Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
14. okt 2010

ahojte babulky 😉

nel... boli sme na Liptove, konkretne v Ziari 😉

co sa tyka mna, rozhodla som sa nakoniec pre laparku... tak uvidim, snad to dobre dopadne.

adulik76
14. okt 2010

@sincerity dobré rozhodnutie

nelia
14. okt 2010

@sincerity určite to dopadne dobre... budeme vám silno držať palce!! A kedy idete do toho?

sincerity
14. okt 2010

dakujem babulky 😉
no neviem kedy presne... najskor musim mat vysledky toho dalsieho horm. profilu - to idem az za dva tyzdne, medzitym mu musim doniest este nejake vysledky, ktore moj gynekolog zapatrosil 🙄 a mozno ich bude musiet robit znova....

nelia
14. okt 2010

@sincerity no to poteší... ako keby si už bez toho nemala dosť, však? 😠 ☹

adulik76
14. okt 2010

@nelia niekedy keď sa to valí, tak sa to valí. Len je nanič, keď je to to zlé, čo sa valí. Naša ozdobená hviezdička spinká, teraz asi 3 minútky, tak som zvedavá, koľko dlho...

sincerity
14. okt 2010

nel... no je to fakt na nervy... horm profil sa musi opakovat... a este ked aj toto... no otras

nelia
14. okt 2010

Sincer, verím, že to ale zvládnete a konečne prídu aj tie lepšie časy 😔 .. a spolu s nimi aj bábätkovský plač a smiech 😉

adulik76
14. okt 2010

@nelia ten plač a smiech prajem aj tebe, nelik. A to čím skôr. Čo tak darček pod stromček? 😉

orsulka
autor
15. okt 2010

dobre ranko dievčatka...
vcera som nemala moc casu, rano som utekala do prce, potom sme z bytu vypratavali stare skrine do garaže a potom už konečne doviezli novu obyvačku.......boli tu svokrovci aj kamarat pomahat, tak som sa im trosku aj venovala 😉 😉
@sincerity nech to stoji co to stoji, oplati sa niektore vysledky doniesť aj 2x!!!!!!....niekedy je to dosť unavane, ja viem....ale co si poradiš, ked je to treba.......s tou laparkou suhlasim, že je to dobre rozhodnutie 😉 😉 😉

@nelia ty este stale tak makas v praci???? dufam, že aspon tých pard (dva) dni oddychu ti pomohli s tym kasliskom, a chorobou...dnes u asi zas pracuješ...ci nie????? ved si si mohla dopriat volno až do nedele.... 😉 😵 😉

@adulik76 ja viem, že sa musime v tých veciach a fusakoch, a kociariku a tak rozhodovat sami...verim, že bud. týžden sa fakt už pekne pohneme dalej, hlavne ak vyberieme kociar, potom si myslím, že to už pojde 😉 😉

adulik76
15. okt 2010

@orsulka hlavne nech ste spokojní. Ja som s naším kočíkom strašne spokojná, ale mali sme to ľahšie, keďže máme iba jedno bábo a väčší výber. Vy máte tie možnosti troška obmedzené, ale dobré je, keď vieš, čo hľadáš, čo ten kočík musí spĺňať a potom to už ide.

... a je tu piatočeeeek

ozaj, zabudla som sa pochváliť, že som našej slečne už kúpila aj prvé oteplené topánky 😀 😀

bambibam
15. okt 2010

@orsulka ja by som pozerala určite po tých kočíkoch čo sa dajú rozdeliť a voziť spolu i odseba. Predsa len ked jeden drobec bude chorý,druhý môže ísť von. Práve som zistila, že kočík ani problém nieje ale vajíčko. Malinkej je vo vajíčku stále zima - má aj teplé oblečenie aj deku a aj tak ruky ako lad.

adulik76
15. okt 2010

@bambibam vy už malú nosíte vo vajíčku? naša, keď ide autom, stále je vo vaničke od kočíka a vajíčko je ešte zabalené v igelite.

bambibam
15. okt 2010

Jasné ,vždy je vajíčku - jednoducho inak by sme 3 deti dozadu nenapratali. Najhošie je ked ideme do mesta na krúžky, to riskujeme pokuty lebo deti sú 4 a dvaja dospelý a nebudem hovoriť o mačkanici.

adulik76
15. okt 2010

@bambibam to asi rátaš aj sestrine, čo? Tak my ešte máme tú výhodu, že dieťa máme len jedno a to sa nám rozvaľuje v kočíku 🙂

bambibam
15. okt 2010

@adulik76 ale vo vajíčku je len ked niekam ideme autom....tesko,obchody,krúžky. Inak sme vonku každý deň ,za každého počasia ráno i poobede. A ráno ked idem už dávam fusak ,na obed je deka a večer sme doma v teple. 🙂
Včera sme sa boli prevážiť - 5440g a 61cm.

bambibam
15. okt 2010

jasné sestrine sú za štyri ale ked idem sama a ťahám všetky za sebou ,už viem ako sa cítila asi matka Tereza 😀 😀 😀

orsulka
autor
15. okt 2010

@bambibam ja teky kociar nechcem, že rozdelovaci....je s tym velmi zlá manipulácia, su tam tri spojky na spajanie konstruckii, a ich spojenie a rozpojenie tiež nejaky cas trva (tak to normalne srobovak a skutky davať) a je to neprakticke, ked by som chcela ist s nimi sama, tak to ma dve samostatne ručky, 8 kolies, no v zime si to neviem ani predstavit......
ani v ohhcode nam to moc neodporucali, vraj pokial nemam niekoho kto bude každy den so mnou chodiť von.....
a ja by som takyto kociar musela rozoberať každy den, keby som chcela ist von a aj dnu do bytovky, lebo sa nezmestim cez trojo dveri......tak to kto by už robil 😀 😀 😉 😉
to skor potom kupit ozaj v bazare nejaky lacny kociar, aby bol akože solo.......
alebo naozaj ked bude treba, tak len vo vanicke, alebo vo vajicku jendo preniesť......

@adulik76 tak topanočky už ma slecinka moja malá...🙂)))))) tak už len sup na nožky 😀 😀 😀 ale aspon jej nebude na ne zimka .-))))

adulik76
15. okt 2010

@bambibam my sme sa vážili, keď sme boli dávať naušničky a 4330 g a 54 cm. Nuž, stále sme takí drobčekovskí, hoci sme pekne pribrali a narástli. My sme ešte nový fusak netestovali, dúfam, že sa jej tam bude páčiť, lebo teplo jej tam určite bude 🙂

orsulka
autor
15. okt 2010

@adulik76 no veru krásne ste podrastli...... aky mate kociar, ked ten fusak je taky broskynkový??????

bambibam
15. okt 2010

@adulik76 chceme už aj mi kúpiť teraz auto ,lebo už nás je veľa 9 ludí a jedno auto . Akurát nevieme aké. Ked chodíme na dovolenku cez leto tak chodime 9miestnym bratrancovím. Tak také kupovať nemusíme.

adulik76
15. okt 2010

@orsulka prikladám aj foto, bude fakt parádna 🙂

bambibam
15. okt 2010

@orsulka tak to fakt však vlastne mama je jedna a tato v robote a babky tiež večne doma nebudú.
@adulik76 jéééj to je také malé ako mi pred mesiacom. Ráno o 7-8 ked sa ide do školy a škôlky tak je zima,preto ten fusak,aj mne omrza ráno nos.

orsulka
autor
15. okt 2010

@adulik76 krááááááááááááááásne...velmi milunké 😵 😵 😵

@bambibam tak veru moja......nie vždy tu jiekto bude po ruke......a to sa este musim vytrepat zo siedmeho poschodia dole .-))))))) verim, že sa výťah nikdy nepokazí .-)))) 😀 😀 😀

bambibam
15. okt 2010

@orsulka- tak o tom mi ani nehovor. Sestra býva na 6 poschodí. Má dve deti -do roka. A ako naschvál ked sa 2há narodila vymienali výťahovú kabínu - tak sme vláčili cez zimu 2 kočíky po schodoch + nákupy no katastrofa - a to boli tie najhoršie 2 týždne. Segra po cisárskom myslela že umre ked sme vyliezli domov.

adulik76
15. okt 2010

@orsulka ja velebím naše prízemie 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
15. okt 2010

@adulik76 a ja tisko závidim........
😉 no 😉 i 😉
idem zas vyložit nožky, krásne to vidim, že ked oddychujem tak odpuchaju 😉 😉

@bambibam no chuda segra!!!!!!!!

bambibam
15. okt 2010

@orsulka - mi teda budeme dalej ticho závidieť Adu prízeme,ale tešiť sa ,že nás nevytopia.
príjemné oddychovanie.
No už frčím Stellku už macko nebaví , 🙂 ideme jesť.
Ahóóóóóój.

adulik76
15. okt 2010

@orsulka však ja som mala ku koncu nohy ako balóny a to som ani nevidela prechod medzi chodidlom a nohou, členky mi zmizli 😀

orsulka
autor
15. okt 2010

@bambibam pa péa pa
@adulik76 no ved to, že máme pred sebou este cestu, tak nech lpekne vydržime, s nožkami ako maju byť 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre