Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
20. máj 2013

ahojte babule 😀 tiez prajem krasny den, tyzden, cely rok 😀
u nas sa uz po vcerajsej burke vycasuje.... aj ked je zimsie. Nevadi.... 😀 😀
My sme boli cez vikend na prvej z troch tridsiatok, ktore nas tento mesiac cakaju.... dopadlo to dobre, sme sa nasmiali aj s @laxity, co to popili ... 😀 😀 😀

co s tou chatou babule?

v piatok som bola u noveho gyn.... no .... sak vybavenie dobre, budu robit aj odbery aj folikulometriu pocas stimulacie.... aj ked dr.... je taky.... no neviem taky osobne nie moc sympaticky ... nevadi 😝 😝 😝

adulik76
20. máj 2013

@sincerity stretko by malo byť v tom septembri 20-22 alebo 19-22?

sincerity
20. máj 2013

@adulik76 no ja neviem... 😅 😅 😅

ivkaj
20. máj 2013

@adulik76 Asi bude záležet kam pojedem 😉

uankab
21. máj 2013

Caute babenky, mozem sa k vam pridat? my sme pred dvoma rokmi 2x za sebou prisli o babatko (marec 5tt a maj 8tt)... a odvtedy sa snazime a nic 😖 .. uz som presla stadium, kedy sme to nechavali volne na prirodu, potom som zacala riesit ovulacne testy a nic nepomaha.. tento mesiac som si naozaj myslela ze sa nam zadarilo a akurat sa mi rozbieha menzes a ja mam depku... 😒
mame 3.5 rocnu dcerku ktora velmi chce sestricku, ked pozera nejaky casopis tak vybera oblecenie pre nu, ak odkladame nieco male tak tiez komentuje ze to bude pre sestricku, minule mi povedala ze by chcela poschodovu postel, hore by spinkala ona a dole jej sestricka... a taketo komentare ma dorazaju najviac....
minuly mesiac sme boli na vysetreniach a vsetky su v poriadku... vsetky moje kamosky uz maju babatka maju alebo cakaju a my stale nic.. 😒

orsulka
autor
22. máj 2013

ak sa teda máme stretnut tak teda od 19-teho do 22-hého...nie???????

@uankab no treba sa do toho naozaj obuť ak to bábo chcete, a v tých vyšetreniach a dalších možnostiach pokračovať dalej, ak to nejde prirodzene 😉

orsulka
autor
22. máj 2013

babule...v sobotu ma čaká repríza nášho tanečného programu, tak na mňa myslite a držte palce, jak k výkonu, tak k obsadenie kulturáku 😀 😀 😀
mám zavírený moj PC, tak teraz robím na starom a je to des, lebo všetko sa naťahuje strááááášne dlho, a tak ani neviem, či sem do konca týžd)na zavítam.....

adulik76
22. máj 2013

@orsulka tak držím palce v oboch prípadoch, ale verím tomu, že budete úspešní. Hlavne si to uži

@uankab nuž, keď si nevieš sama rady, tak sa zver do rúk lekárom. Niekedy sa stane, že prvé bábo ide v pohode a druhé už nie. Mám pocit, že to je lotéria..

sincerity
22. máj 2013

babule babule.... ved uz podme hocikam, len nech ideme 😀 nam termin vyhovuje.... zatial 😀 😀 😀 vobec neviem kde budeme v septembri, a v akom stadiu.... ktovie co tiez @nelia

@orsulka to je neuveritelne 😀 😀 😀 😀 taketo vyhovorky 😀 😀 😀 ale nie... pc opravte a bude
a v sobotu budeme na vas mysliet.... to zmaknes... a kulturak bude natrieskany urcite 😀 😀 😀

sincerity
22. máj 2013

@lada_dee .... ty moja ako? daj nam uz vediet, ci je vsetko v poriadku.... ja verim ze ano.... musi!

sincerity
22. máj 2013

@uankab predpokladam, ze kedze uz jedno mate, bude to skor v psychike, ze si druhe moc zelas... mozno kvoli dcerke, mozno kvoli kamoskam .... to vies, ja si tiez hovorim, ze sme uz raz v takom veku, kde vacsina v okoli deti ma, alebo je tehotna... nie je to nic prekvapive .... nemame dvadsat . 😀

tazko povedat... nejake vysetrenie tych plodov nerobili? Alebo to bolo spontanne?

111safary
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivkaj
22. máj 2013

@111safary milá kartářko martino, měla by sis vyložit karty na stůl a nejdřív zjisti, kde o tvoje "rady" stojí . . .

uankab
22. máj 2013

@adulik76
@orsulka
@sincerity
obidva potraty boli spontanne, telo sa vycistilo samo prirodzene.... po druhom som mala velmi rozhadzany cyklus, ale uz je to v poriadku, dost mi pomohla pupalka...a teraz uz len cakame, cakame a cakame...
boli sme na zakladnych vysetreniach (ja ultrazvuk, stery, hormonalny profil z krvi), manzel na spermiograme a vsetko je v norme... teraz som na vazkach ci ist na fertility clinic alebo este cakat.. ale zase uz nie sme najmladsi (33 a 35), a kazdym rokom fertilita klesa...
a to ze vsetky kamosky okolo su tehotne nepomaha, lebo mam pocit ze som v tom sama, nemam sa s kym so svojimi pocitmi podelit, kedze nezdielame rovnaky usud..... a tiez nechcem marit ich stastie tesenia sa z babatka..

sincerity
23. máj 2013

@uankab zakladne vysetrenia ukazali len to, ze problem s otehotnenim nemate. Dolezite je preco tie dva potraty..... mozno neboli embrya v poriadku a takto to zial dopadlo.... mozno by to chcelo aspon konzultaciu s gyn alebo centrom .... mozno nejake tabletky na udrzanie tehotenstva... tazko povedat.

pokial su to spravne kamosky, tak by si sa s nimi kludne s tymito pocitmi mala podelit, a mali by ta podporit .... aj ked nezdielate rovnaky osud.... je to tak predsa s vela ludmi .... to by sme sa nemohli kamosit s nikym ... len s tym kto ma/nema dieta, alebo kto ma VS nie s tym kto ma len strednu, kto ma dom a nie s tym kto zije v byte s rodicmi....

sincerity
23. máj 2013

ako babule dneska?

adulik76
23. máj 2013

@sincerity dneska zamračeno, schrupla by som si 😀 😀 😀

.... a mám novú hlavuuuuu 😀 😀 😀 vlasy sú fuč

sincerity
23. máj 2013

@adulik76 aj ja veru by som si dala slofik... a ked nie ten, aspon by som sa zakutrala pod deku a citala si 😀 😀 😀
mam tu pripravenu taku otrasnu robotu, ze sa mi do nej vobec nechce... a hlavne ani neviem ako mam zacat 😅 😅 😅

nepovedz .... no som zvedava 😀 😀 😀

linteolinka0
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adulik76
23. máj 2013

@linteolinka0 choďte všetky do prdele aj s vašimi kartárkami !!!!!!

linteolinka0
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adulik76
23. máj 2013

@sincerity vraj to mám dobré, ak budem mať náladu, tak sa aj odfotím

sincerity
23. máj 2013

@adulik76 tak budem na tu naladu cakat 😀 😀 😀

adulik76
23. máj 2013

@sincerity to sme tu dnes opäť len my dve? Kde máme ostatné parťáčky?

sincerity
23. máj 2013

@adulik76 ja neviem kde sa tulaju ... ja som dnes zase bez sefa ... a aj zajtra a aj v pondelok, tak mam viac casu na kona.... tu otrasnu robotu uz mam za sebou, tak mi je sveta zit 😀 😀

adulik76
23. máj 2013

@sincerity tak ja som zajtra doma, a pôjdem do roboty až vo štvrtok........ozaj, nechceš kontakt na výbornú kartárku? 😀 😀 😀

nelia
23. máj 2013

Babule, tak máme termín do FC budúci štvrtok... tak som zvedavá, čo povie doki, či už mal skúsenosť s tehulkou s tým syndrómom, čo máme.. a v júni som sa objednala aj na hematológiu do BA kvôli tým doštičkám... tak som zvedavá, či sa to nejako zmenilo - netuším, či sa to môže zmeniť, ale chcem aspoň pokecať s doktorkou..

sincerity
23. máj 2013

@adulik76 no komu je lepsie 😀 😀 😀

no nejaka by sa mi zisla, aby som sa konecne dozvedela presne aka som 😀 😀 😀

sincerity
23. máj 2013

@nelia no super....
podla mna tehul s tym syndromom je dost, aj v centre maju urcite skusenot.... ved ja mam v papieroch ze to ma snad 20 percent ludi.... alebo som to poplietla ?? 😅 😅

ivkaj
23. máj 2013

Čaute ženy, to se vám to z práce vykecává ;o) S dětma nějak není čas :-/

@sincerity @nelia jsem ráda kočky, že jste se rozhodly jít štěstí naproti ;o) Doufám, že už to budou pokusy úspěšně dotažené až do konce 😵
@lada_dee ty bojuješ jak? Už dlouho jsi se neozvala a mě se stýská 😅

Já se rozhodla jít na podzim do rekvalifikačního kurzu a když to všechno klapne, chtěla bych od nového roku aspoň na jeden den v týdnu pracovat jako instruktorka dětského plavání.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre