Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
23. aug 2011

@sincerity aj ja si dám teda, keď už je tá príležitosť 🙂 ale Radlera baby 🙂

noemarta
23. aug 2011

@laxity vidim ze aj ty fisis na radlerovi, aj ja, a vcera som okostovala reeds ci ako sa vola, to jablkove a tiez je bohovskeee. 😉 Ale ja pijem iba cez den, hi hi kedze od polnoci kojim...

laxity
23. aug 2011

@noemarta zatiaľ som iné neskúšala, ale vyskúšam, keď vravíš, že je bohovské 🙂

sincerity
23. aug 2011

no prilezitost sa vzdy najde.... to je tak kto hlada, najde 😀 idem na to 😀 😝

sincerity
23. aug 2011

@noemarta no inac.... ze kojaca matka a cez den popija 😀

noemarta
23. aug 2011

@sincerity 😀 😀 😀 co uz....aj take musia byt.

lada_dee
24. aug 2011

tak teda i ja tuto.. nie len na FB... gratulujemeeeeeee 🙂

a akoze chlebicky ... a vselijake ine dobroty.... 😀
teba si musí i do budúcna tá komisia obchádzat... 🙂 ... takáto super staroslivost... 🙂

akoze.... nemozem spat, ani neviem ci som hladna... ci smedna... ci teplo mi je... cucim tu hodku do PC ako sova... 🙂

nelia
24. aug 2011

@adulik76 veľká gratulácia aj od nás!!!! Aj ste to boli nejako osláviť?

adulik76
24. aug 2011

@nelia hej, boli sme si posedieť s chalanmi, ale potom sme sa s maťom ponáhľali domov, aby sme mohli byť s lenuškou aspoň pri kúpaní

sincerity
24. aug 2011

ahojte babulky!

@lada_dee no moja to bude z toho tepla asi, alebo z nedostatocnej hladiny alkoholu.... vies nastavili sme to vysoko na chate a teraz sa telo nevie z toho spamatat.... aj ja mam ten problem 😀

ivkaj
24. aug 2011

Čaute, u nás je nechutné vedro 😝 A ještě sem si nestihla udělat známé, tady po okolí, s těmi co mají na zahradách bazény. Teda ani nevím jestli se s někým "obyčejným" kamarádí 😀 Však co, snad mě Kryštof pustí do svého bazénku nebo si proběhnu zavlažovačem na trávník 😎

@lada_dee málo alkoholu, moc kofejnu 😉 Ale vážně, hlavně hodně pít, fakt aspoň tři litry, i když na to nejsi zvyklá!

adulik76
24. aug 2011

baby, a čo fotky????

sincerity
24. aug 2011

@ivkaj u nas taky tak.... u nas maju tiez nejaki ludia na ulici bazen, ale ze by som sa tam sla kupat, tak to radsej zhorim v pekle 😀 ja by som kludne behala popod ten zavlazovac /keby sme mali/ 😀

@adulik76 ja som dala na face, tvoje mame, ivka nefotila, mozno nel mala tusim foto a wiliam....

adulik76
24. aug 2011

@sincerity lenže, keď stiahnem fotky z FB majú cca okolo 50 - 60 Kb, a to je málo. Urob to tak, ako ja, hoď to na server

ivkaj
24. aug 2011

@sincerity já myslela kvůli malému;o) A nebo že by paní domu byla korpulentnější než já, jnak se vystavovat nehodlám 😅
No nic, pozvala jsem na opoledne návštěvu, takže mažu uklízet. A hodilo by se mi vyhrát ve sportce aspoň na klimatizaci.

sincerity
24. aug 2011

@adulik76 ahaaaaaaaaaaa. skusim to teda tak, snad mi to pojde.

adulik76
24. aug 2011

@sincerity keď tak, povedz marekovi, nech ti helpne

sincerity
24. aug 2011

@adulik76 no moja taketo veci on nevie 😀 s pocitacom mu to moc nejde 😀

adulik76
24. aug 2011

@sincerity aha, tak potom mi povedz a ja ťa budem navigovať

sincerity
24. aug 2011

@adulik76 neboj, nejak to zvladnem snad, keby nie tak sa ozvem....

adulik76
24. aug 2011

@sincerity choď na www.ulozto.sk, je to jednoduché

lada_dee
25. aug 2011

Asi ste uz zachytili... Vily dal foto na FB.... 🙂

krasny dnicek.... 🙂

sincerity
25. aug 2011

ahojte, uz som pozrela. Super fotky! Ze dakujeme!

orsulka
autor
25. aug 2011

ahojte....

u nas je teplo jak...ani neviem kde....v noci to mala dosť blbo znašala drobátko moje, tak som ju ovievala vankušikom 😀 😀 😀 na balkone rozložený bazenik a kupeme sa a kupeme 🙂)))))))))))))
@adulik76 tak aj tu chcem Matkovi pogratulovať.....a že je uplne super, lebo zvládol stretko aj titul!!!!!! je to jednoducho jednička !!!! ........ 😵 😵 😵 a koniec koncov aj ty, kedžč som čitala ako si sa pekne postarala o komplet ročník 😀 😀 😀 😀

fotočky su fajn. len Adulkine som este nestihla stiahnut...resp....ja to moc neviem a Feri nemal ešte čas....kedže mal 4 dni dovču, tak teraz chodí z práce večer o siedmej 😒 😒 😒 😒

ale ja mám mať dnes spicha s kamoškami na kafco o pol piatej večer, tak dufam, že to vyjde a Feri dojde včas z práce a ja aspon na hodinku vypadnem.... 😉 😉

ivkaj
25. aug 2011

@lada_dee Ze Vilkovi mockrát děkujeme;o) Máme super fotky z první návštěvy Zoo (já měla foťák v batůžku na zádech) a vůbec moc pěkné momentky.
A co ty a píchance, jak zvládáš?

@orsulka ještě že ty bazénky jsou co. Už máme koupený větší a tak za Kryštofem včera byla malá kámoška. Jinak je napadnutí 😝

lada_dee
25. aug 2011

@ivkaj No do dnes mi bolo ako tak...ale dnes mi je po prechadzke mestom (nutno zaniest podklady na PN) 🙂 , je mi bieeeedne.... 🙂
pijem a pijem a pijem... potom len cikam a cikam... 😀DDDDDDDDDDDDD ..uz ma to ani nebavi chodit hore dole v tomto teple.... ☹
boli ma hlava... ☹ idem si dat este liter... 😀

inak sa zda... ze to ide ako ma... 🙂 v sobotu budeme mudrejsi... 🙂

sincerity
25. aug 2011

@lada_dee a ako ste teraz na tom? Co pichas? idete normalne na dalsi cyklus ivf? Alebo ako to je, sak sme nemali nejak ani cas sa pozhovarat.... 😀

sincerity
25. aug 2011

no dievcata, sak som chcela ulozit tie fotky, tak som ich uspesne zbalila do zipu a dala na to ulozto... ale kedze moje fotky maju 850 MB tak je cas nahravania 4 a pol hodiny.... a do polnoci sa mi tu teda nechce cakat... takze to rozsortirujem po niekolkych fotkach a nahram tak, ale skusim to az zajtra alebo cez vikend...

laxity
26. aug 2011

Ahojte

idem sa rozlúčiť, v noci odchádzame do toho Chorvátska, tak sa tu majte krásne, poslúchajte a nech ste všetci zdraví 🙂 🙂 🙂 , beriem si aj laptop, tak hádam sa mi podarí sa ozvať 🙂

určite budem mať veľa príležitostí na ten správny čas, tak si na Vás spomeniem 😀

ivkaj
29. aug 2011

No teda, tři dny a tady ani písmenko 😲

Kdepak se všechny touláte?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre