Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
12. júl 2010

adu.... pisem.... hod mi prosim do ip tvoje telefonne cislo, myslim, ze orsul a nel mam...

veru, nechce sa jej ist do takeho tepla 😀 ... caka kym sprchne 😀

adulik76
12. júl 2010

kde ste všetky????? 😕

sincerity
12. júl 2010

ja som tuuuuuu 😉

nelik pride tusim az zajtra kuknut nas sem...

a orsul.. nejak neviem 😅

noe nastup v porodnici

a ivik pracuje bez internetu 😅

adulik76
12. júl 2010

tak si to tu pekne zbilancovala 🙂

sincerity
12. júl 2010

ze? 😀

adulik76
12. júl 2010

normálne ťa chválim 🙂

sincerity
12. júl 2010

dakujem 😀
dnes tu budeme same dve asi....
tesis na vikend? 😀

adulik76
12. júl 2010

@sincerity teším, teším 🙂

sincerity
12. júl 2010

vedela som ze presne to napises 😀
a sme dohodnuti, kedy sa to stretavame.... aby som sa vedela zariadit....?
pripadne dalsie organizacne veci...

adulik76
12. júl 2010

to sme sa ešte nedohodli, aspoň myslím. Navrhujem tak, ako minulý rok o 18,00 pri pumpe??????

orsulka
autor
12. júl 2010

cavo cavo.....
ja som bola v praci, urobit vyplaty....no...zadarilo sa ...huráááááááááááááá....este druha firma a tento mesiac bude za mnou - teda pracovný 😀 😀 😀

no ak by sa vam dalo prist aj na tu 17,00 hod. tak by to bolo fajn....... cim skor tym lepsie myslim....
a je treba sa cakat niekde na pumpe, alebo potrafite do Hvojnice aj sami ?????

adulik76
12. júl 2010

s tým časom súhlasím a kľudne aj s tým "potrafením" 🙂

orsulka
autor
12. júl 2010

tak super.....uvidime co na to ostatne babule.......
potom by vlastne nemusel byt problem, že každy pride co najskor a to priamo na chatu 🙂))))

sincerity
12. júl 2010

no dievcata dievcata.... neviem ako to stihnem na 18-tu, nieto este na 17-tu..... no ved uvidim... a na tu chatu trafim, pokial je to dobre znacene... nejak si to nepamatam poriadne... ale nemal by byt problem...

orsulka
autor
12. júl 2010

@sincerity no mojenko...tak len sa pekne s drahym posnažte, aby ste mali pekní vikend a to hned od piatku....takže žiadne táranie doma, ale sup sup do Hcvojnice 🙂)))) večer predsa ku grilovanemu masku potrebujeme zeleninu!!!!!! 😉

sincerity
12. júl 2010

@orsulka no, ci pojde aj marek, to este vobec neviem, stale sa rozhoduje.... v sobotu sa ma betonovat garaz, tak uvidime.... ja dojdem urcite, to sa nemusite bat 😀 aj nejaku tu zeleninu priveziem.... 😀

orsulka
autor
12. júl 2010

@sincerity no tak to osm teda rada, že prideš.......to by ti možno aj strach nedovolil neprísť!!! 😀 😀 😀 😀 aked bude treba tak prides do Nitrianskeho Pravna na hl. križovatku, tam to odstavis, zavolas a prideme dole po teba... 😉 😉

ivkaj
12. júl 2010

Čaute, u nás je vedro, že by chcípl i velbloud 😝

My zatím s pátkem taky počítáme. Ale vůbec netuším, kdy dorazíme. V poslední době je dálnice na Brno skoro obdden zavřená kvůli havárce a ty vedra tomu taky moc nepřejí. Takže když půjde všchno hladce, chceme z Prahy vypadnout kolem 15h, ale na Chvojku nedorazíme dřív než kolem 21h.
Tak jen připomínám aby ste si k večerní grilovačce vzali nějaké pečivo ;o)

Adu, jesti bude Maťo vařit ten guláš, tak prosím ne moc ostrý. Předpokládám, že nebude, ale hlásím jen tak pro jistotu 🙂

Mějte se krásně a já zase kouknu. Teď už musím P. vrátit jeho NTB aby se místo mě (nám) věnoval práci 😝

nelia
12. júl 2010

Ahojte 🙂
Ivka, je mi fakt ľúto, že to jedna bambuľka vzdala, ale verím tomu, že tá druhá to dotiahne až do konca 😉
Už sa neviem dočkať piatka... a súhlasím s tým, aby každý šiel na Chvojnicu sám... hádam tam trafíme 😝 ... ja sa chcem spýtať k tomu pitivu... čo sa nealka týka, stačí, ak donesieme ochutené a čisté minerálky? Ja také sladené vody (coca-cola a pod.) nemusím, ale ak bez toho nevydržíte, napíšte... a čo sa alka týka, myslíte, že okrem tej domácej medoviny bude stačiť 1 hruška? A keby nie, tak sa dokúpi potom? A donesieme aj nejaké to pivko? Viem, že sa dole čapuje, ale keby si niekto chcel dať, keď ešte/už nebude krčma otvorená...

No a teraz o mojom víkende... svadba bola úúúúúúúúúúúúúžasnááááááá... fakt zábava na 1* napriek tomu, že sme sa šli uvariť vo vlastnej šťave 😀 😀
A mám veeeeeľmi zaujímavé infošky od Dr. aj od liečiteľa... ráno mi Dr. povedal, že folikul praskol a sliznica je krásna, tak ešte sme mali aj piatok "zásobovať" (čo nám teda mimochodom nevyšlo, lebo sme boli na predsvadobnej hostine no a polovička užila trocha viac medoviny 😝 .. no ale bola som aj u toho liečiteľa a ten tiež povedal, že práve prebieha ovulácia (asi tým myslel to, že vajíčko práve putuje a ešte je schopné oplodnenia) a mali sme mať ťuťumuťu medzi 18-24... no ako som vyššie písala, nestihli sme 😝 ... ale dnes som mala ísť znova... a hneď ako som vstúpila do dverí videl, že vajíčko je oplodnené... tak na ňom trocha "popracoval", nech sa hormóny tvoria ako majú a tak... a zajtra večer k nemu mám ísť znova... povedal, že prvých 30 dní je kritických, potom by to už malo fungovať aj samo.. no som fakt veľmi zvedavá... jaj a ešte v piatok mi povedal, že mám tzv. superovuláciu, lebo sa uvoľnilo viac vajíčok (ale na 90% je iba 1 schopné oplodnenia)... a na 1.kontrolnom UZV mi Dr. povedal, že vidí jeden 23mm-ový folikul a ešte pár menších... no baby, chcem tomu fakt celou dušičkou veriť, že to vyjde!!!! Každopádne som veeeeeľmi zvedavá ako to dopadne 😵 😵

nelia
12. júl 2010

Poriadne som sa rozpísala, ale kratšie som to nevedela napísať 😝 ... budete mať čo ráno čítať... hihihihi

adulik76
13. júl 2010

dobré ránko,

neli, pekný článoček 😉 . Ale teraz vážne, to ako ten liečiteľ videl, že si tehu? Tak to by bolo super 🙂 A to som teda aj ja zvedavá, ako to dopadne, ale budem veriť tomu, že dobre 🙂

sincerity
13. júl 2010

ahojte babulky 😉

neli... no to by bolo!!! tak som strasne zvedava, ak sa to potvrdi, idem k nemu aj ja! 😉

malinovky stacia tak ako si pisala, ja si pivko donesiem sama 😀

ok, dopravime sa teda na chatu kazdy sam, snad nam to nebude dlho trvat 😅

ivi... hlavne chodte opatrne, kedy pridete vtedy pridete, ved my vam nikam neutecieme 😀

orsulka
autor
13. júl 2010

dobre rano...ja dnes tiež tak na tyhlo, lebo pisem už z prace, ale chem porobit a utekat prec, niekam do chládku 🙂 🙂 tak ja s tymi malinovkami tiež suhlasim, nepotrebujem nejaku colu alebo tak.......
ale myslim, že jedna hruska a medovina bude pre chlapov malo.....ved aj Neli aj Sincer si urcite daju, 🙂))))

a co mame kupit tak akože na ranajky????? urobime zas nejaku natierku a dáme to zo zeleninou????? alebo len salamu, syr, klobasku na nejake oblož. taniere????? lebo este toto bude treba nakupit....

Nelik........je dobre tomu veriť, vtedy to mpodla mna má ten správny ucinok..... 😵 😵 teraz naozaj len dufať, to to oplodnené vajicko sa aj v tej peknej sliznici krásne uchytí 😵 😵 velmi držim palce !!!

IVIK......hlavne pomaly a bezpecne, ked aj o 21,00 hod. pridete!!!! 🙂 🙂

adulik76
13. júl 2010

orsul, moc sa v tej robote nenamáhaj

nelia
13. júl 2010

Dobré ránko 🙂
Adulik, no tehu ešte nie... k tomu vedie ešte dlhá cesta.. ako Orsulka písala, oplodnené vajíčo sa musí ešte aj uhniezdiť a pokračovať vo vývine... idem k nemu aj dnes, tak som zvedavá, čo povie 😕 ... ale fakt by mi to tehu bodlo, lebo mi to vychádza, že by som nejaké 3-4 dni mala mrchu aj pri mori, tak tehotenstvo by mi tento problém vyriešilo ...hihihi
Sincer, včera boli u neho dokonca 2 ženy až z Košíc... a to len kvôli tomu pricestovali vlakom na otočku... ja mu fakt verím a verím aj tomu, že nám dopomôže k vytúženému bátätku 😵

adulik76
13. júl 2010

to je dobre, keď mu dôveruješ, inak by si tam ani nemusela chodiť, keby si o ňom pochybovala. Viem, že oplodnené vajko ešte nestačí, musí sa uhniezdiť - ešte som to nezabudla, ale verím v to, že keď je oplodnené, tak všetko už bude prebiehať tak, ako má 🙂

orsulka
autor
13. júl 2010

presne tak ako pise Adulik.....treba verit aj dovoerovat......a uplne najviac, že sama sebe.....že???? 😉 😉

no nic, idem zbalit ostatok domov, supnem k mame pre kôpor, lebo vo strvtok ideme zavarat uhorky!!!!!! 😀 😀 a zasek tak tesne pred chatou ako minuly rok .-))))))) dufam, že tantokrat to vyjde hned na 1x, a že ih prinesie...inak od min. týždna ich zdrazil o 20 centov !!!! a vraj pojde este hore....

tak zatim...caf.... doma

😉 😉 😉
vieme niečo nove o NOE?????? a malej NELI?????

adulik76
13. júl 2010

moc to s tými uhorkami nepreháňaj, fakt sa šetri

nelia
13. júl 2010

@orsulka ako píše Adulik.... šetri sa!!!!!!! ... na tie Tvoje trable s uhorkami minulý rok si pamätám... hihihi 😀 ... a ešte k tým raňajkám... môžeme urobiť aj pomazánku (veď maslo bude 😀 ) a môže sa nakúpiť aj syr, salámy, klobásky a tak... to nakúpite vy s Ferkom?

adulik76
13. júl 2010

@nelia len si rob prču zo mňa aj z môjho masla 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre