Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
1. júl 2009

väčšina sú tu muži, xi xi xi a my sme čisto babské oddelenie - normálne sa to dá asi zneužiť, poviem o tom kolegynkám, čo ste vyhútali

nelia
1. júl 2009

Adu, a koľko ich tam máte? Nepotrebujete posilu??? radi dobehneme, však baby? 😉 😀 😀 😀

sincerity
1. júl 2009

noooo ja by som sa aj kukla 😀 ved doma to uz pozname ... 😀

adulik76
1. júl 2009

okolo 200

orsulka
autor
1. júl 2009

takt o by ti možno pomoc bodla!!! tak ideme baby!!! 😀 😀 😀 😀 adu ja by som ti aj s vyplatami pomohla, popri ohiadaní tých vojakov 😀 😀 😀

orsulka
autor
1. júl 2009

trošku...ale fakt len trošku mimo temy..........poradte mi: ako mám namiešat take 3 litrove mochito????? 😀 😀 😀 😀
vobec neviem ake pomery by som tam mala dat vsetkeho....

to je len trochu od temy nie????? prosim admina aby to nezmazal...ste moja nadej, ako to urobit...v piatok ideme na chatu, a chcela by som to urobiť...dakujem 😉

ivkaj
1. júl 2009

Orsul, tuším že jeden koktejl má tak 3dcl, takže osvědčený recept x10 a je to ;o)
http://apetit.tipblog.cz/53/mojito-recept-na-mo...

adulik76
2. júl 2009

dobré ránko

orsulka
autor
2. júl 2009

dobre rano

ivi...dakujem...nasla som na nete recept......a tiež si to vynásobím 😀 😀 😀
už ma aboli brucho, zajtra dojde mrcha...... 😠 😠 😠 čo už s nou....truuuubou!!!!! 😀 😀
nelia ako??? ty si ma teda predbehla s mrchou alebo este nie???????

adulik.....no čo vojačikovia....popozerala si im do ocu?????????

lilienka...tebe sa to moja už krati v tej práci a pojdes na "zaslužený odpočinok" 😀 😀 😀 už možes strihať meter 😀

twinsky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozoooooor...este dva dni sa vyspite a je tu svadba!!!!! 🙂
poprosim nejake kolace svadobne.....🙂))))))

nelia
2. júl 2009

Dobré ránko 🙂
Orsulka, mrcha hnusoba ešte nedorazila, ale dnes už asi dorazí, už som ráno mala nejaké tie náznaky.. Preto hnusoba, lebo by som chcela po mrche a predd dovolenkou ešte stihnúť konzultádiu v CAR (s vyšetrením) a ja mám mrchu aj 7 dní 😒 .. tak keď sa naplno rozbehne, hneď volám do CAR-u a objednávam sa na budúci týždeň. Dúfam, že všetko vyjde podľa mojich plánov 🙂
Mojito??? Mňam, to mooooooooožem 😝 😀 .. tak si to pekne naštuduj, aby si nám potom na stretku vedela urobiť 😉

orsulka
autor
2. júl 2009

ano ano ano!!!!!!!!!!!!! to by sme si mohli urobit.....teraz testnem....teda ak sa nakoniec pre to rozhodneme.,....lebo baby čo pridu s rodinami povacsine soferuju vecer omov...a chlapi saami na mochitp asi vykalsu, tí si daju radsej pivo, alebo hrusku!!!!! tak dnes pri nakupoch sa este rozhodneme s drahym čo a ako.... 🙂
a inak baby...ja viem super frape urobit...!!! hihihihih...teste sa.....mam aj mixer taky super na to....mám školenie priamo z Grécka 😀 😀 😀

nelia
2. júl 2009

Mňam, mňam... aj to môžem 😀 😀 😀 .. len dúfam, že bude teplo, aby sme na ľadovú kávu mali chuť..

orsulka
autor
2. júl 2009

ved to bude v strede leta!!!!! tak o počasi ani nerozmyslam...to už považuj za vybavene 😀 😀 😀

nelia
2. júl 2009

Orsul, OK 😀
Mrcha sa rozbehla a ja som volala do CAR-u. No zase neviem, na čom som. Ako som predpokladala, Dr. musí robiť kontrolu tesne pred stimulkou (kvôli cystám a pod.) a v CAR-e začínajú po dovolenke až 3.8. - zapísala ma na tento deň, ale môžem byť max. 2DC (vraj by mi urobil UTZ cez brucho a hneď by mi pichli prvú dávku). To znamená, že stimulku v auguste začnem len v prípade, že budem mať teraz 32-dňový cyklus. Takže to za mňa rozhodne príroda. No nebudem sa kvôli tomu stresovať, prinajhoršom začnem stimulku v septembri, veď ten mesiac ma už nezabije. A bez stresov si aspoň užijem augustové výlety (vrátane nášho stretka 😅 ).
Ale predsa.... nemáte nejaký zaručený recept na oddialenie ovulky? 😕 😝

ivkaj
2. júl 2009

Ahojte, frapé jsem si teď dělala dva dny kdy jsem si lebedila na zahrádce ;o)

Jinak testla jsem i dneska (tj 14DPO a a protože byl test jen s jednou / tak jsem vyrazila do práce. Stejně se po mě už sháněli.
No a počítala jsem, že když si dáme tedy tři měsíce oraz (já bysh si tedy dala jen dva), stiheme dovču a vrhneme se na další pokus.

orsulka
autor
2. júl 2009

nelia......vieš, aj keby si si to akokolvek planovala a ešte sa kvoli tomu aj stresovala, tak to JUST tak nevyjde....takže presne tak ako vravis.....priroda chce a tak si to aj urobi....a mesaic hore dole...bud to bude ten august alebo nie.....mas pravdu na 1000%..... ale tešim sa, že začnes!!! 🙂 🙂 😉

este tak recept na oddialenie mrchy...ale na oddialenie ovulky ???? e-e ☹ ☹

nelia
2. júl 2009

Ivkaj, to je škoda ☹.. ale nabudúce to vyjde určite.. a ideš aj na krv?
Orsulka, preto som napísala oddialenie ovulky, lebo od nej sa odvíja mrcha, takže keď budem mať ovulku neskôr ako 18 DC, tak som vyhrala, lebo mrcha príde 14 DPO. Ale budem sa kúpať v studenom mori, tak sa mi možno pošťastí a ovu sa posunie. Ak nie, nebudem smutná a budem sa tešiť na september 🙂

adulik76
2. júl 2009

škoda, neli, mohli sme sa stretnúť vo FC - ja tam idem 6.8

musím sa priznať, mojito som ešte nikkkkkdy nepila

ivi, škoda, ale aspoň sa nemusíš trápiť tak ako ja, hlavu hore

orsulka
autor
2. júl 2009

ivkaj.......kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurna!!!!!!!!!! ale.............nevadi............... jesen nam to isti vsetkym....

adulik...takže už je to jasne....mochito na chate bude!!!!!!!!! a hotovo!!!!!! 🙂 🙂
6.8. do FC ????????? a??? načo?????????? niečo mi uslo??????
😕 či len dohodnut KET???????

nelia....ja som to pochopila s tou ovu 😀 😀 😀 😀 len som napisala, že ja ju neviem oddialit 😀 😀 😀
tak bud studene more......alebo možno modlenie každy večer.... 😀 😀 😀

ivkaj
2. júl 2009

No jo, beru to tak, že první pokus je prostě jenom pokus. U druhého pokusu už to bude lepší 😵 Navíc budeme po dovči odpočinutí ;o)

Mochito? Noo,jestli budeme pít jenom to, tak jo,ale míchání s jinými coctaily se mi už párkrát vymstilo 😝

ivkaj
2. júl 2009

Jo a kdy přesně je to "stretko" ? Ať si ho pořádně zapíšu do kalendáře. Beru sebou i manžu, uděláme si z toho takový prodloužený víkend 😎

adulik76
2. júl 2009

Orsul, chcem sa popýtať na ten KET a keď sa bude dať, tak aj dohodnúť termín

nelia
2. júl 2009

Adu, 6.8. sa vo FC síce nestretneme, ale vyzerá to tak, že 7.8. u Orsulky na chate sa vidíme, nie? 🙂 🙂
Ivkaj, takže prídeš aj ty? Parááááááááááááda 🙂 🙂

orsulka
autor
2. júl 2009

ivkaj...od 7.8-9.8. 2009.....piatok až nedela........ som rada, že možem s Vami pocitať 😀 😀 😀

nelia....hihihihih.......ano 7.8. u mna.....teda na tej chate.....určite dame spicha niekde v PD, a presunieme sa na chatu spolocne...🙂))))))

od Adu budeme mať najčerstvejšie infošky a to dokonca osobne 🙂)) a nie cez konika a pismenka...

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

ivkaj
2. júl 2009

No jestli se nestane žádná katasrtofa nebo zázrak (jako že bych přirozeně otěhotněla) tak dorazíme ;o)

adulik76
2. júl 2009

Orsul, ak by bola požiadavka, tak by som tie infošky aj napísala a vytlačila. Papier nepustí ... 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
2. júl 2009

ivi........... 😉 😉 tak teraz neviem č o si mám viac priat 😀 😀 ale stááášne rada by som vas videla, a zoznamila sa osobne 😀 😀 😀

adu...radsej si ich vypocujem od teba...rovno z uuust do ocííí.-)))))))

ivkaj
2. júl 2009

Orsul, buď v klidu, na zázraky moc nevěřím :-/

adulik76
2. júl 2009

to ťa mám opľuť???????????????????? 😀

lilienka13
2. júl 2009

ja sa pridavam k vyznavackam frape a ani mojito neodmietnem 😉

ivi: si statocna zenska a na jesen sa nam to uz urcite vsetkym podari a buduci rok si dame stretko uz aj s nasimi drobcami 😉 😀 😀 ... kto je za? 🙂
... a inak ja na zazraky verim a budem verit aj za teba 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre