Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
4. okt 2011

@sincerity však práve preto ma to se.e 😠 😠

sincerity
4. okt 2011

@nelia ti verim... sak skus nieco doma a ak to fakt neprejde, neostane ti nic ine, len ist k dr.

noemarta
4. okt 2011

no tak uz som tu od pediny...tak Nelu nezaockovali, mame dojst az v pondelok, kvoli tym horuckam, radsej, co sa tesim. NAse miery 9770g a 78 cm. Akooo lekari su nikdy neni proti ockovaniu, takze ked som jej iba spomenula, ze som to studovala tie vedlaj.ucinky, tak povedala ze to netreba studovat.... 😕
Ja som napr. nic navyse nedavala ockovat, iba povinne..

dracik11
4. okt 2011

Ahojte, rada by som sa opýtala kto má skúsenosť s otehotnením ak mala otočenú maternicu a ešte k tomu aj endometriózu? ďakujem

nelia
4. okt 2011

no jasné, že povedia, že to netreba študovať... je to predsa pre nich biznis a keby sa niečo stalo, nestalo by sa to ich dieťaťu... a prečo sú vlastne tie očkovania povinné?

noemarta
4. okt 2011

@nelia lebo z tychto povinnych vakcin zije aj nas skvely staaat, pre neho je to biznis.... 😠
Ak tieto vakciny nedas, tak platis pokutu, alebo ti napr. dieta nezoberu do skolky lebo ho nemas zaockovane atd.

orsulka
autor
4. okt 2011

ahojček...tak teda kuurňa , ale ste popísmenkovali...pekne....skoro som sa ku koncu nedostala 😀 😀 😀
@nelia dodatočne gratulka k výročiu......aj k manželovi...to máloktorý nezabudne 😉 😉 😉 a skore uzdravenie tých kvasiniek....

tak sledujem, že vírusi letia celým Slovenskom, ba aj čechmi.......dufam, že je vám všetkým lepšie......my sme teplotkovali každý len jeden večer....každý v iný večer...ale obaja svorne 38,2.....pol čípku a už bola pohoda...spolíky ešte stale pomaličky teču, ale lepší sa to.....a je uplne jasne, že je to vsetko tým počasím!!!!!!! ved ja neviem co na seba, a potom sa mám rozhodnuť co deťom!!!!! nejaká som krepá či čo.... 😠 😠 😀 😀

@noemarta práve som sa s jednou kočkou bavila o týchto povinných očkovaniach......ona vraj nedá žiadne očkovanie (okrem toho prvého TBC)......a potom to vraj ide tak, že lekárovi treba ísť akože na očkovanie, ale odmietnuť.....oni to vraj musia nahlásiť a potom predvolaju rodičov na priestupkove konanie, alebo tak niečo...vraj max. pokuta je do 340 evri.....ale skusim precitať ešte tu temičku, co je pichnutá na predchádzajucej strane.....tiež by som nerada ockovala to čo nemusím.....

inak od tohto mesiaca som už tanečníkov opäť 😉 😉 😉 😉 som v jednej tan.skupine, zavolali ma, že mám prísť a tak chodím.....inak bola som na 2 treningoch a aby vam bolo jasne, tak vraj 3.11. idem na vystupenie do Banskej Bystrice v troch choreografiách...hahahahahahahha........sefka povedala, že ja to zvládnem.... 😕 😕 😕 no tak som sama zvedava, ako to dopadne, ale na poslednom treningu som jednu choreošku zvládla.....ale to bola ozaj len taka lajt 😀 😀 😀 je to uplne niečo iné ako sme robili my...su to skor vsetko pomale veci.....no ved uvidím.....

noemarta
4. okt 2011

@orsulka no ty sa nezdaaas, pri dvoch deturencach, este tusim pracujes a este aj tancujes, klobuk dole mamina 🙂 🙂 🙂
Akooo, uz som sa zmierila ze tie povinne dam, a modlim sa aby sa nic nestalo, nic to nevyvolalo. 😝
Skoreee uzdravenie krpcom malyyym !!!

nelia
5. okt 2011

@orsulka no to je mi super správa... a stíhaš to v pohode pri 2 detičkách??? Budem držať palce na vystúpenie...
Inak ja som sa vám aj zabudla pochváliť, že sme boli vystupovať na bratislavskom hrade z firmy.. boli tam tzv. kórejské dni a spievali sme 2 kórejské pesničky.. vlastne my dvaja s polovičkou sme hrali na citarách 😵 a mali sme oblečené kórejské kroje.. no bolo to super.

lada_dee
5. okt 2011

@nelia fiiha... super.... 🙂

orsulka
autor
5. okt 2011

@noemarta ja už v jednej firme nepracujem vobec, a v druhej len ak niečo potrebuju poradiť ohladne pracovného práva.....a toho je tak ozaj pomenej...... 😉

@nelia treningy su len 1s za týžden v nedelu dve hodky......takže dobehne trebárs neterka pomocť s kupaním, ale inak v pohodke to tatko tiež zvláda 🙂 🙂 ved on chodí na basket, sem tam aj na futbal....a ja som sa rozhodla tiež občas vypadnuť a robí mi to dobre, musím uznať🙂))

okrem toho sa obaja chystáme 16.11. na koncert do Blavyv na ERASURE.....je to naša srdcovka oboch z mládí.....to som sa ťažšie zmierovala, že hlavne pri zaspávaní nebude ani jeden z nás doma, nale nakoniec som sa rozhodla ísť.....strakí sú uplne v pohodke a drobci sú na nich dosť zvyknutí, okrem toho som si zabezpečila švagrovu aj neterku, že tu budu s nimi. Predsa len starkí majú svoje roky a sami ešte nikdy nekupali....🙂))) tak dufam, že to na tom koncerte s nervami prežijem a hlavne, že si ho užijem 😀 😀

orsulka
autor
5. okt 2011

@nelia tak šak som ani netušila, že hráte na citarách .-)))))) a čože ste ich nevzali na chatu????? mohli ste sa nám predviesť🙂 a inak podla mna ty si musela uplne super vyzerať v tom kostýme!!!!!!!!! nedáš a nemáš nejake fotky?????

nelia
5. okt 2011

@orsulka no pravdu povediac sme začali len v júli, takže ešte nie sme bohvieakí profesionáli... fotky mám, ale všade som s nejakými kolegyňami a nechcem tu zverejňovať ich fotky 😝

nelia
5. okt 2011

A predsa som jednu našla, ktorá by sa aj dala zverejniť... akože ja som kórejka a L. slovák 🙂

laxity
5. okt 2011

Ahojte

@nelia jojo Naty je zaočkovaná MMR vakcínou, bolo to povinné očkovanie, tak som to neriešila...ono keby som ju nedala zaočkovať, zaplatila by som pokutu ale nemuseli by mi ju zobrať do škôlky, keďže by nemala všetky povinné očkovania...ale Naty chvalabohu nemala žiadny zlý priebeh, bola síce vyhádzaná, s tým sme sa trošku potrápili po kožnej a bolo a všetko je ok, je úplne normálna, zdravá, nezaostáva....ale viem, že niektoré holky u nás v téme, mali problémy s deťmi, zmenili sa, niektoré boli malátne......

@noemarta ja som tiež kadejaké kiahne či čo nedávala, ale Rotavírusy som dala a som vďačná 🙂

dúfam, že všetko ok, ja vôbec nestíham, tak len reagujem na Notifikácie 😀

ivkaj
5. okt 2011

Čaute, klubou se nám horní dva zoubky, tak je to občas náročné. Ale jinak to jde.

@nelia no já se nestačím divit, jak jste šikovní;o) Doufám, že příští rok už se na chatě předvedete😉 P. hraje na klávesy, tak teřba potrénuje a bude nějaké vystoupení 😎
@orsulka taky bych někam vypadla, ale pořád kojím a všechna cvičení u nás začínají večer dřív než mrňous jí 😒 Hm a Erasure a DM to jsou též vzpomínky na mládí 😵

@laxity jo jo, bez povinného očkování to do školky nejde. Kryštof všechna zatím zvládl v pohodě, tak nějaké odstrašující příběhy ani číst nechci.

sincerity
5. okt 2011

@nelia no ja odpadnem! tesim sa na buducorocne stretko, to bude koncert. Vy na citarach - samozrejme v prisluchajucom kostyme 😀, Pavel na klavesy, Orsul s Ferkom nam mozu zatancovat.... no to bude parada 😀 😀 😀

@orsulka no moja obdivujem ta teda.... ale je to fajn, ze si znova zacala, tesim 😉

lada_dee
5. okt 2011

Koceny... tak vsetko je doposial v poriadku... 🙂
Bambulka ma 5,7mm a bilo nam srdiecko.
Ale kym som to tam ja zbadala... xixixi... asi na piatykrat... 🙂
Dalsia kontrola o tri tyzdne... 🙂

noemarta
5. okt 2011

@lada_dee tfuj tfuuuuuj moc drzim palce a teskujem sa 🙂

lada_dee
5. okt 2011

@noemarta dakujem 🙂

sincerity
5. okt 2011

@lada_dee tesim tesim moc! som zo srdca rada za vas, ze vsetko je v poriadku 😵

adulik76
5. okt 2011

@lada_dee no krásne, tešíííme sa

lada_dee
5. okt 2011

@sincerity @adulik76 dakujeeeem... 🙂

ivkaj
5. okt 2011

@lada_dee já si říkala kdy jdeš na kontrolu, ale nechtěla jsem se ptát. Co nastávající taťka, byl s tebou?
Každopádně se moooooooooooc těsím s vámi, pěkně odpočívej, dopřávej si hodně vitamínů a vůbec si to užívej 😉

nelia
6. okt 2011

@lada_dee to sú super správy!!! 😵 😵 A čo tehotenská nevoľnosť? Ešte Ťa netrápi?

laxity
6. okt 2011

@lada_dee teším sa veľmi, že je všetko v poriadku 🙂 a tiež ma zaujíma ako sa cítiš? 😉

orsulka
autor
6. okt 2011

@lada_dee všetci sa doma vľmi tešákujeme vrátane svokrovcov...🙂 už sa konečne aj Feko dozvedel že svokrovci vedia...a hneď na mňa!!!!!vraj...kto im to povedal?:?:!:!?!?!?! a ja že Laďka.... 😀 😀 😀 tak len aby si vedela 😀 😀 😀 😀

tak som aj ja študovala tú temičku o tom očkovaní MMR......no strach a hroza čítať.....a ešte dobre že
@laxity povedala o tej školke...ani by ma nenapadlo, že bez tých očkovaní mi ich tam nevezmu......a to si ja asi nemožem dovoliť ich tam nedať.....ved by nemali s kym byť každy den, ak pojdem do práce.

@ivkaj tak gratulka k zúbkom 😉 😉 😉 verim, že to drobec zvládne v pohodke.....aj nas malý má tie horne už vonku, šarlotka zatial nie.....

@sincerity dik, ale nemáš za čo obdivovať, odrenujem dve hodky a som spať v kolotoči .-)))))))

orsulka
autor
6. okt 2011

@nelia pekná fotka...a akí te tam do toho pekne "zažratí" .-))))) to asi aby ste sa nepomýlili 😵 😵

orsulka
autor
6. okt 2011

@laxity Naty k dnešným meninkám prajeme všetko naj...naj...naj..najsamlepšie....hlavne nech je zdrava, hrava a spokojnučká.........drobci posielaju boštek a ja tiež 😵 😵

noemarta
6. okt 2011

@laxity veru Natalke len to naj naj prajeme hlavne vela zdravicka 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre