Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
19. mar 2012

@ivkaj ber to tak, že tí lekári musia na niečom zarobiť a čím menej informácií máš, tým lepšie...... 😠 Hlavne buď v kľude, bábenko je určite v poriadku

sincerity
20. mar 2012

@ivkaj ono tie vysetrenia na tripple a afp idu nejak ruka v ruke.... asi preto ti to nepovedali, hlavne sa ty nicoho neobavaj, aj keby si mala nejaku zvysenu hodnotu - riziko, to vobec nic nemusi znamenat. Citala som, ze spolahlivost tychto testov je u zeny v tvojom veku aj tak len cca 50 %. Takze hlavne klud a uvidis zajtra co ti povedia. Genetiku mate v poriadku, doma krasneho stupla, tak sa niet coho obavat.

nelia
20. mar 2012

@ivkaj baby majú pravdu... hlavne ostaň kľudná, lebo často ani zlé výsledky nemusia znamenať nič zlé... celkovo začínam pochybovať o výsledkoch tých všelijakých testov... niekedy mamičku len zbytočne vystresujú 😒

orsulka
autor
20. mar 2012

@ivkaj ja si tiež myslím čo baby......ono aj to zohráva svoju ulohu, kedy berú krv, v akom stave momentálne si, či nie si aj trosku prechladnutá a podobne...ono stačí odobrať krv o dva dni neskor ako ju zobrali tebe a vysledky by boli ukážkové...naozaj je tam vela faktorov, a pokial prvé testy boli....tak aj toto bude OK.....a možno vas tak či onak pošlu na tu genetiku opať.....ale ved s tym nemusíte suhlasiť

@sincerity peniažky som dala na starosti Ferimu, tak dufam, že to dnes poslal.....ked pride domov, skontrolujem to 😀 😀 😀

ivkaj
20. mar 2012

@orsulka na genetickou konzultaci klidně půjdu, ale o odběru plodové vody si myslím svoje, na tu bych asi nešla. Jedině že by hrozilo něco hoodně vážného. Nevím, nějak mám vnitřní pocit, že je všechno v pořádku.

sincerity
20. mar 2012

poslusne hlasim, ze prisli peniazky od Nelikovcov a Adulikovcov, dakovali.

A este nieco k tym peniazom, ja som zabudla na Lilu..... to znamena, ze budem musiet doplatit za nu na chate, teraz sme davali zalohu rovnako po 30. Potom to doriesime 😅 sory

sincerity
20. mar 2012

@ivkaj spravny mas pocit 😉

ivkaj
20. mar 2012

@sincerity neboj, na místě se budou doplácet rekreační poplatky, zbytek pobytu a tak. Takže i na Lilu dojde, v základním ubytku není zahrnutá 😉

petka333
20. mar 2012

@ivkaj ahoj, mne tiez robili pri prvom tehu tripl test a 2x mi vysiel zle. Ale ze to strasne vela babam tak vyjde... aby mali na com zarabat 😨 tak som isla na odber plodovej vody, mala som z toho najvacsi strach ale bolo to absolutne bezbolestne a na druhy den som isla domov... a hlavne som vedela ze vsetko bolo v poriadku.. tak aj tebe to urcite dopadne dobre, drzim palce 🙂 bolo nas tam vtedy 12 na odbere a kazda sme mala dobry vysledok 😉

adulik76
21. mar 2012

taaaaaak, prvá krvička na HP za mnou 🙂

sincerity
21. mar 2012

@adulik76 HP? to preco?

orsulka
autor
21. mar 2012

@adulik76 ???????????????????????????????????????????????????????????????????? tiež nechápem.......dalsie snaženie?????? hmmm????
@ivkaj teším sa z Teba dievčatko, lebo máš naozaj super pocity.....a na tie treba dať...lebo sú správne a treba sa nimi riadiť 😉 😉 😉

sincerity
21. mar 2012

inac dievcata, ved na prizemi neni tolko tych izieb!!!! 😀 😀 😀

adulik76
21. mar 2012

@sincerity @orsulka však druhé kolo, néééééé?

sincerity
21. mar 2012

no teda, to bude detiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii buduci rok na chate!!!!!!!! tesim tesim!
a idete skusat prirodzene, alebo ivf?

orsulka
autor
21. mar 2012

@adulik76 sa teším...len nás pekne krásne dobiehajte v počtoch .-)))) hahahahahahahahaha.......
a kde to bude??? zase Ferticent??????

adulik76
21. mar 2012

@sincerity prirodzene to asi nejde, tak ideme do ferticentu, tam do dobre miešajú 😀 aj lenuška je dobre namiešaná 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sincerity
21. mar 2012

myslis, ze by to neslo? pozri na ivku 😀, to budete mat ktore? druhe alebo uz tretie? a na kedy to planujete?

adulik76
21. mar 2012

@sincerity tak nejak sme tomu nechali voľný priebeh a nič sa nestalo, tak sme sa rozhodli, že ideme do IVF, nie je na čo čakať. Bude to druhý pokus, takže pohodička. Beriem to tak športovo, keď sa nezadarí, máme aspoň ♥ lenušku ♥

sincerity
21. mar 2012

aha, nejak som nepostrehla, ze skusate 😅, ale pravda je ze mate Lenusku, uz to je super. A ako Vam to vychadza?

ivkaj
21. mar 2012

Čaute baby, tak Dr. máme za sebou. Nejdřív byl UTZ, to ještě nevěděl o těch špatných testech a pochvaloval si, jak je to zdravé miminko, má všechno co má mít a je dobře živené, protože je asi o víc než týden větší (jsem zvědavá kdy budu nakonec rodit). Pak jsem se zmínila o těch špatných testech. Nějaká spodní hranice je 1:250 a nám vyšlo 1:230, na základě dobrého prvního testu a všech dobrých UTZ jsme se s P. dohodli že na odběr plodovky nejdeme.
Jooo a mimino se nám ukázalo i se spodu (jako by na vás někdo koukal záchodovou mísou) a nebylo nic vidět, z toho se dá usuzovat, že by to opravdu mohla být holčička 😵 Tak jsem té naší princezně koupila soupravičku na cestu z porodky, tak doufám, že to nebude kluk, musel by jet domů v růžové 😎

@adulik76 já už si ani nevybavím, v čem byl u vás vlastně problém. Ale pevně věřím, že druhé IVF klapne na první pokus.

adulik76
21. mar 2012

@ivkaj ja si nerobím starosti, len sme sa s maťom dohodli a pustili sme sa do toho.

@sincerity mám v pláne si pripraviť žiadosť a všetko, čo k tomu patrí, ešte do letných dovoleniek, Potom niekedy v septembri - októbri by sme šli na to.

sincerity
21. mar 2012

@adulik, super tesim sa 😵

@ivkaj aj za vas sa tesim, urcite je vsetko v poriadku, a ten rozdiel je tam velmi maly, vsetko je tak ako ma. A ruzova pasne, to je jasne bude to kocka 😉

nelia
22. mar 2012

@ivkaj @adulik76 parááááááda kočky... super správičky tu čítam... 😵 😵 .. hneď sa mi minipiatok začal lepšie... a vlastne ja mám už veľký piatok, lebo zajtra mám dovču 😵 😵

adulik76
23. mar 2012

Dnes bol úžasný deň v práci.... od rána do obeda sme stáli na buzeráku a fúúúúrt pochodovali ako blbí, navlečení v mundúroch, so samopalmi a v prilbách... akoby to ešte nestačilo, pred hodinou ma povolali do roboty - mám hotovosť .... som zvedavá, čo ešte bude.. 😠 😠 😠 😠 😠 😝

sincerity
25. mar 2012

hlasim, ze peniazky prisli tiez od orsulikovcov 😉

adu, ja ta obdivujem, ja by som to nerobila.... to je jak na telesnej!!! a co bol ten telefonat nakoniec, k comu ta odvolali?

nel... a coze si dovolenkovala v piatok?

adulik76
26. mar 2012

@sincerity nuž, platia ma aj za toto, tak musím čušať, v piatok som to prežila o 20,00 som bola už doma.

nelia
26. mar 2012

@sincerity boli sme kuknúť a dohadovať cenu na kuchynskú linku a potom sme makali na prerábke... tak sme mali troška "pracovné" voľno 😵

ivkaj
26. mar 2012

@nelia doufám, že jste dobře pořídili. Jak jste vlastně s přestavbou daleko?
@adulik76 tak hlavně, že i za pohotovost platí😉
@sincerity co vy, jak vlastně válčíte s baráčkem a zahradou?

orsulka
autor
26. mar 2012

ahojte kočenky......tak aký bol víkendík???? my sme drobcov zobrali 1x do ZOO.......niečo videli, iné asi len tak tipovali 😀 😀 😀 niekedy mali problém v tej klietke nájsť dotyčné zvieratko....inak super🙂))))
@adulik76 aj ja ťa babula obdivujem, že to takto zvládaš.....tak dufam, že už ťa dlho trápiť nebudú 😀 😀 😀

@nelia fakt Nelik, ako daleko už ste?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre