Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
26. apr 2010

Orsul, ahoj 😅 😅 ... a čo tak skúsiť testík? Ja viem, že si písala, že ste sa moc nesnažili... ale človek nikdy nevie... však v januári sme sa ani my moc nesnažili, lebo L. mal problémy s tým zubom... a predsa som otehu... bruško Ťa inak bolí? Alebo nejaké iné predmrchovské príznaky??? 😕

orsulka
autor
26. apr 2010

nelik....pozdravuj Laciho, že sa mu zrejme uvolnilo miesto na niečo ine....krajsie, ked už sa nezmestil na tu supisku !!! 😉 😉 taky dobry rezen by som si inak dala.....🙂)))))))
mna brucho pobolieva ako na kramy...nie vela len tak malicko.......ja viem, že nemožem byt tehotna, tak žiadny testik nebude 😉 😉
ale cez vikend sme makali a makali, tak som to nestihala ani vnimat....

aj ja sa už tesim na nejake fotecky z krstin...kukala som na Fb, ale zatial som nic nenasla

sincerity
26. apr 2010

Ahojte babule....

orsul.... veru veru skus testik a ak ma ta potvora dojst, tak po nom urcite dojde /odskusane/ a ak nema prist.... budete velmo tesit 😉 😀

nel... o depresiach ani nic nehovor, verim, ze ta taketo veci stale zoberu.... ... neboj, urcite sa aj vy /aj my vsetci/ dockame aj toho krajsieho obdobia.... ved sa musi zacat darit 😉

my mame tiez nejake blbe obdobie, mne leze na nervy ta skola... uz teraz viem, ze to asi nezvladnem ... je toho strasne vela....

a inac ja som videla vcera tiez jednu tehulu.... tak sa kotulala pysne po tom chodniku 😀 😀 .... ale mne to zase urobilo dobre.... ze noe 😀 😀

ivi... no gratulujem k pichancu, verim, ze to tentokrat dopadne dobre.... a vajicok bude veeeela... pre pripadnych surodencov
😀

krstiny dopadli dobre na jednotku... trocha som zase koktala pri tom prihovore, ale co tam po mne... malicka to zvladla super, cely kostol spinkala jak babika, a ani pocas krstu sa neprebrala... ani ked jej liali tu vodu na hlavu.... tak si drichmala, jak taky step.... pan farar chvalil, ze take vzorne babatko uz dlho nemali, a aj rodicia a krstni rodicia boli velmi vzorni... to viete, ze sme boli na prijimani, spievali, modlili a taaaak.

snad sem hodi lax par fotiek, uvidite ako sa Nataly pysila v satach co mala.... /teda pokial sa na hostine nepos....la/ 😀 😀 😀

sincerity
26. apr 2010

ze jaky dlhyyyyyyyyyyyyy

orsulka
autor
26. apr 2010

sincer 🙂))))) takže vsetci boli krásni, pysní, poslušní... a o počasí ani nehovorim, že jak to Nataly vyšlo 🙂)))) ako na objednavku..... 🙂

s tou skolou to nevzdavaj dopredu.....a hlavne si nehovor, že už vieš že to nezvládnes....!!!! to asi nie je dobry pristup, a už si tomu obetovala vela, tak je fajn to dotiahnut........ked nebude s vladat sediet nad knihami, tak prid popisat par pismeniek, alebo mi kludne brnkni a hned prehodime na inu strunu 😀 😀 😀 ja by som si to teraz s tebou kludne vymenila...ty by si u nas makala a ja sedela nad knihami .-)))))))

😵 😵 tak hlavu hore moja...ja vrim, že zvládnes !!!!! verim 🙂 🙂

orsulka
autor
26. apr 2010

Adulik, tak už je lepšie ????, dufam, že si sa poriadne preliečila cez vikend a sliečko pomohlo aj Tebe.....
kde si ??????? 😕

nelia
26. apr 2010

Orsul, odkaz Lacimu odovzdám.. určite sa mu poteší 🙂
Sincer, dlhý, dlhý, ale pekný 😅 😅 .... som rada, že vám krštiny tak pekne vyšli a teším sa na fotečky.. aj tak sa nám tu Lax už veeeeeeeľmi dlho neukázala 😨 ... takže si stretla Noe? Pochopila som to správne???
Inak s tou školou Ťa plne chápem.. ja by som sa teraz mala učiť na tú skúšku, ale nie a nie sa prinútiť... ale ty to určite zvládneš, pretože si šikulka... takže to nevzdávaj!!!! 😉

orsulka
autor
26. apr 2010

nelik...aj ja som to tak pochopila, že dali s Noe nejakeho spicha 😀 😉 😉 a verim, že toto obdobie mu aj ty pomožeš prekonat 😉 😉
ja som minuly vik zas riesila kamoskinho manželka (tej Henky - mojej priatelky) že mi zavolal, že nevie ako dalej, a že nemá dovod sa na nič tešiť, a že nevie komu mal zavolat tak zavolal mne....a vobec ,že čo dalej.....no celkom slušná depka......tak som sa posnažila, ale zatial sa neozval, že ako pokracuje...dokonca sa ma pytal na nejaku znamu psycholofičku, ale taku ja nepoznam, ale schvalila som mu jeho napad.... 😉 😉

nelia
26. apr 2010

No život vie byť niekedy fakt poriadne ťažký... a jasné, že ja som v tomto ťažkom období pri ňom... ja som sa už viac-menej pozbierala, aj keď ma ešte občas chytí slabá chvíľka... ale v podstate je to už OK 😅

nelia
26. apr 2010

Inak by už mohla prísť aj mrcha... sem-tam ma už bruško pobolieva, tak dúfam, že na seba nenechá dlho čakať... dnes som 32 dní po zákroku...

sincerity
26. apr 2010

dakujem babule.... ja sa posnazim skolu zvladnut, ale je toho nejak vela.... uvidim podla najblizsej skusky...

noe som stretla nahodou.... ked sme vychadzali z restauracie, kde bol krst 😵

nelia
26. apr 2010

Adulik, kde siiiiiiiiiiiiii???? 😕 😕

adulik76
26. apr 2010

ahojte, ja som sa až teraz zobudila, od štvrtka som riadne chcípla v posteli. To boi 4 dni neustáleho smrkania a vykašliavania, až som ľutovala to moje maličké, že tak naťahujem v kuse bruško a robím mu zle, ale inak sa mi nedalo. Stále ma len dusilo, nemohla som ani spať, no hrozné. Len, keď sa mi maličké mrvilo v brušku, tak som boa aspoň trochu spokojná. Kašlať na mňa, to malinké je dôležité. Dnes to možno vyzerá už lepšie, až tak ma nedusí. Zajtra idem k dr. na kontrolu, ale pravdepodobne ma nechá na PN-ke do konca týždňa. Fakt neviem, kde som mohla takú chrontu chytiť, keď si stále na seba dávam pozor.

sincer, som rada, že sa vám krstiny vydarili a som tiež zvedavá na fotečky malej Naty 🙂
nelik, ono je to už raz tak, raz sme hore a raz dole. Zlé obdobie prejde a potom bude už zasa dobre. Maťo hovorieva, že zlé obdobie je na to, aby sme si vedeli vážiť to, čo máme dobré.
orsul, nikomu viac by som nepriala taký zázrak, že by si otehu prirodzene, ako tebe. Hoci, všetky babule stadeto si to zaslúžia tiež. A mimochodom, čo je to za doktora, tá "PSYCHOLOFIČKA"? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ivik, tebe tiež želám, nech vám už tento pokus konečne vyjde. Niekedy mám pocit, že blúdime v čarovnom kruhu a furt nie a nie otehu, a pritom mimo toho nášho kruhu to otehu jedna radosť.
Tak, dúfam, že moja "zavírená" hlava si spomenula na všetko, čo chcela popísať a idem voľačo zdlabnúť 😉
i

orsulka
autor
26. apr 2010

adu......sople nesople, trebalo to dať von.......a hadam to už bude zo dna na den lepsie a lepsie, a podla toho co pises, tak sa ani nepytaj do prace, a oddychni este domka 😉 😉
psycholoficku som si ani nevsimla 😀 😀 😀 😀 😀

neli....a ty teda neberies tu antikoncepciu ????

nelia
26. apr 2010

Adulik, no ahoj 🙂... je mi ľúto, že si mala ťažký víkend, ale som rada, že Ti je už lepšie.. určite ostaň doma do konca týždňa...
a s tým zlým obdobím máš pravdu.. človek si potom viac váži to dobré... tak už teraz sa na to teším 😅 😅
Orsul, neberiem.. mala by som začať až od mrchy, ale už som na 100% rozhodnutá, že ju brať nebudem... a doki to proste musí pochopiť 😎

nelia
26. apr 2010

Jaj a ešte k mojej mrche... minulý víkend (potom, čo som bola u toho liečiteľa), zo mňa vyšla taká mazľavá guča a mala som také "vlhké" dni, takže to bola asi ovulka... rátam teda, že do konca týždňa by mrcha mohla doraziť 🙂

orsulka
autor
26. apr 2010

NELIK......ja si myslim, že telícko si naozaj pomože samo a upravi si cyklus....a ktovie, čo to bolo za mazlavu guču.....ale asi dobre, že je to vonku 😉

nelia
26. apr 2010

Orsul a prečo si ty myslíš, že je tehu vylúčené? Nesexíkovali ste vôbec? Či??? Ak o tom nechceš písať, pochopím... 🤐

orsulka
autor
26. apr 2010

Nelik...presne tak.....nemám problem o tom napisať, lebo to tento mesiac jednoducho tak vyslo....okrem tej preprabky co teraz trva skoro tri týždne už 😠 😠 bol Ferko pred tym chory.....a vlastne ako keby stale niečo..... vieš, tak možno tesne po mrche, ale ja si to už ani nepamatam, ci bol alebo nebol sexik ..... a po poobednej nahanačke za materialom a vsetkym, plus robota a tak ani večer nemam chut ....
okrem toho som vlacila 25 kg vrecka s lepom sa sietkovanie, dokonca este aj vcera dve vrecka spat do Baumaxu, lebo ostali a tak som ich sla hned vratit......

nelia
26. apr 2010

no ale keby motyka vystrelila....................... keď máš krátke cykly, mohla byť ovulka hneď po mrche... no možno bude príčina meškania fakt iná... ale tak krásne sa snííííííííva.. a tak veľmi by som vám to priala 😔 ........ 😵 😵 😵

orsulka
autor
26. apr 2010

nelka 🙂))))))) ja viem, dalo by sa aj posnivať...............ale....ale...ale.......
ja už asi ani neviem takto snivať.....už je to velmi dlho....potom mi dojde na rozum aj to, že je len jeden vajcovod, takže dalsich 50% dole......a už som dole aj ja..... 😀 😀 😀 no a potom už duplom, ked sa cely mesiac ani nepodari......a fakt to siliť, leo je "ovulka"....... hmmmmm... neviem, takto sme to tiež už skušali...a ništ

nelia
26. apr 2010

Orsul ja viem... presne viem, o čom hovoríš... po toľkých rokoch sa už ťažko sníva... bola som na tom podobne...
no teraz to, že sa nám prirodzene raz podarilo, vo mne asi zase prebúdza to snívanie... a ja proste chcem veriť tomu, že sa to opäť podarí... aj keď neviem, či sa také zázraky opakujú 😔

adulik76
26. apr 2010

a prečo by sa nemali opakovať???????

orsulka
autor
26. apr 2010

Neli.... máš uplnu pravdu a aj pravo dalej verit tomu, že sa to podari a aj normalne....a je velmi dobre, že snivas a veris !!!! ved prave to je ten zazrak, že ked sa to podarilo raz, pojde to aj druhy aj treti 😅 😉 😉 😉

nelia
26. apr 2010

Dobre, tak to teda pôjde 😀 😀

adulik76
26. apr 2010

no, takú odpoveď som čakala - určite to pôjde.

a kde máme ostatné?

ivik, čo tá fotka s krátkym zostrihom? Ja som veru zvedavá, ako vyzeráš 😉

nelia
26. apr 2010

Neviem, kde sa zase túlajú... ja idem každopádne na obed ... mňam 🙂 .. dúfam, že bude niečo bezmäsité, lebo mäsa mám po tomto víkende po krk 😝

laxity
26. apr 2010

ahojte babenky 🙂

orsul...bude ako bude, tak ti poviem 🙂 , ja si myslím, že netestuj, ak to má byť tak to bude 😉

adu...ty sa šetri a oddychuj dievča, dúfam, že už je lepšie 😉. Mňa toto chytilo v ôsmom mesiaci.

nel...tak ty si to vysadilo, no fajn, veď ty musíš vedieť. A doktor o tom vie? Neviem či si to tu písala...

tak držím všetkým palce 🙂

ani som vás nestihla počítať celé

my sa máme fajn, sincer už napísala, všetko bolo krásne, Naty ani nehovorím....áno sincer napísala správne, ako sme prišli na hostinu, tak malú sa celé posrala...stihli sme zachrániť iba šaty 😀 , našťastie som mala náhradné oblečko 🙂

chystám sa s ňou von, čakám kým sa zobudí 🙂

prajem krásny slnečný dník

nelia
26. apr 2010

Lax, ahoj stratená duša 🙂... a fotky nebudú? 😢 ... my sme veeeeeeľmi zvedavé, vieš 😀 ... no ja som nevysadila, mala by som začať užívať až od mrchy, ale rozhodla som sa, že nebudem, lebo by to nemalo na mňa dobrý vplyv. K dokimu mám ísť až po mrche, tak mu to vtedy poviem... a keď on povie, že sa ešte nemáme snažiť, tak budeme dávať pozor. Ide mi o to, aby som už do seba nedžgala zbytočné hormóny...
Tak sa pekne poprechádzajte... vonku je fakt krásne 😵 😵

nelia
26. apr 2010

Lax, teraz otázka mimo... Spirulina ešte stále nie je na sklade?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre