Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
27. júl 2009

Ahojte, ani mě se nechce moc makat, ale šéfová už tu je takhle brzo po ránu a tím pádem není čas na relax 😝

nelia
27. júl 2009

Dobre, Orsul, už sa teda koncentrujem na stretkooooooooo 😉 🙂 🙂 .. teším, teším 🙂
Ja som teda iná, lebo my sme negrilovali.. ale varili sme guláš, aj to sa ráta??? 😀 😀 😀

adulik76
27. júl 2009

a ja som upratovala - to sa kde ráta???????????

sincerity
27. júl 2009

ahojte dievcence 😉

ivkaj.... ty si teda odvazna.....
nel.... hlavu hore kocka.... ved ju nejak zvladni tu potvoru, ved to je predposledna na nejake obdobie 😉 a tiez mozes mysliet na to stretko s nami .... /kde mne vychadza mrcha akurat tusim 😠 /

adu... veru, maslo je dolezite 😀

orsulka
autor
27. júl 2009

NELIA......aj to sa ráta........ 😉

Adu...to sa neráta.......vobec......iba v pripade, že si aj pri upratovani "zrelaxovala" 😀 😀 v tom pripade ideš tiež do plusu 😀 😀

ikaj.......tak ja makam, a sef tu este nie je 😒 😒 som nejaká cudna..... 😒 😒 😒

nelia
27. júl 2009

Ja tu šéfa nemám a ani nemakám.. to viete, po dovolenke.. neviem sa naštartovať 😲
No zatiaľ mrcha nedorazila, asi príde až v stredu, ale sem-tam ma zabolí v podbrušku a z toho mám depku.. vlastne mám asi PMS, lebo aj včera som bola nervózna jak pes (bez dôvodu 😒).. máme to my ženy ťažké 😝

orsulka
autor
27. júl 2009

nelia...jasne, že vieme.....ved poznáš ten vtip:
"Prečo žena ked ma menzes vari v 10-tich hrnoch?......LEBOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

😀 😀 😀 😀 😀

nelia
27. júl 2009

😀 😀 😀 ... no tak teraz som asi v takom stave.. ešte že doma tak často nevarím.. 😉 😀

sisidani
27. júl 2009

Ahojky, ozývám se po delší odmlce, ale nějak mi malá nedá abych vysedávala u Pc.
Od minulého týdne máme naušničky a poslední očkování prevensru za sebou. Už třetí týden baštíme příkrmy, ale zatím nám nejvíc chutná kašička.No a pořád maminčino mlíčko.Už začíná brečet když mě nevidí , ale i když ji položím pod hrazdičku a kolotoč tak začíná nabírat na pláč a nechce si sama hrát, tak já nic moc neudělám, jenom zkrátka to nejnutnější. Ale snad to bude lepší.

orsulka
autor
27. júl 2009

ahoj sisidani.... je to mamičkin milačik 🙂))))))) si na teba zvykla, ale určite polepší.....a tak som tada, že si si nasla kusok casu na nas 🙂

sisidani
27. júl 2009

Taky si říkám, že se mě bude držet zuby nehty 😀 .Ale jinak je fakt zlatá. A ty jak se máš?

nelia
27. júl 2009

Jeeeeeeeej, ahoj Sisi, konečne si sa nám ozvala 🙂 ... Hoď sem nejaké nové fotky, nech sa máme v čom kochať.. ako sa inak máte? Tvoja malá určite vie, že vysedávanie pri PC je nezdravé, tak len šetrí svoju mamičku 😉 😅

orsulka
autor
27. júl 2009

sisi....aaaaaaaaaaaaaaale...ja tak po starom........nič preborného a noveho nemám.....

akurat neviem, ci si prečitala, ale chystame stretko, kočky odtialto z temicky o dva týždne....uplne super nam sadol datum pre vsetky, a tak si urobime na chate spolocny vikendik......zoznamime sa a pokecame..🙂)))

nelia.....hihihihihih 😀 😀 😀 ty tiež vieš vieštko super vysvetliť... 😀 😀

nelia
27. júl 2009

Orsulka, vieš, už sa trénujem na deti 😉 ... tým vždy všetko treba nejako vysvetliť.. 😀

orsulka
autor
27. júl 2009

nelia.....rozumiem...teraz som si to užila s trojrocnou neterou....a plečo????? a plečo??? a plečo????? a plečo???? 😀 😀 😀

nelia
27. júl 2009

mala si jej povedať... NO PLETO!!! 😀 😀
My sme mali jedných známych a ich 3-ročný syn tak vždy odpovedal: "no pueto".. taký bol zlatý 🙂

orsulka
autor
27. júl 2009

tak ja som hodnu chvilku vysvetlovala.....a ked som sa dostala do úzkych....tak som povedala, lebo medveď 😀 😀 😀 a potom to mala zacala používať .-))))

nelia
27. júl 2009

To je celkom milé, nie? 🙂 ... hlavne nech nepoužíva vulgárnosti 😝
Ozaj, už si si začala merať tú teplotu?

orsulka
autor
27. júl 2009

nelia..............nie......... ☹ ☹ ja som na to pozabudla,,,,,,,, a nezačala som hned po menzes, potom som to už nechala tak.... pravdu napisať, nejak sa mi do toho nechce.......ja neviem čo mam robit dalej......

adulik76
27. júl 2009

dnes som už fakt grogy.... 😝

nelia
27. júl 2009

Orsulka, chápem.. môže to byť pre Teba fakt ťažké po toľkých sklamaniach.. ale ty si taká silná a taký bojovník, že verím, že sa Ti to nakoniec podarí. A máš ešte toho jedného mrazáčika, však?

orsulka
autor
27. júl 2009

adu.....verim ti....my sme...resp. moj sef už mal dnes tooolko návštev, a to furt musim odiehať od čísel a mojich milovaných faktur!!!!!!! že potom robim vsetko zas od začiatku 😠 😠 😠 a este nie je dnešnemu dnu koniec.....

mam este jedneho spinkajuceho v Heliose.... 😉

ivkaj
27. júl 2009

Louskám tu ěnjakou smlouvu a představte si, jedna věta je na 7řádků. No kdo tomu má rozumnět 😝

Ale hlavně že je venku hezky, co? ;o)

Orsul, vždyť začít můžeš až se ti bude chtít. Třeba v dalším cyklu. Já už to dělám tak, že začnu po MS, počkám až se mi podle teplot potvrdí ovulka, 7-10dnů si dám oddech a pak zase na pár dnů měřím aby mě MS nepřekvapila nepřipravenou. Takže když to dobře de, měřím cca 14dnů😉

orsulka
autor
27. júl 2009

ivkaj.... 😀 😀 nemám rada dlhé vety......zavádzaju 😀 😀 😀 😀 pretože niekedy, keď už čitaš tretí riadok, tak si myslíš, že tomu všetkému v pohode rozumieš a potom prejdeš na riadok štyri a pať, a musíš začať čitať úplne, že od začiatku, nakoľko si zabudla čo bolo v prvej a druhej vete, a ked to precitat opat a opat po ten piaty riadok, a dočitaš do konca,tak zistiš , že ti nejak usla pointa, a preto hádam bude najlepšie, aby si si prečitala cely odstavec, aby ti neušlo niečo podstatné, čo by mohlo celkovo ovplyvniť aj tuto dlhu vetu, aby si v konečnom dosledku zistila, že nielen táto dlhá veta, ale cely odstavec a v neposlednom rade možno aj celá zmluva nejak nedáva zmysel. 😀 😀 😀

mala bby som si v prvom rade kupiť teplomer 😉

adulik76
27. júl 2009

mne spinkajú vo FC dvaja drobci - celkom sa už na nich teším

orsulka
autor
27. júl 2009

adu.....ako budeš dávat rozmrazovat????? po jednom ,alebo oboch naraz?????????

adulik76
27. júl 2009

oboch naraz

orsulka
autor
27. júl 2009

adu.... 🙂 🙂

adulik76
27. júl 2009

som teraz trocha vytočená, máme ísť na garančnú s autom 😠

orsulka
autor
27. júl 2009

no a ?????? ved to je dobre, to by bolo fajn absolvovat.....v čom je problem???????? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre