Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
31. mar 2010

ešte nemám pohyby, hádam to zaregistrujem, vzhľadom na moju "štíhlu" postavu 😉

sincerity
31. mar 2010

ahojte koceny 😀

no to je fakt pocasie 🙄

tak dnes by som mala mat volnejsi den, vzhladom na to, ze sme vcera uzavreli danove pre vsetky firmy, ktore robime... tfuj

adulik76
31. mar 2010

tak konečne oddychuj, sincer

minka051
31. mar 2010

Ahojte

adulík super správičky a pohyby ako prvorodička budeš cítiť asi až v 20tt.No je možne že aj skôr 🙂 🙂 Hlavne že je všetko v poriadku.

minka051
31. mar 2010

adulík pozerám že si testovala už 7deň. Ja som tiež už netrpezlivá Ja budem 7deň v piatok tak možno skúsim. Ozaj ako si sa cítila po kete kým si zistila že si tehulka.

orsulka
autor
31. mar 2010

som tu....v PD...riaditel este nemá na mna čas...... ☹

orsulka
autor
31. mar 2010

sincer....konečne je koniec marca...coooo?????? 😀 😀

Minka........tak ti držim palce hviezda!!!!§ velmi......... ako sa mas???

minka051
31. mar 2010

osulka dobre len dnes mi idú prsia vybuchnúť. Tak hádam to nieje poplach pred mrchou, ale len dobrý príznak 🙂

ivkaj
31. mar 2010

Čaute, tady je pěkně hnusně a mě se tááááááááák nechce nic dělat. Ale musím se přemoct. Chci udělat velikonoční výzdobu než se P. vrátí z cest 😵

Lax, to jsem zvědavá jak naušničky zvládnete. Ale určitě jste holky statečné😉

Adu, vidíš, že to byl falešný poplach. Maťo byl teda s váma?

Orsul, do toho Brna jedete kdy? Já už se v těch termínech nějak strácím 😕

Sincer, takže budeš teď konečně odpočívat? Jak jde vlastně stavba baráčku?

Minka, kolikatidenní embrya byla?

minka051
31. mar 2010

ivkaj ahoj mám jedno 5 dňové tak hádam zabojuje. 🙂

sincerity
31. mar 2010

no veru, nevedeli sme sa v praci dockat konca marca 😀

ivi... no objednali sme si eurookna, takze sa teraz vyrabaju, mali by byt v polovici maja - mozno skor. Tak sa na ne strasne tesime. A teraz riesime vnutorne omietky... inac nic velmi nove 😀

orsul... no budes musiet pockat asi... zbehni na obedik... ale ti riaditelia inac to je hroza...

orsulka
autor
31. mar 2010

tak cas si musel najst...a už som spat v Nováckoch .-))))

Ivik...ideme 7.4. na konzultacie k Dr.Šterclovi 😉 😉 a den po 8.4. idem na sono k obvodnemu, nech si odsuhlasime pre a proti na tu hysteroskopiu......🙂))

No a o tomto času už ma Nataly nove naušnicky 🙂))))))))))

sincerity
31. mar 2010

veru veru... uz lax volala, ze ich ma a ze sa strasne pyyyyyyyyyyyyyyyysi 😀

laxity
31. mar 2010

baby a Natálka je zase o niečo krajšia 😀 ....fúúúú a práve dala grcku 😠 😠 😠 , inak sme to zvládli, ja som bola vedľa a malá veľmi plakala ale už je to ok 🙂 ...aj mamine bolo do plaču 😢

bublinkaa2
31. mar 2010

Ahojte babenky... 🙂

Prepacte, ze som nepodala hlasenie skor, ale akosik nebolo kedy a unava bola silnejsia. V pondelok ma robili az o 13.00, tak som tam od rana od 7.00 cakala jak na spasenie..ale co uz... No a po dvoch hodinach na pooperacke ma pustili domov. Potom sa mi doma krutil cely svet, tak som isla ked mala zaspala spat aj ja, no a vcera som bola s malou na kontrole u lekara, poslala nas aj na usne, lebo si stale chyta uska, tak sme dostali na 2hodiny nejake liecive vaticky do usi a kvapky 4x za den. Inak ja sa citim ok.
Adulik - tesim sa, ze je vsetko v poriadku a videla si malinke... 🙂
Neli - ta antikoncepcia Ti znovu podla mna pomoze otehotniet, tak tie tri mesiace si to este s muzickom poriadne uzite bez drobceka... Lebo potom sa uz nebude dat... 😵
Lax - krasne fotecky mate... 😉
Chvalim Ta Sincer, lebo sa mi mari, ze som niekde postrehla, ze si to fotila Ty... Klobuk dolu... Fakt krasne... 🙂
Orsulka - no krasne mate naplanovane dalsie kroky, ktore coskoro povedu k vasmu vytuzenemu drobcekovi. Tesim sa z vas. A drzim palceky... 😵
Minka - drzim palce, aby zabojovalo... 🙂
Ivkaj - drzim palceky, aby sa ta cysta umudrila a praskla sama...
Noe - aj my sme kupili kocik takto skoro, takze urcite to nie je este priskoro... 😉

noemarta
31. mar 2010

babule, kedze som tu uz zajtra neni, prajem vam vsetkym kraasne, nikym a nicim nerusene velkonocne sviatky, vela vody a trosku nech vas ti chlapi aj vysibu, pre zdravie. 🙂
letim konecne domov oddychovat. A drzte nam zajtra palce na 3Dcku. (zajtra je prvy april, kto vie co nam povedia, ze vidia dvojicky, hi hi )
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

orsulka
autor
1. apr 2010

dobre ranko prajem.....

bilbinka......ako dobre že to už mas za sebou.....verim, že vsetko prebehlo hladko...a budes mat aj nejake vysledky?????? alebo len povedali, je to vonku a je to OK?????? mala už je v poriadku bez horucok ???????

Noe...sice tu už nebudes...ale aj tebe pekne sviatky... 😉 a držim palce na dnes 😉

NELI....dnes si teda prvy den v praci......tak nech ti to tam ubieha velmi rýchlo......a čo brusko????? je to lepsie?????? 😕

ADU...ty si dnes už v práci ??????? ako včera??? co noveho ???? chitili Dr. tie vysledky?? 😀 😀 😀

orsulka
autor
1. apr 2010

ošibka.....Adu.......chutili tie vysledky?????? 😀 😀 😀

adulik76
1. apr 2010

dobré ránko, veru, už zarezávam 🙂 , zjedla som dva jogurty 😀 😀
tá doktorka je fakt mimo, rozprávala mi zasa o amniocentéze, že vlastne je zbytočne ju robiť, lebo sa nezistia tie vady, kvôli ktorým som mala "pozitívny" skríning a nakoniec sa ma spýtala, či tú amniocentézu nechcem. Samozrejme, že som odmietla. Dala mi záverečnú správu a tam som zasa mala napísané, že som vlastne v norme a skríning bol negatívny. No, kopnúť je ju málo.

minka, k tvojej otázke, na 4. deň po KET som mala hrozné bolesti brucha, to sa malé uhniezďovalo a potom ma boleli už len prsia, vlastne ani nie boleli, ale skôr boli dosť citlivé. A tfuj-tfuj-tfuj nech ti to už konečne vyjde

orsul, čo toho 7.4? Ak vyjde čas, ozvite sa a zastavte sa v TN, ak budete mať trasu tadiaľ.

orsulka
autor
1. apr 2010

ahoj Adu.........ano ja na to myslim.... 😉 😉

inak sila s tou doktorkou.....oni si fakt len nahanaju kšefty...... 😠 😠 😠 😠 😠

adulik76
1. apr 2010

už nemám na to slov, človeka zbytočne vyplašia a pritom im ide len o prachy. Ale pani doktorka sa mi ani nepozerala do očí, keď mi rozprávala tie hlúposti, čo už. Je to za nami, aspoň sme s maťom videli drobčeka 🙂

orsulka
autor
1. apr 2010

adu..... a teda zatial neviete co to bude?????? a budete chciet vediet ?????

adulik76
1. apr 2010

jasné, že chceme vedieť, čo to bude, lebo pre chlapca ešte stále nemáme meno. A v utorok si primár ešte netrúfol povedať, čo to je, tak musíme čakať

nelia
1. apr 2010

Dobré ránko 🙂
Včera som mala toľko roboty, že som na vás vôbec nemala čas... ani dnes tomu bohužiaľ nebude inak, preto rýchlo píšem aspoň teraz... nech viete, že žijem, aj keď ma občas prepadne obrovský smútok, ale celkom to zvládam 😔 ... včera ráno to bolo v robote hnusné, každú chvíľu som sa musela premáhať, aby som sa nerozplakala.. ale nebudem vás tým zaťažovať a kaziť vám náladu... verím, že to bude už len a len lepšie.. bruško ma už nebolí, len mám veľké problémy so stolicou 😠 ... ten zákrok mi totálne rozhádzal trávenie, ale hádam sa to časom upraví. Ani jesť mi moc nechutí a to som obrovský jedák... ale asi to príde aj vhod na veľkú noc, aspoň sa nebudem prežierať 😝

Orsul, pekne si premenovala Bublinku, že bilbinka 😀 😀 😀
Bubli, som rada, že to máš za sebou... držím palce, nech sú výsledky dobré.
Minka, Tebe tiež silno držím palce, nech sa drobček uchytí!!!! 😉 ... to, že Ťa bolia prsia, je určite pozitívne znamenie 😉
Adu, mala si si tam nechať tú fotku v maskáčoch, veľmi Ti to na nej pristalo 😉 ...

nelia
1. apr 2010

A Adulik aké máte meno pre dievčatko??? 😕

orsulka
autor
1. apr 2010

neli.....hahahahaha...ja som si ani nevsimla....ale ked to "i" je hned vedla "u"..... 😠 😀 😀 😀

Adu...aj ja som zvedavko na to meno .-))))) 😉

orsulka
autor
1. apr 2010

Nelik.....presne ako som pisala, nech tiot to hlavne rychlo ubehne v tej praci......viem si predstavit tie pocity, ked sa aj chces ovladat, ale nejak to nejde...len s nasadenim vsetkych sil....a to neskutočne odobera energiu, teda okrem toho, že sa nevies sustredit ani na pracu, co musis kontrolovat samu seba.....
no...možno take dobre vyplakanie na Wc......by pomohlo.....utriet oci...a zas práca..... 😨

😉

minka051
1. apr 2010

Ahojte pekné ránko prajem 🙂
Tak ja sa dnes chystám doktorke ukončiť PN ale doma budem ešte do 5.4. potom musím do práce aj keby traktory padali urobiť mzdy. No a uvidíme čo bude ďalej. cítim sa dobre pocity stále rovnaké. 🙂

minka051
1. apr 2010

Adulíkno prsia citlivé mám a hlavne bradavky týh sa nemôžem ani dotknúť. Tak hádam dobré znamenie. 🙂

adulik76
1. apr 2010

dievčatko bude Lenka.

neli, nech tie tri mesiace čo najrýchlejšie ubehnú, potom nejak zariaď, aby lacka opäť boleli zuby a budeš tehu. A tentoraz až do zdárneho konca 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre