Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
26. mar 2013

@nelia ..... 😅 😅 😅 😅 😅 ... ked ja som si nebola ista ci je to sala alebo samorin .... 😅 alebo nedajBoze nieco ine 😅 😅 😅 prepac

sincerity
26. mar 2013

zamecek alebo jedovnice

adulik76
26. mar 2013

@sincerity si si aj mákla s tými infoškami

sincerity
26. mar 2013

@adulik76 sak som mala v tom zmatok sama, ze som si to musela dat na papier 😀

sincerity
27. mar 2013

@ivkaj a tieto chaty co si dala, to sa da aj predlzeny vikend? alebo sa musi cely tyzden?

orsulka
autor
27. mar 2013

zameček...dosť ma prekvapila tá dvojplatnička...tam moc neuvarime spoločne, či???
inak tie Jedlovce SUPER!!!!!

orsulka
autor
27. mar 2013

Luhačovice sú super!!!!!!! aj Divoky, ale tá je drahsia.... a Luhačovice máme skoro tak daleko ako tu Rusavu, nie????

orsulka
autor
27. mar 2013

tak som volala do tých Luhačovíc- chlapupa......ten termín je zatial volný, mali by sme dať objednávku a oni to preveria u majjitela, či nám to daju na predlžený vikend.....takže???????

orsulka
autor
27. mar 2013

tá posledná chata je už obsadená v našom termíne

ivkaj
27. mar 2013

@orsulka právě že někde jsou tak malo kuchyňky, že by sme asi museli vařit každý sólo.

Zkusila jsem napsat do té cestovky jak to je, jestli pronajmou jen na prodloužený víkend.

ivkaj
27. mar 2013

@orsulka včera když jsem se na to dívala, tak byla ještě volná. Uvidím co ty dvě ostatní.

sincerity
27. mar 2013

tie Luhacovice su pekne.... len nie je to male ? pisu Celoročně, chalupa 8+1 s max. 15 lůžky a přistýlkou)
a este ta cena neviem neviem nevychadza to moc?

nelia
28. mar 2013

fíha, ako ste sa tu rozbehli s tými chatami.. nestíham si ich kuknúť, máme veľký zhon pred sviatkami... ale ako som už minule písala, my nie sme nároční, takže súhlasím s hocičím čo vyberiete... sorry, že sa nepodielam na hľadaní 😒 Ja to už nejako vynahradím, nákupom potravín alebo taaaaak 🙂

@sincerity je to Sala... a je to v pohodicke 😅 😅 😅

adulik76
28. mar 2013

tie Luhačovice asi ani nie, tiež som pozerala na tie lôžka

adulik76
28. mar 2013

@nelia
@sincerity už nepracujte, ale začnite sviatkovať 🙂))

sincerity
28. mar 2013

😀 😀 😀 😀 ADUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU????????????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
28. mar 2013

@sincerity nuž.... 😉

sincerity
28. mar 2013

nuž 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a to ako? kedy? cooooooo?????? tesim moc!!!! 😀 😀 😀

adulik76
28. mar 2013

@sincerity klasika, ivf 😀 😀 😀 😀

sincerity
28. mar 2013

aaaaaa ze si sa nepochvalila!!!! ze idete, ja som stale myslela, ze este sa len chystate .... no snad bude tento rok plodny, ked sa takto dobre zacina 😀 😀 😀

adulik76
28. mar 2013

@sincerity išlo to nejak rýchlo, popri lenke sme ani nestíhali uvedomovať si čas a kým som dness nevidela srdiečko, tak sme ani nechceli nič hovoriť

orsulka
autor
28. mar 2013

babulky tak ja teda fakt neviem už...my dnes cestujeme preč na sviatky na horehronie, takže na PC nebudem.....dufam, že sa vám čo to podarí už zaistiť......

možno budete mať viac času takto cez sviatky.....

sincerity
28. mar 2013

aj tak dobre, ze si nad tym moc nemusela rozmyslat, o to lepsie, nie? takze uz mate aj srdiecko, no super!

nelia
28. mar 2013

@adulik76 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 wou!!!! veľká gratulácia!!... som v šoku... ale v takom príjemnom 😉 😀 A boli ste vo FC?

adulik76
28. mar 2013

@nelia a kde inde 😉 , jedine FC

lada_dee
28. mar 2013

@adulik76 ....že veľká gratulacia ..... 🙂🙂🙂🙂
Super ....tešíme sa s vami... 😉

ivkaj
28. mar 2013

@adulik76 teda ty jsi tajnůstkářka 😵 Každopádně obrovská gratulace a dávej na vás pozor.
Jsi v práci nebo v klidu doma na neschopence?

Jinak s chatama já už jsem asi možnosti vyčerpala, P. už celkem mrčí, že trávím večery na netu. Takže pokud někdo něco objevíte, bude to fajn.

laxity
4. apr 2013

Ahojte

tak musím Vám napísať, že ja tento rok na chatu nejdem ☹ rozhodla som sa tak preto, pretože na jednu chatu už ideme a ako určite viete vyskakovať si nemôžme 😀 keď tak, možno pribalím Natálku krstným 😀

orsulka
autor
4. apr 2013

@laxity no joooooj...tak to je ale škoda......len je ešte otázne, či pojdeme aj my, nejak nemáme ešte kam.... 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre