Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
8. nov 2010

Teda že se jim to vyplatí jezdit otravovat z takové dálky 😝

orsulka
autor
8. nov 2010

@nelia tqak dufam, že do Vianoc budu mat vsetci audítopri u vas hotovo 😀 😀 😀 😀
@ivkaj tie mena zatial nemame na 100% vybrate.....stale s ana tom pracuje....ja mám okolo 30 tt co je tak o 2 týždne volat do nemocnice tetuške, čo tiež robi taketo prednasky a azačnem na ne chodit 😉 dohodla som sa snou, ked som tam ležala...cvičenie vobec neodporucala, len tie prednásky....

pred chvilkou volal ujo cez kociare, že bude mat v stredu pre nas pripravený ten X-lander na ukážku, že aby sme prisli pozriet...no tak uvidim, ale vcera mi kamoska povedala, že tento aby sme nebrali....no čim dalej, tým viac sa prikladnam k tomu easy walker duo 😉 😉
Ferko vcera doviezol druhu postielku, len ju bude treba dat trosku do poriadku. aj nove vecičky pribudli, a tie zas bude treba oprať a podobne 😉 😉 😉 okrem inehío už mám doma aj tri šerble a jedno prkienko na WC......hihihihihihi.....a asi tri tašky plne hračiek.....ani neviem co s tym idem vsetkym už teraz robiť 😀 😀 😀

orsulka
autor
8. nov 2010

@ivkaj tak ale sledujem, že vy už ste na na 100 % rozhodli..... 😉 😉 no moj F. bude smutny kedže nevyhralo jeho meno 😀 😀 😀 😀

adulik76
9. nov 2010

dobré ránko, ako sme sa vyspinkali? Ešte 3x sa vyspíme a je tu piatoooook 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivkaj
9. nov 2010

Dobré ránko ;o)

Dneska nás čeká druhý pokus o 3D UTZ, tak doufám, že se mrňous nebude sydět jako posledně 😅
A odpoledne mě čeká kadeřnice, už se tááááááááák těším ;o)

Orsul, vyhrál Kryštof i když stejně mu říkáme Štofíček. Byl to P. sem už z mládí, že když to bude kluk, bude to Kryštof. Tak snad mi F. odpustí 🙂

Adu, máte koupenou cestovní postýlku? Přemýšlím jakou koupit, ať má mrňou u babiček v čem spát.

nelia
9. nov 2010

Dobré ránko 🙂
Ja mám dnes také kŕče z potvory mrchy, že umieram 😒 😒 ... také som už dávno nemala... už som si dala tabletku, tak to hádam prejde...
Veru Adu, nech už je piatok... vo štvrtok ideme na Báthoryčku (muzikál) do BA, tak sa už teším... a cez víkend sú u našich hody, pôjdeme na kolotoče... hihihi

@ivkaj ja mám kaderníčku budúci utorok... konečne, lebo mi už vlasy lezú na nervy 😝

adulik76
9. nov 2010

@ivkaj cestovnú postieľku som nekupovala - zatiaľ

sincerity
9. nov 2010

ahojte babulky, prajem krasny den! 😀 😎 😉

nel o mrche mi ani nehovor! tfuj! ja som od vcera zjedla styri tabletky 🙄

ivkaj
9. nov 2010

Jéé, Sincer, se tu ukázala ;o) Jak pak se máš? Myslím na vás, jestli vám jde stavba tak od ruky ja máte naplánováno 😅

Nelia, Sincer, tak ať vás ta mrcha aspoň tolik netrápí.

sincerity
9. nov 2010

@ivkaj no stavba ide vcelku od ruky.... len je malo casu, marek robi stale 12-tky, niekedy nocne, no je to des a na stavbu nema cas. Teraz by sa malo zacat robit na kachlovej peci, medzitym sa robia dlazby... no pomalicky to ide.. teoreticky by sme to do tych Vianoc mali stihnut ale ako to bude prakticky, nik nevie....

ty sa citis uz lepsie po tej nemocnici? ako si sa rozhodla s pracou? ostavas uz doma do porodu?

veru ta mrcha je potvora.... viete ako som Vam pisala o tom zlom obdobi.... cakala som na nu klasicky na 28 DC... no jej nikde, ziadne bolesti... tehotenstvo samozrejme ziadne.... musim ist na ten opakovany nestastny hormonalny profil... tak som chcela aby dosla tak jak chodi... a potvory nikde.... tak som musela ist minuly tyzden na vyvolavaciu injekciu....a dame sa na 41 DC uracilo.... ale s akymi bolestami.... mam pocit ze mi snad vnutornosti vypadnu 😠
takze v stredu idem na horm. profil... uvidim ako to dopadne, ci tie vajecniky funguju, alebo sa potvrdi prvy vysledok a bude to v haji.
Akurat pred chvilou mi volali, ze mame vysledky z genetiky.... ze je vsetko v poriadku, ale blizsie mi povie doktor... tak neviem ci sa mam obavat.... ved ked je vsetko v poriadku... tak co mi chce doktor vysvetlovat? 😔

adulik76
9. nov 2010

@sincerity keď sú výsledky v poriadku, tak je dobre, nie? A možno chce s vami doktor len tie výsledky prebrať, alebo aby ste sa popýtali, keby niečomu nerozumiete. Nestrachuj sa.

nelia
9. nov 2010

@sincerity to mi je ľúto, že ťa potvora takto trápi 😒 ... chúďa moje... doteraz si mala cyklus jak hodiny, čo? ak si dobre pamätám... takže Ti verím, že to bolo na porazenie... ja len dúfam a verím tomu, že po tomto zlom období už príde len lepšie... hlavu hore!!!! Sme predsa silné ženské!!! TA NE??!! 😉 😀

sincerity
9. nov 2010

@nelia ... sak sme! ale niekedy sa mi nechce byt.... 😀

@adulik76 dufam, ze tak bude, ze na nas nieco nevytiahne!
podarilo sa vam poriesit tu vcerajsiu zalezitost?

adulik76
9. nov 2010

@sincerity moc ani nie, zatiaľ bude neter dochádzať. Stará krava chcela opatrovateľku a slúžku v jednom a nevyhovovalo jej, že neter tam prespala asi len 3x za týždeň.

sincerity
9. nov 2010

@adulik76 ... inac otrasne.... sak ked chcela opatrovatelku .. ma si ju zaplatit... a odkial bude dochadzat?

adulik76
9. nov 2010

@sincerity však z trenčína 😝

sincerity
9. nov 2010

@adulik76
skuste patrat po nete, ak nie su ine moznosti, zial nepoznam nikoho...
http://www.roommates.sk/index.php?mesto=Bratisl...

sincerity
9. nov 2010

@adulik76 jezisi..... to je dialka do bratislavy.... a ona tam pracuje, ci studuje?

adulik76
9. nov 2010

@sincerity nemysli si, že som nepátrala

sincerity
9. nov 2010

@adulik76 ... aha tak prepac... ze som ta podcenila...

adulik76
9. nov 2010

@sincerity v pohode,

orsulka
autor
10. nov 2010

@adulik76 ahoj moja.....balik dorauil v poriadku .....a dakujeme velmi pekne za darček pre malé oršuliatka 🙂))) je to uplne nádherné 🙂)))) este raz dikes 😵 😵 😵 😵 už sa tešim, aj ked dám nové návliečky na postele 😉 😉

orsulka
autor
10. nov 2010

my sme včera kupili novy luster do obyvky, a F. ked hi chcel namontovať, tak prevrtal omylom elektrický kábel 😢 😢 😢 takže musime sekať do stropu, aby sme zistili kde je preruseny......takže dalsie vrtanie a prach a bordel.....a to sme akurat dokoncili obyvku....normálne vam poviem, že som si aj poplakala vcera trosku 😢 😢 😢 verím ale, že to nebude už noc hlboko a bude sa to dať nadpojiť. ani si neviem prestaviť, že by sme to mali nanovo sekať od zástrčky 😔 to som prehlasila, že radsej budem v obyvke bez lustra 😀 😀 😀

adulik76
10. nov 2010

@orsulka nie je začo, som rada, že sa ti darček páčil. My už v nových navliečkach spíme 😀 - som to dlho nevydržala. Ja už som ich kúpila 7 balení 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Ale z toho pôjde niečo aj pod stromček.

adulik76
10. nov 2010

... naše Léééé spalo dnes do 4,35 😵 , napapkala sa a spí znova 🙂

orsulka
autor
10. nov 2010

@adulik76 tak ten druhy baliček s navlečkami je tiež už odložený pod stromček 😉 😉
už som zaviezla F. do prace a naranajkovala.....a kde mame nase pracantky ????????

adulik76
10. nov 2010

@orsulka Ja som úplný blázon do návlečiek, len by som kupovala a kupovala.... 😀

orsulka
autor
10. nov 2010

@adulik76 inak aj tie plachty su k tomu super.......tesila som sa včera - velmi 🙂 🙂 🙂
dnes mame poobede stretko s kockami z práce, už s tesim ...ideme na pizzu 😉 😉

adulik76
10. nov 2010

@orsulka tak si to uži 😉

orsulka
autor
10. nov 2010

@adulik76 aešte....všetko najlepšie Adulka k tvojim narodeninám.....nech ti tvoje a vaše LEEEEEE robi v živote len radosť, vela zdravia, šťastia, lásky a nech sa ti jednoducho všetko splnííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre