Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
11. jún 2010

sincer.......no ty sa asi fakt nemáš kde rozčulovat !!! 😀 😀 😀 a veru aj mna zaujima...tema hadky ?????? ak budes potrebovat pomoc, mi tam prideme napisat .-))))))))))

aj u nas su tie jahodkyv Návojovciach pri Partizánskom....tam som chcela ist a u urobit lekvar a dreň......
len ten čas.....ten čas..... 😔 😔

sincerity
11. jún 2010

orsul 😀 😀 😀 ....

pre vysvetlenie.... islo o jednu kocku, ktora pod svojim profilom pouzivala cudziu fotku - proste realnu fotku kamosky... ta ked sa to dozvedela, dala ju okamzite stiahnut adminom .... a tak som do tej temy napisala dotycnej, ze sa to proste nerobi, umyselne zavadzat a vystupovat pod inou fotografiou - ktora je proste realna inej osoby... no a z toho vznikla velka afera a hadky...

orsul, adu... ako robite lekvar? ja som robila po dva roky s zelirovacim cukrom.... je to sice rychlo, ale mam pocit, ze ten lekvar je potom taky husty zelatinovy... 😖

orsulka
autor
11. jún 2010

sincer......no je to drzosť si myslim, s tou fotkou.... hlavne ked sa to dozvie tá druhá osoba a nesuhlasi s tym .....
s tebou suhlas !!! 😀

ja som este v živote nerobila lekvar...ani džem 😀 😀 😀 😀 😀 ale chcela by som.......
sincer...asi tolko k tomu .-))))))))

adulik76
11. jún 2010

tak my sme síce raz robili jahodový džem, maťo s ním bol spokojný, ale ja moc nie, tak dúfam, že to tentoraz dopadne podľa mojich predstáv.

a čo sa týka tej fotky a tej baby, tak toto by ma ani vo sne nenapadlo.... je to dosť drzé. Radšej nebudem mať žiadnu fotku ako cudziu 😝

orsulka
autor
11. jún 2010

Adu...Sincer......však prave....ved nie je povinnosť tam tu fotku mat......!!!! 😝

minka051
11. jún 2010

Ahojte pekné ale horúce ránko.. 🙂

orsulka
autor
11. jún 2010

Minka.....no ahooooooooooj moja.........bude horucko to ano.....
ako dopadlo vcera to poobedie?????? 😕 😔
a už si v praci, alebo si ostala este doma??????

noemarta
11. jún 2010

dobre ranko babule,
tak teraz som vas docitala....
Minka, je mi to luto...... ☹ ☹
Sinceeer, hm.... to poznam, ja som sa tak na zaciatku vytocila v teme juloviek, aj som tam prestala chodit, hm.... su rozne typy baab..... a teraz som tam zas zacala chodit....
nerozculuj sa, nemas dost svojich problemov.... co som si citala tvoj prispevok, tak akoze sorry, fakt ste mali s mm cierny den... ze ked sa dari tak sa dari...
Orsul, ako sa citis, co citam, mas tusim ranne nevolnosti, hm... tak to ti nezavidim a este aj v tomto teple...
Adu a ty akooo, vsetko o.k. skoro som odpadla aky tt ti tam svieti, straaaasne to letiiii , ved pred chvilou tebe svietil ten tt co orsul...

minka051
11. jún 2010

orsulka som doma dnes by mi nikto PN neukončil doktorka je na školení tak až v pondelok. No ved aj vikend mám zaplatený tak nevadí. A ako to dopadlo som písala už v druhej téme. Inak dobre mám super chlapa 🙂 🙂 🙂 🙂

minka051
11. jún 2010

písala som v téme Sanatoium Helois 🙂

orsulka
autor
11. jún 2010

minka....ano dik...užo som citala .-))))) más ho super .-)))))))

noe...no servus hviezda...ty na tej materskej nejak nemás casu popisat 😀 😀 😀 tak ale stale asi niečo u vas deje 🙂))))
no ja sa mam zas dobre....... 😉 😉 ......ale vcera som zastresovala a to dost hned po ranu, ale pisala som len Adu...že co mam robit a tak.....a to vsetko , lebo mi prestalo byt nejak zle a citila som tak "normalne"....tak som sa zlakla, ci je vsetko OK......no a volala som dr. nech ma radsej pozrie.......tak bol zlaty, do telefonu mi hned povedal, že aby som prisla.....tak ma pozrel a bublinka je OK, vsetko v poriadku...... aj som mu vravela že v pondelok mam ist na krv, ale že ja ani neviem ako by som do pondelku vydržala byt v nejakej neistote...... a takto už mam klud!!!!! aspon zatial
🙂 😉
tak asi takto som sa vam priznala...ja stresácik ...... 😀 😀

a dufam , že sa NELIK coskoro ozve......a povie že aj tých 10 % ona splnila na 100% a skuska hotová 😵 😵 😵 😵

nelia
11. jún 2010

Ahojte babulky moje 😵
Dnes vôbec nestíham.. tak vás len rýchlo zdravím.. dočítam vás neskôr... cmukk 😅

orsulka
autor
11. jún 2010

@nelia 😔 😔 😔

minka051
11. jún 2010

nelia držím palce 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
11. jún 2010

tak mám pocit, že už zacínam byť trošku pripečená z toho teplva v kancli..... 😝 😝 😝 aspon, že je studena podlaha 😉

sincerity
11. jún 2010

orsul.... vy aspon to.... ale my mame koberec 😀

orsulka
autor
11. jún 2010

sincer...tak v tomto pripade by ma ..eblo!!!!! 😀 😀

orsulka
autor
11. jún 2010

vcera som si kupila taku super mikinu s kratkym rukavom a kapuckou....zelenu v Takko....za 15 evri.....sak sa mi tak lubi a je taka pohodlna, že asi dnes poobede skocim este po zltu......aj ta bola pekna...dufam, že ju este budu mat..... 😉

sincerity
11. jún 2010

no orsul... nenavyberame 😀
no to je super, ja sa chystam na nakupy az po tych statniciach, sak mam pocit, ze nemam co na seba.... 😅

orsulka
autor
11. jún 2010

sincer.....sak ako vždy u teba .-)))))))) hlavne si na promocie nieco pekne kup 😉 😉 😵 😵 😵

sincerity
11. jún 2010

no orsul... len aby som mala dovod si nieco nove kupovat.... 😅

orsulka
autor
11. jún 2010

sincer.......tak bud si kupis krásne ružovučke na promocie.......alebo potom take tmavsie ako smutocne ... 😀 😀 😀 😀
ale ja viem, že : "..jen rúúúúžováááááááá to muuuuže býýýýýýt....la-la.la.......jen rúúúúžováááááááá to muuuuže býýýýýýt "..... 😉 😉

a to som chcela udrhnut o jednej.....lae sefinkovi este stale chodi navstevy..... 😝 😝 😝 akože v nedelu má meniny, tak gratulanti......

nelia
11. jún 2010

Tak som vás konečne dočítala... už tu možno ani nebudete, veď je piatok, tak ste asi všetky zdrhli domov...
Minka, je mi to neskutočne ľúto... ale presne ako píšeš, buďte šťastní, že máte už 2 dospelé deti a dokončíte domček a budete si ho užívať.. a aj jeden druhého 😉 ... alebo sa možno predsa rozhodnete ešte pre ďaľší pokus.. 😵
Čo sa mojej skúšky týka, výsledky budú až o 3 mesiace!!! Tú skúšku robí totiž anglická komora a angličania si veru dávajú načas... dovtedy aj zabudnem, že som skúšku robila 😝 ... pocity mám také zmiešané... stačí to urobiť na 50%, tak uvidíme, či sa podarilo...
Sincer, je mi ľúto, čo sa vám stalo s autom... to je na nervy, však? Však aj ja som minule dostala ten kamenisko a neviem, či som písala, ale sa nám poškodili aj tlmiče a oprava bude stáť cca. 600 evri... šľak ma skoro trafil 😠 😠 ... no nahlásila som to poisťovni, tak hádam aspoň niečo nám preplatia...

Noe, vidím, že si naplno užívaš materskú, čo je super 😵

orsulka
autor
11. jún 2010

@nelia tak celkom pohodovo pises o tej skuske......tak veru o tri mesiace vysledky budu hádam už aj zabudnute 😀 😀 😀 oni to robia s kludom Angličanov 😀 😀 😀
s tym autom si nepisala, že až taku skodu jeden kamen urobil 😠 😠

ja som chcela zdrhnut...ale nedá sa 😝

nelia
11. jún 2010

No teraz som pochopila, aká pravda sa skrýva za tým slovným spojením Orsul 😀 😀
No veru, až takú škodu... spoluúčasť na poistení máme síce 5 tis. korún, ale aspoň ten zbytok poisťovňa zaplatí... veď to bol kamenisko jak hrom 😒
A ozaj, volala som pre výsledky z hemato.. .a nejaké vraj už dorazili (nejakú písmená mi hovorila... ako keby som rozumela tým výrazom - ale vraj to je nejaká genetika).. tak mám v utorok volať doktorke a dohodnúť si termín...

noemarta
11. jún 2010

@nelia ahoooj, hm.. ani by som nepovedala ze si uzivam matersku, som sice dva tyzdne doma, a furt nieco robim, lietam po lekaroch, do roboty, lebo 15teho su vyplaty, dnes som napr. isla o 9,00 a dosla som teraz, hladnaaaa ako tuuuuur.
ale tak hadam po vyplatach to bude uz pohodove.
Orsul, ty nasa stresmenka, ale vies coooo, necudujem sa ti, ktora z nas tu nestresovala, hi hi..... hlavne ze je vsetko o.k.
tak sa vsetky drzte, prajem pekny vikendiiiik. paaaa

nelia
11. jún 2010

No veru, na tú Tvoju paniku som ani nereagovala, Orsul... no plne Ťa chápem.. a dobre si urobila, že si šla k dokimu... aspoň nebudeš stresovať, lebo stres malinkému určite neprospieva...
Pekný víkend babuľky... a zajtra choďte voliť tú správnu stranu 😉 .. nech je nám v budúcnosti lepšie 😔

ivkaj
13. jún 2010

Čaute ženy;o)

koukám, že se tu dějí pěkné věci 😅

Minka je mi líto, že to špatně dopadlo, ale uvidíš jak se s Dr. domluvíte dál. Každopádně přeju hodně sil.

Orsul, je fajn, že máš takového príma doktora. Ale jak tu psaly holky, moc se nestresuj, odpočívej a halvně si těhu užívej😉

Adu, ty jsi dopadla u Dr. jak?

Sincer, teda to vaše auto je fakt pech. Snad vám ho brzo opraví.

Nelia, jsem moc ráda, že máš ze zkoušky dobrý pocit a věřím, že za ty tři měsíce budeš mít dobrý výsledek potvrzený😉

U mě nic nového, teda kromě toho, že mám za sebou první raní zvracení. Fuj 😝 Zkoušela jsem se na vás mrknout přes mobil, ale nějak mi to nejde (i když jiné stránky jsou v pohodě).

Tak se mějte krásně a já na vás zase někdy mrknu.

adulik76
14. jún 2010

dobré ránko, u nás síce už upršané, ale hádam ešte bude dobré 🙂

ivik, pekne pokračuješ, hoci ranné návštevy WC asi nie sú bohviečo. Vraj pomáha dať si nejaké sušienky prv, než vstaneš z postele, tak skús.

v sobotu sme boli na jahodách, už máme džemík hotový, mňaaaaaaaaam, vyšiel nám fakt super 🙂

nelia
14. jún 2010

Dobré ránko 🙂
Aj u nás síce prší, ale hádam sa nám v noci bude teda lepšie spať... u nás na 7-ke je hroooozne teplo 😒
Dnes má moja polovička štátnice, tak mu držte palce spolu so mnou 😔

Ivka, neboj tehu nevoľnosti prejdú a potom si budeš tehu len užívať 😉 ... a nepíšeš, ako si sa aklimatizovala v novej robote... čo kolektív, už si si zvykla?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre