ahojte 😉 ... ja sa veru snažím byť silná a na moje prekvapenie sa mi celkom darí... no nechcem to zakríknuť, lebo už dopredu vidím, keď pôjdem do roboty a uvidím tam tie tehulky (ktorých je tam teraz celkom dosť), určite ma prepadne smútok... no dala som si predsavzatie nepripúšťať si negatívne myšlienky, neľutovať sa a proste ísť so vztýčenou hlavou vpred!!! Pretože čo sa stalo, stalo sa a už to nezmením tým, že sa budem trápiť. A ešte sa chcem objednať k tomu liečiteľovi... aby sa mi teraz pozrel na maternicu, nech sa čím skôr zahojí... a verím tomu, že potom nám znova pomôže prirodzene otehotnieť... a začala som znova piť alchemilku na zahojenie maternice. Včera ma veľmi bolelo bruško (musela som si 2x dať tabletku), ale dnes je tá bolesť už znesitelnejšia... fungujem bez tabletky, takže je to už oveľa lepšie. ... no nejako som sa o sebe moc rozpísala... ale hádam to nevadí 😝

Ivka, aj mňa tá Tvoja cysta veľmi mrzí... že Ti tá potvora nedá pokoja 😠 😠 ... no je tu ešte malá nádej, že v pondelok tam už nebude... silno na Teba budem myslieť... a keď bude, nebuď z toho smutná, začneš stimulku o mesiac a dovtedy ešte naberieš viac pozitívnej energie z jarného slniečka 😉

Lax, Sincer, užite si teda spoločný víkend a pekne sa starajte o Natálku 😉

Orsul, izba vymaľovaná???

Aj ja vám prajem krásnu nedeľu....

orsulka
autor
28. mar 2010

cafko.....tak ja ko jedina v nedelu pisem???? ale keby Ferko nezapol PC kvoli ocinovi, tak asi nepisem ani ja....

Ivik......vcera ma napadlo, pytala sa na Vas vsetky Ladka, lebo sme boli spolu na tej oslave......a tak mna až vcera napadlo, že si v piatok mala byt v tom CAR....... no myslim, že cysta prekvapila aj mna...... fakt som zabudla, že už si raz mala s nou problemy, alae vtedy tiež zmizla a vyplavila sa sama...a tak uvidime v pondelok, ci tam bude alebo nie.....

izba je vymalovana, hrboly a jamy v podlahe su zarovnane...ferko vcera mákol....teraz sa už len modliž, aby do stvtrku prisla tá podlaha.... 🙂))))

Nelik...no ty sa mi zo dna na den viac a viac pacis 🙂))))) no podla mna bude este viac veci, a nie len tehulky v praci, cez ktore asi udeš musieť prejsť, kym ...... ved vieš...... ale ty predsa NIE SI BEZRADNA SNAZILKA !!! a tak verim, že to zvladnes... 😵

sincer.......ty ma nštvi s tym stretkom.....hihihihihih...ty keby si povedala že možes o tyžden, takprideme vsetky !!!! 😀 😀 😀
nad stretkom som v poslednych dnoch aj ja vela premyslala, že by som vas hrozne rada vsetky vidiet !!!! a to asi čim skor!!!!

bublinkaa2
28. mar 2010

Cauko baby... 🙂

Uz nejem a nepijem, zajtra rano mam byt na 7.00 v nemocnici, tak na mna myslite... Nech ma co najskor spravia a idem domov... 🙂 Pekny zaciatok tyzdna vsetkym prajem... 🙂

Neli - som rada, ze Ti je uz lepsie a ze si taka silna... Drz sa...

Malu chytil vcera kasel, tak este s tym bojujeme, ale uz teploty nema nastastie... Takze sa uz doliecujeme... No a plavanie na urcitu dobu vynechame a uvidime, ako sa nam bude darit...

laxity
29. mar 2010

ránko prajem

tak toto tu asi ešte nebolo 😀 😀 😀 - odsávam 😀

bubli...drž sa 😉. A Lucinke skoré uzdravenie 🙂

orsul...stretko, no ja by som vás tiež veľmi rada videla a sincer si určite čas na stretko nájde 🙂

orsulka
autor
29. mar 2010

dobre ranko......

no lax !!!!!!! hihihihih.....časom si velmi blizko Adulikovi......myslím na minolosť ... 😀 😀 😀 ale asi si neporadiš, ked treba tak treba 🙂))

Bubli.....držkaj sa dievčatko....nech si rychlo spať pri rodinke 😉 😉 😉

mna dnes čaka to interne, platim si navyse aby ma vzala v urcitu hodinu, tak dufam, že to pani dor. dodrži a nebudem tam dlho 😉

laxity
29. mar 2010

orsul...treba treba, keď odsávačka spí musím si pomôcť inak 😀 . Drž sa aj ty na vyšetreniach, nech si čím skôr vybavená 🙂 .

orsulka
autor
29. mar 2010

LAX.....dufam, že si od stvrtej rano este zdriemla..... 😕 😕

sincerity
29. mar 2010

ahojte dievcece....

orsul, bubli... silno na Vas budeme dnes mysliet, nech vsetko dobre dopadne!

orsulka
autor
29. mar 2010

sincer...dik......ako škola moja??????????

orsulka
autor
29. mar 2010

Adulik...dnes držim palčeky....ozvi sa po vysledkoch....tfuj-tfuj-tfuj....... 😵 😵
a hlavne kliiiiidek a pohodaaa 🙂)))))))

😵

noemarta
29. mar 2010

dobre ranko babule,
silno silno drzim palceky adulikovi a bubli, nech vam dopadne vsetko o.k. !!!!!!
Ostatnym babam dobre ranko, a pekny den vam prajem, idem na poradu, idem sa poradovat, tak sa neskor ozvem.

adulik76
29. mar 2010

čaute a dobré ránko, práve som vstala. Maťa som síce vystrojila do roboty, ale potom som znova zaľahla. Opäť ma chytá obedné spanie, v sobotu som si schrupla dve hodinky, včera hodinku a pol. Ale už mám mierne črevné problémy z toho dneška, tak na tú jedenástu tam nacupitám. Bojím sa o to maličké.

orsulka
autor
29. mar 2010

hihihih...tak sa mi zda, že dnes mame vsetky doktorsky den.....

tak ja -interne, Ivka-kontrola cysty, Adu - kontrola s vysledkami, Noe - poradna......No pekne 🙂 🙂 🙂

baby!!! všetko bude v poriadku !!! u vsetkych....!!!!!! uvidíte... 😉 😉 😉

orsulka
autor
29. mar 2010

no teda...skoro vsetky.... 😉

laxity
29. mar 2010

orsul...jasné, že som schrupla ale len na hoďku 🙂 , ale aj to mi stačí...je mi super 🙂

ešte na bubli si zabudla...no ja a sincer nič nemáme 🙂

adu...drž sa 😉

orsulka
autor
29. mar 2010

jaaaaaaj....fakticky !!! ved ešte bubli !!!!!!

ivkaj
29. mar 2010

Čaute, to je hrozné, jak brzo vy vstáváte 😉

Všem co dnes čeká návštěva u Dr. přeji jen dobré zprávy😉

Neli, s těmi pocity k těhotným tě chápu. I já mám chvíle, kdy je zrovna nemusím a to nemám tolik za sebou jako ty. Kdy tě vlastně Dr. pustí do práce?

laxity
29. mar 2010

dala som pár fotiek čo nás fotila sincer 🙂

orsulka
autor
29. mar 2010

krasnučkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵

adulik76
29. mar 2010

tá posledná fotečka je super

nelia
29. mar 2010

Dobré ránko 😝 ... no ja som teraz vyliezla z postele... celú noc som totiž nevedela spať, lebo ma bolelo bruško aj žalúdok dokopy... ani sama neviem... tak som si večer dala sódu bikarbónu a orenzym, no ale neprechádzalo... tak som si okolo pol 7 dala ibalgin a trocha som si pospala... dúfam, že sa tá bolesť už nevráti... 😒 .. no ale asi je to normálne v mojom stave 😕

Bubli, Ivka, Adu, Orsul, držím palce u doktorov... určite bude všetko dobré, uvidíte 😉

Ja som chcela ísť už zajtra do práce, ale keď ma stále bude bolieť bruško, ešte asi ostanem doma... pred veľkou nocou by som ešte v robote potrebovala čo to urobiť 😒

adulik76
29. mar 2010

..... a vlastne všetky sú super 🙂

nelia
29. mar 2010

Lax, malá je nádherná 🙂

noemarta
29. mar 2010

ahojte uz som spat.
Orsul, ja som nebola v poradni, ale na porade, firemnej... hi hi
a a a mame podany inzerat na vodicov, takze som v praci hodinu a j tristvrte a a a uz ma bolia usta, co furt vysvetlujem do telefonu o co ide, pomoooooooooooooc. uz teraz som unavena....
ja idem do poradne az 6.4.
Lax, krpana je zlatuckaaaaaa.

ivkaj
29. mar 2010

Baby, můžete mi, vysvětlit, proč je tak hnusné počasí, když jsem měla v plánu mýt okna? Dívala jsem se na předpověď a celý týden to bude o moc lepší. Je to jako znamení z hůry, že se na to mám vyprdnout? 😅

Nelia, vždyť zůstaň doma v klidu, ať si ještě odpočineš.

nelia
29. mar 2010

Ivka, no doma mám len zbytočne veľa času na rozmýšľanie, čo teraz nie je nič moc... a ako som spomínala, musím ozaj nejaké veci porobiť... no uvidím ako sa budem cítiť..
A ty kedy ideš na tú kontrolu cysty? Či už si bola?

adulik76
29. mar 2010

tak ja idem o chvíľu na autobus, už by sa mi ani krvi nedorezal. No, bojím, bojím.

ivkaj
29. mar 2010

Neli, tak jestli se na to budeš cítit, tak šup budovat kapitalismus😉 Pavlovi kolegy teď zlobím tím, aby makali pořádně, protože pracují i na mě 😅 Noo, myslím si, jak sem vtipná.
Já za hodinku vyrazím na vlak, tak jsem zvědavá co se za ty dva dny stalo 😕

Adu, drž se! Věřím, že to maximálně bude někalá prkotina 😉

ivkaj
29. mar 2010

Sem chtěla napsat "nějaká" 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre