Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
9. júl 2009

dobré ránko, už máme štvrtok, pomaličky je tu víííííííííííííkend

nelia
9. júl 2009

Dobré ránko.. ja som zajtra posledný deň v práci a potom mám 2 týždne voľno 🙂 🙂 🙂 🙂 .. jupíííííííííííííííííííí 😀 😀

adulik76
9. júl 2009

tak si to voľno riadne užite, ja si na dovolenku ešte počkám

orsulka
autor
9. júl 2009

dobre rano...... vsetko na h...o !!!!!!!!!! zatial nebudem o tom pisat...musím si to prebrať sama.....vopred ďakujem....

labutienka.... moja......myslim na teba a malickych dnes...teda ani neviem, že kolko si davate vložiť... 😉

adulik76
9. júl 2009

ozaj, labu má dnes veľký deň

nelia
9. júl 2009

Labu, myslíme na Teba (na vás 😉 ) 🙂
Orsulka, dúfam, že to nie je nič vážne 😕 😔

lilienka13
9. júl 2009

ahojte babulky ... 🙂

labutienka: drzime palceky, nech sa malickym zapaci v tvojom brusku a vydrzia tam najblizsich 9 mesiacov 😉

orsulka: tak ti prajem cistu mysel, aby si to vsetko spravne v sebe prebrala 😉

nelia
9. júl 2009

Kde sa všetky túlate??? 😕 ☹

adulik76
9. júl 2009

ja som stále tu - dnes to tu akosi viazne

nelia
9. júl 2009

Veru, veru.. každý asi maká .. a Orsulka si niečo preberá sama so sebou, ale neprezradila čo.. tak dúfam, že je v poriadku 😔

adulik76
9. júl 2009

keď bude chcieť, tak nám to prezradí, ale musí to byť čosi vážne, keď sa aj odmlčala

ja ani tak moc nemakám, ako surfujem po nete, už mám porobené, čo som potrebovala, tak relaxujem

katkavfr
9. júl 2009

ahoj holky mam dotazek...nevite nektera nahodou kolik se doplaci na clomahexal??? kdyz ho predepise doktor?? snazime se uz dlouhoo a ja porad doufam ze to yvjde a stale nic... takze ted se odhodlavam zajit ke gynekologovi🙂

nelia
9. júl 2009

Ahoj Katkavfr... ja Ti bohužiaľ neviem poradiť, clomhexal som neužívala.. A ako dlho sa už snažíte?
Adulik, ja sem len sem-tam kuknem, lebo ešte musím pred dovolenkou porobiť zopár vecí. Takže pritom makám 😒

orsulka
autor
9. júl 2009

no tak cafko bambulky moje krasne......

katka...ja nemam ani paru, co je to vobec za liek a ani kolko sa doplaca.....

ja tu mam frmol v praci, Adulik zavidim ti, že to mas vsetko hotove, ja som este len dnes dostala podklady k vyplatam 😠 😠 a teda okrem ineho kolegyna sa predsa len nakoniec sama rozhodla, že odide na to noive miesto....dnes rano to oznamila.....a tak aj odbieham od mojej prace, aby som ucila tie faktury!!!!! je ich samozrejme viac druhov....a tak zapisujem, ucim sa podobne chujoviny!!!!!! a sef sa opyta, že ci zvladnem...???????? tak ja mu na to, že jasne, len nech mi nechá cas na zacvicenie...a ked sa do toho dostanem, tak si najdem vlastny system v o praci.....
ten dalsi problem je skuromny............. samozrejme že sa tyka tehotenstva, snahy o toto vsetko, nadeje, či beznadeje, strachu či radosti.....ved to ani neviem definovat.....
ale pocitam, že tak ako vždy.....raz vyjde slnko, zdvihnem hlavu....a vykrocim.....tentokrat už hádam aj správnym smerom..... 😉

katkavfr
9. júl 2009

nelia: ty blaho uz rok a pul....a stale nic ☹

orsulka
autor
9. júl 2009

katka...no ked je to už rok a pol.....tak odporucam toho doktora navstivit.....a porozpravat sa ako dalej..

nelia
9. júl 2009

Orsulka, tak hlavu hore.. ako píšeš, zase raz vyjde slniečko.. Prišla mrcha, že máš depku alebo sa niečo stalo? Keď nechceš o tom písať, ja to pochopím 😔
Katka, veru, doktora už kľudne môžeš navštíviť.. ale neboj, ešte sa môže zadriť... ja už sa snažím takmer 6 rokov a nič 😒 .. a pritom sme obaja s manželom OK 😕

orsulka
autor
9. júl 2009

nelia.......niektoré veci sa nedaju vysvetlit....také tie pocitove....ved vieš....a niekedy už vobec nie cez pismenka 😒

nelia
9. júl 2009

Orsul, viem 😔 .. tak mi neostáva nič iné, len Ti držať palce, aby tie zlé dni rýchlo prešli a vystriedali ich zasa tie optimistické a veselé 🙂

orsulka
autor
9. júl 2009

nelia.............cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 🙂 🙂

nelia
9. júl 2009

Orsul 🙂 🙂 ... mysli na to naše Mojito 🙂 🙂

ivkaj
9. júl 2009

Ahojte, mrknu jen na skok. Nějak v práci nestíhám :-/

Orsul, drahouši, hlavu vzhůru. Já vím, že je to těžké, ale určitě to zvládneš. Já ti totiž fandím 😀

No a mě se konečně začíná pomalu MS, takže týden po vysazení Crinone. Skoro se mi chce jásat ;o)

adulik76
10. júl 2009

dobré ránko a máme tu piatoček 😵

nelia
10. júl 2009

Dobré ránko.. ja som dnes posledný deň v práci 🙂 🙂 🙂

sincerity
10. júl 2009

ahojte kocky moje 🙂
tak ja som vcera mala zase skusku, potom firemnu poradu... domov som prisla psychicky vyflusnuta jak taky flusanec 😅

labu.... drzim moc palceky, snad to tentokrat vyjde..... ved uz niekto musi tu barieru prelomit...!
orsul hlavu hore..... raz musi byt dobre.... verim, ze sa na stretnuti budu slova hladat lahsie a budeme sa moct vsetky zo srdca porozpravat 😔

ivkaj.... snad sa da cyklus do poriadku, tie hormony su potvory, slak by jedneho z toho trafil

nel.... tak tebe len tisko zavidim 😉 ten posledny den v praci 😉

ozaj uz sa nam dlhsie neozvala nasa marmite 😉

lax odisla stastlivo vcera na svadobnu cestu, uz sa hlasila, vsetko ok, su v hoteli, boli v nejakej krasnej zoo, tak snad si to uziju..... aj ked asi medove tyzdne v pravom slova zmysle to nebudu 😀 ale ved oni si to nahradia inokedy 😀

nelia
10. júl 2009

Sincer, tak ju od nás pozdravuj a nech dáva na seba (aj na malé) pozor 🙂

labutienka
10. júl 2009

dobré ránko babuľky 🙂
tak ja teda píšem momentálne za troch 😉 😀
včera mi vložili 2 embryjká: 1=100 bunkové, 1=50 bunkové.
to tretie sa prestalo vyvíjať, tak aj teta embryologička uznala, že PK nám pomohla 😉
tak som šťastná ako blcha 😀 😀 😀 tfuj, tfuj, tfuj...
a ďakujem, že na mňa tak pekne myslíte 🙂

idem čosi popracovať. zatiaľ sa majte 😉

orsul - slniečko raz vyjde 😉

nelia
10. júl 2009

Labutienka, paráda... Držím palce, nech sa u Teba pekne zahniezdia na 9 mesiacov 🙂 Takže teraz normálne pracuješ? Nezobrala si si voľno?

labutienka
10. júl 2009

len včera som mala voľno, poobedie som prespala 🙂
od dnes som už v práci, veď nie som chorá, len tehotná 😉 mám sedavú prácu, takže moc sa nenarobím 😉

ivkaj
10. júl 2009

Ahojte, zaskočím na chvilku pozdravit. Mám toho teď nějak v práci moc, ale aspoň není čas na blbiny.

Jedna ironie života, já včera dostala MS po nepodařeném IVF a kolegyně zjistila, že je těhotná i když se vlastně ani nesnažili 😅 Jak říká můj manžel "přej a bude ti přáno".

Orsul, už ti vychází sluníčko? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre