Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

noemarta
5. aug 2010

@nelia ja sa tiez pripajam, vsetko naj naj, hlavne vela vela zdravicka, stasticka, laaaasky a a a a no vies co ti z celeho srdca prajem 🙂 🙂 🙂
babenky, pekny den prajem. 🙂

laxity
5. aug 2010

@noemarta novéééé foto by sme poprosili 😀

orsulka
autor
5. aug 2010

😀 😀 😀 😀 tu je aká fajn náladička... 😀 😀 😀 ten for je fajn Adulka 🙂)))))
Ne,ik...na Laciho mieste by som natipovala cokolvek sa len dá od športky cez keno až po nejake NIKE 😀 😀 😀 tolko šťastia sa na neho vylialo 😀 😀 😀 😀

ja som dosla domov, a zalomila...teraz som postavila obedik, tak sa pečie v rure.....
má dojsť moja maminka a priniet mi slivkove gule a perky...mňamíííííííííííííííííí 🙂 😉

sincerity
5. aug 2010

@nelia ... inac taketo sa nieco stalo minuly rok aj nam.... len my sme sa velmi nesmiali... bolo treba volat nejakeho toho krtka, no des....

@noemarta veru daj nejake nove fotecky nech malinku vidime 😉 ... a tesi nas ze sme boli prve s blahoprianim... a ze to vobec doslo v poriadku... som zhanala adresu kade tade 😀 a aj listok si dostala?

nelia
5. aug 2010

@sincerity no asi pred 3 týždňami sa to už upchalo a vtedy sme aj my museli krka volať.. ten asi porozbíjal vodný kameň, ktorý sa potom pekne poukladal pri tej spomínanej harmonike (lebo tam toho bolo asi kilo)...

@orsulka vidím, že o Teba sa každý vzorne stará a tak to má byť 😉
@noemarta ďakujem moja... a veru, pridaj nejaké nové fotečky Nelinky 🙂

orsulka
autor
6. aug 2010

dobre ranko prajem...tak sledujem, že žienky doma este dospavaju, alebo sa staraju o detičky, a tie pracujúce makaju o sto šesť, aj ked je piatočeeeeeeeeeeek 🙂 😉 😉
ja doma pracujem na vyplatkách ož od pol siedmej 😉 😉 musim povedať, že mi to celkom odsypa 😉 😉

nelia
6. aug 2010

Dobré ránko 🙂
Ja veru makám o 100 6 😒 ... v pondelok zasa nebudem v robote a celý budúci týždeň tu nebude šéf, ho budem zastupovať, tak sa veeeeeľmi "teším" .... no mám toho dosť... tak idem makať ďalej... cmukkkkk 😉

orsulka
autor
6. aug 2010

@nelia no toto???? piatok????? že sa nehanbia takto vás zdierať!!!!!!!!! 😀 😀 😀
ale nech ti to rychlo ubehne 😉

adulik76
6. aug 2010

dobré ránko, priznám sa, že som ešte len teraz vstala 😕

orsulka
autor
6. aug 2010

@adulik76 dobre ranko moja....ved to je parada....len si pospi, kym este možeš....podla seba .-))))))

adulik76
6. aug 2010

@orsulka spím ako medveď 😀

orsulka
autor
6. aug 2010

@adulik76 brum brum brum .-)))))) 😀 😀 😀

orsulka
autor
6. aug 2010

ja mam dnes total veget...nejdem ani so svokrovcami na nakupy.....tak len pisem a vegetim.... 😉 aj navarene mam, teda len polievočku spravim, a hotovo .-)))))

adulik76
6. aug 2010

aj u vás prší? 😝

orsulka
autor
6. aug 2010

@adulik76 prave začalo....no krasny den pre mna...od rana zamračene, prijemne je vonku .-))))))) 😉

nelia
6. aug 2010

U nás leje ako z krhle.. by sa vegetilo doma v posteliiiiiiiiiiiii 😝
@adulik76 ani sa nečudujem, že si vstala tak "neskoro"... pre mňa by to neskoro nebolo, kebyže som doma 😉 😀

noemarta
6. aug 2010

ahojte babule,
u nas sa v celku aj vycasilo, ale nasej babule ta burka a dazd vobec nevadil, tak dobre v noci spala, do 10,00 rana. takze mi sme vyspani do ruzova! 🙂
prajem vam pekny vikend vsetkym a prikladam aktualne foto malej.

noemarta
6. aug 2010

tak nejak sa to nepodarilo, tak repete...

orsulka
autor
6. aug 2010

@noemarta babuliatko krásne 😵 😵 😵 a ake ma ličiská .-)))))

nelia
6. aug 2010

a vyzerá fakt veeeeeeeľmi spokojne 🙂 🙂

adulik76
6. aug 2010

čo líčiská, ale ten parádne vyčesaný kohút 🙂

nelia
6. aug 2010

pekný vííííííííííííííkend všetkým 😉

ivkaj
9. aug 2010

Čaute, tak se hlásím po víkendu a koukám, že jsem tu první?!?
U nás od pátku prší, prší a prší (taky se tu s oblibou cituje jedna fríze s filu a tam se říká "chčije, chčije a chčije")
Jinak tchýně si na přírůstek dala panáka, nad moje očekávání pozitivní reakce. Jen mě zaskočial tím, že už se těší, až nám bude kupovat kočárek? Tak poraďte, to babičky dělají?

No jo, Adu s Orsul na kontrole, tak ať to dobře dopadne 😉

Nelia, co říkali rodiče na změny v bytě?

Noe, je úžasné, že máš tak pohodové mimčo;o) Jak to děláš?

Sincer, co ty, už víc odpočíváš?

sincerity
9. aug 2010

ahojte babulky.... no tak dnes je to tu nejake tiche 😅

ako po vikende?

ivi.... tesim, ze navsteva u svokry dopadla dobre.... neviem, ci svokry kupuju kocik.... skor asi nie.... ale na druhej strane... nech kupia, budete mat o starost menej.... len im treba povedat aky 😀
oddychujem viac, teraz je to dobre, snazim sa porobit veci co som dlho odkladala... takze je to super teraz...
so zvieratkami pripravujeme v septembri jednu akciu, tak aj tomu sa treba venovat...

noe.... malinka je krasna, a vyzera fakt spokojnucka, to je dobre 😉

ostatne babulky ako?

orsulka
autor
9. aug 2010

ahojte.....

@ivkaj tesim sa , že to bolo so svokrou nad očakávanie 🙂)))) u nas tiež svokra nekupuje kociar...a tiež, ak by chceli kupit, tak by som nebranila a le určite by som si vybrala a potom s nimi isla kupit...sak nech zaplatia .-)))) a inak sa maś dobre???? ako tvoja unava??? už je to lepsie ????

@sincerity anni s mi veriť nechce, že fakt viac oddychujes...ale ked je sef na dovci, atk asi vacsia pohoda 😉 😉

ja som bola dnes na tu krvičku na testy....aj som sa pytala sestriky ci by sa na nas pan doktor nepozrel, ale vraj mam 19,8 poradnu, že dnes mam len krv...ale že ak chcem pockat tak mam cakat v cakarvi. tak som tam sedela asi 15 min. a potom som to vzdala a sla som do prace....sestricka mi volala po hodine co som odisla, žč kde som, že ma volaju dnu!!!!!! no ja že som už preč, a že teda pridem na tu poradnu až.....trubela jedna......no žien tam naozaj bolo požehnane, a cakat tam este hodinu navyse, hladna smedna...no dakujem pekne.....tak hadam je vsetko v poriadku, a najbližšie si to osobne vybavim d doktorom, že ci si mysli, že pri dvojičkách je naozaj vhodna kontrola až po 4 týždnoch...že mne sa to vidi dlho....!!!!!! tak som zvedava co mi povie....
na tie vysledky z krvi sestricka vravela, že keby niečo tak budu volat.... 😉

adulik76
9. aug 2010

čaute, ja som sa tiež vrátila z kontroly, u nás všetko OK, tlak mám nižší, bielkovina z moču zmizla, tak som spokojná 🙂

ivik, ak ti chcú kúpiť kočík, tak presne ako povedala orsul, nech ho zaplatia, ale vyberte si ho vy

bambibam
9. aug 2010

Adu už len 22 dní ? to si teda dnes zaspievaš 😀 😀 😀

adulik76
9. aug 2010

@bambibam ty si ešte celá????? 😀 nemala si ísť náhodou do nemocnice?

bambibam
9. aug 2010

@adulik76 predstav si ,celá ako veľká guľa 😀 😀 😀 , A malá sa asi prilepila ,lebo mi ostalo teraz tak fain, že by som si aj polku hodila 😀 😀 😀 Uvidím ak nič v piatok idem do nemocnice - ak ma ovšem nepošlú zas domov.

adulik76
9. aug 2010

@bambibam tak to máš veselé, ale hlavne, nech je malá zdravá, to je jedno, kedy príde 😉

....no, ja som mala v sobotu zasa menší úraz 😝 , chystali sme sa k bráchovi na oslavu 40-ky a asi 15 minút pred odchodom som zistila, že darčekový kôš nemáme zabalený, tak som ho šla baliť a ako som si k nemu čupla (bol položený na zemi), tak mi vyskočilo koleno. Len som začala "jajkať", maťo pribehol celý vyplašený, že čo sa stalo, tak nastalo dýchacie cvičenie 😀 , lebo som sa aj zľakla a potom ma maťo opatrne otáčal a koleno ruplo naspäť. No, takéto športy nemusím 😝 😝 😝 😝 😝 😝 . Tak si zasa pre zmenu dávam pozor a vyhýbam sa "čupeniu" 😀 . Ale oslavu sme stihli 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre