Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
14. jún 2011

@ivkaj hlavne prežiť.... 😝 😝

ivkaj
14. jún 2011

@adulik76 to chápu. Kolik vlastně běháte?

adulik76
14. jún 2011

@ivkaj 12 minutovku a potom 10x10m a potom mrtvica.....

ivkaj
14. jún 2011

@adulik76 😝 😝 😝

adulik76
15. jún 2011

@ivkaj však nejak to prežijem....a dúfam, že to spravím na prvýkrát 😕

ivkaj
15. jún 2011

Koukám, že tu máme nátřesk ;o)
Za sebou máme poradnu a v 5ti měsících má Kryštof míry 69cm a 7 650g. Tak ještě měsíc můžem kojit a při prohlídce za měsíc se domluvíme na příkrmech.

orsulka
autor
15. jún 2011

@ivkaj no tak super!!!! krasne rastiete 🙂))))) tes sa na tie príkrmy...ja sa z mojich vytešuje...vidím na nich ako im zo dna na den viac a viac chuti, a skumaju lyžičku a podobne 🙂)))))) dnes už k mrkvičke dostali aj zemiačik 😀 😀 😀 dokonca im bolo aj malo 🙂))) zajtra musim dať rozmraziť asi dva kelimky 😀 😀 😀 😀

adulik76
16. jún 2011

@ivkaj no, veru, pekná buchta 🙂

@orsulka tuším nerobíš nič iné, len varíš a krmíš 😉 , tiež máš pekných jedáčikov. Lenuška popapá kadečo, keď ideme s kočíkom, vždy jej kúpim rožtek, aj sa pohrá, aj popapá. Síce musím povysávať kočík, lebo narobí aj strúhanky, ale neva, je taká zlatá, keď kmáše tými svojimi štyrmi zubami ten rožok 😀 😀

orsulka
autor
16. jún 2011

ahojte 🙂))))

@adulik76 mala papa rožky a tak???? sak som niekde na nete čitala, že do roka pečivo žiadne....vraj kvoli lepku......tak ako to je???? 😕 😕 mne osobne sa to videlo aj dlho, že do roka nie.....

adulik76
16. jún 2011

@orsulka mne to dovolila lenkina doktorka, vždy sa jej pýtam, čo malá môže začať papať

laxity
16. jún 2011

Ahojte

@orsulka lepok sa môže myslím od 10 mesiaca už zaviesť 😉 Ty už tiež takto dávaš príkrmy? 😕 a ja som si myslela, že to len mlieko pije 😀

orsulka
autor
16. jún 2011

@laxity príkrmy už davam týžden bude zajtra 😉 😉 veľmi sa teším, že im to chutí....🙂))) su fakt podarení

@adulik76 ved mne sa ten jeden rok tiež zdal, že je to neskoro, že sa može aj skor.... 😉

adulik76
17. jún 2011

dobré ránko, máme piatooook.....sa teším. Akurát to počasie, nejak upršané, ako každý víkend v poslednej dobe 😝 😝 😝

nelia
17. jún 2011

Ahojte 😵 😵
Už zase zarezávam v robote... vlastne už aj včera som bola, ale som nestihla ani nakuknúť... náš výlet bol perfektný!!!! dopadol na 1*, hoci nás v strede omše na kopci chytil poriadny lejak... ale zážitky máme fakt skvelé 😵 😵 ... idem zase makať, hádam si nájdem neskôr čas vás dočítať...

noemarta
17. jún 2011

@orsulka dobre ti pise lax, az od desiateho mesiaca... to je dobre ked im chuti !!
@nelia vitaj znovu v realite....som rada ze vas vylet mal uspech 😉

orsulka
autor
18. jún 2011

@nelia caves a vitaj §!!!!! a kolko si schudla????? očistená si poriadne?????? 😉 😉 😉

ivkaj
18. jún 2011

@orsulka nebyla teď Nelia v tom Rumunsku?
Podle nějaké nové studie by se měl lepek začít dávat dětem už dokonce dřív http://www.maminkam.cz/kdy-a-jak-zavadet-lepek-...

@nelia chodit do práce na konec týdne? Aspoň si měla brzo víkend😉 Co nějaké foto, jsou?

My jsme vyrazili na chatu na grilovačku. Trošku jsem měla strach jak to bude se spaním, jsou tam totiž "papírové" stěny, ale mrňous spal líp než já. Včera bylo ještě fajn počasí, ale dneska odpolko už začlo pršet. Naštěstí jsme se už stejěn chystali domů. Takže na stretko už máme natrénováno ;o)

orsulka
autor
19. jún 2011

@ivkaj tak super výlet za vami....a ani sa nečudujem, že malý spal lepšie ako ty...ja by som bola tiež skoro stále hore a kontrolovala .-)))))))

s tou Neli som si to teda asi pomylila s tou ocistnou kurou..... 😀 😀

my sme včera absolvovali velikánsky nákup aj s drobcekmi...spinkali dve hodinky uplne v pohodke, ved sme sa aj prechádzali po vonku......
dnes malý ani za otca papat mrkvu so zemiakom a petržlenom....to asi ten petržlen...dnes ho maju 1x.....ked sa zobudí malá uvidím či to bude brať jej 😉 😉

adulik76
19. jún 2011

@orsulka už má adko vrtochy??? 😀 😀 😀 😀 mixuješ čo? Ja vymixujem pre lenku aj kuracie prsíčko, keď jej dávam polievočku

ivkaj
19. jún 2011

@orsulka no já spíš nemohla usnout kvůli rámusu co se linul od ohně a on si spokojeně spal 😅

Dneska měl Kryštof další lekci plavča, budem trénovat povel na potápění. Tak jsem zvědavá jak nám to půjde;o)

adulik76
20. jún 2011

😀 dobré ránko, už mám prvý beh za sebou, ešte jeden, potom sprška, na tú sa tešííím najviac 😀

orsulka
autor
20. jún 2011

krasne ranecko, alebo teda deň 🙂)))))
@adulik76 s maskom to planujem tiež, cca tak o 3 týždne prjdem aj na masko....dostali sme domáce bio kuriatko...je krásne žltučke, tak z nneho budem variť polievočky 😉 😉
inak ja mám ranné behy za sebou....a inak už aj sprchu......sice rychlovka to bola, ale super 😀 😀 😀 😀
@ivkaj to plavanie vam uprimne v dobrom závidím.......tak verím, že malý bude v pohodke...pamatam sa na fotku Natalky z vody....taká tam bola krásna 😵 😵

ivkaj
20. jún 2011

Dobré odpoledne ;o)

já teda za sebou žádný běh nemám, stačila mi rychlá chůze z procházky domů, když si mrňous usmyslel, že bude jíst o půl hodiny dřív 😨

Baby netušíte jak dlouho se můžou uchovávat v mražáku doma uvařené příkrmy?

adulik76
20. jún 2011

@ivkaj to netuším, ja varím lenuške furt čerstvé

orsulka
autor
20. jún 2011

@ivkaj to neviem presne, ale ved ono je to tak, že to más ako normálne potraviny. ja si varim tak na 3-4 dopredu. potom varim čerstve..... 😉 😉

adulik76
21. jún 2011

dobré ránko, dnes mám nestíhačky ..... 😝 😝 😝

sincerity
21. jún 2011

ahojte babulky... sak len na skok mozem, citam vas, len nestiham. Som rada, ze uzivate leto, drobci rastu ako maju.
Ja som mala minuly utorok aj teraz v sobotu skusky, no hrozne, je to tak nahusto tento semester, ale chcem stihnut vsetky skusky pocas juna, aby som mohla mat cez leto volno a uzivat.

orsulik, ako ziaden termin este nepadol.... nieze to zmeskame!

a ako sa ma Ladka, uz mali vklad? Daj nejake info, velmi na nich myslime.... potrebujem sa o niekoho obsuchnut v lete, aby to na jesen dobre dopadlo 😀 pozdrav ju od nas.

nel, tak ako boli ste na tom lieceni, ci v tom Rumunsku? sak clovek ma tak nejak zmatok v tej hlave
😀

adu, si v praci, ked nestihas, ci zase nieco vybavujes s primatorom? som zvedava, co z toho nakoniec bude....

prajem krasny den!

martinka285
21. jún 2011

Ahojte babenky ako dlho sa snazite o babatko? A co vsetko ste uz absolvovali? My sa snazime rok aj 4 mesiace, ale zatial bezuspesne ☹

orsulka
autor
21. jún 2011

@sincerity sevas kočena 🙂))))) makaj moja makaj na tých slkuškach, sak volno cez leto si zaslužiš .-))))))
termin fakt ešte nepadol.....dala by som vedieť...určite .-)))))

Ladka a Vili...dnes boli na kontrole...krasne to tam rastie...možu tam mať cca 10 vajok...v piatok este kontrola a cca pondelok, utorok bude odber 😉 😉 😉
inak som ich pozdravovala .-)))))

@martinka285 my sme sa snažili 9 rokov, z toho 6 rokov pod lekárskym dohladom.....nakoniec sa podarilo .-))) hlavu hore....každý den vyjde slniečko 😉 😉

ivkaj
21. jún 2011

@orsulka Teda to jsou mooc dobré zprávy. Že na ně moooc myslíme!
@sincerity co ty naše jedničkářko;o) Doufám, že s námi budeš kamarádit i jako paní inženýrka 😉 Každopádně před tebou vážně moc smekám, já už bych se prostě nedonutila 😝
Co domeček, jak si ho užíváte?
@adulik76 u nás se říká, že se pracuje jen do výše platu a podle tvého tempa usuzuju, že jsi placená snad zlatem 😎

@martinka285 my jsme se snažili skoro tři roky a výsledek teď leží v postýlce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre