Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
7. jan 2011

@sincerity tak ty si vcera nepracovala??? a to co???? 😀 😀 😀 😀 určite si zas ale mnakala na dome, ako ťa poznáme.....
a na sa Adulka nás nejak zanedbáva...ani po ránu nepríde pozdraviť..... 😉 😉 😉 čo tie zubky??? už su nejake vonku?????

adulik76
7. jan 2011

@orsulka áále, furt nič nevyliezlo, už asi ja vylezem z kože 😝 . Nezanedbávam vás, ale makám už od 1.1, každý deň je objednávka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
7. jan 2011

@adulik76 😕 😕 😕 tak to je super...teším sa, že to takto pekne ide..........len tak dalej...a možno sa nebudeš musieť vrátiť na personalistiku 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
7. jan 2011

@orsulka ja som finančáčka, nie personalistka 😉

adulik76
7. jan 2011

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

adulik76
7. jan 2011

nelia
7. jan 2011

@adulik76 čo máš predčasného valentína??? 😀 😀

@orsulka no lyžovačka dopadla super, len sme boli nakoniec v inom stredisku (Skalka pri Kremnici), labo na tej Salamandre bolo veeeeľa ľudí... no veru, poľavila som v tempe, bola som v robote iba 6 hodín 😀 😀

@sisidani aj vám všetko naj do nového roka!!! Ako sa máte? Chceš byť na materskej celé 3 roky? Už sa vám o veru kráti...

@sincerity a Tebe sa ako darí po operácii? rany sa už zahojili?? A ako domček? už ste sa udomácnili?

adulik76
7. jan 2011

@nelia len som skúšala, či mi to pôjde - zobrazovať srdiečka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
7. jan 2011

@adulik76 ako sledujem, ide to...a celkom mi to rozhádzalo stránku 😀 😀 😀 😀 😀
@nelia tak to ste neboli daleko od nas......len taky kusok by ste museli zájsť ak by ste nas dosli pozrieť 🙂))))
a Vy ako teda dalej???? nedali ste si novoročný záväzok s drahým...že čím skor tým lepsie???? 😉 😉 😉 chodiš este k nejakým liečitelom??????

bambibam
7. jan 2011

@adulik76 tebe sa zas niečo podarilo 😀 😀 😀 😀 😀 , @orsulka no ako to bude stým dátumom? asi mi to uniklo ,21.1.2011 🙂 ,20.1.2011 🙂 , 11.1.2011 🙂 ,10.1.2011 🙂 ,alebo nás prekvapíš? Dúfam,že ked naša Stell pôjde do PD na prázdniny bude mať hned 2 plienkových priateľov.

bambibam
7. jan 2011

@nelia tento rok sa nám to podarí 😉

sisidani
7. jan 2011

Ahojky 🙂
Nelia, ano chtěla bych být doma celé 3 roky, vždyť bych malou i sebe ochudila o to jak vyrůstá a jaké dělá pokroky, kterých je fakt hodně.
Už má 20 zoubků. Je to pěkná rošťanda,řekne snad všechna slova, zpívá semnou písničky a říká básničky, chce mi ustavičně při všem pomáhat. Ráda odnáší použité nádobí do kuchně na linku.
Teď dostala nové rukavičky na kolo a vydržela se s nima snad půl hodinky hrát.
O vánocích nevěděla jestli má dřív jezdit s kočárkem nebo s uklízecím vozíčkem, no byla to na štědrý den sranda.
Spinkává sice už jenom jendou denně a to slabou hodinku a někdy už nechce spinkat po obědě vůbec, tak nevím jak dlouho jí to odpolední spinkání vydrží.
Večer jsem ráda, že usne a že můžu jít třeba žehlit, nebo jen tak odpočívat při čtení knížky i když pravda teď jsem nějak neměla čas, pořád jsem něco dělala.
Tento měsíc nás čeká očkování Priorixem, tak snad to Eliška bez újmy zvládne.

nelia
7. jan 2011

@sisidani tak super.. vidím, že sa nenudíte... inak to je na tých malých deťoch krásne, že všetko robia úprimne a nepretvarujú sa... jedine, ak predvádzajú nejaké herecké kúsky a to je s nimi potom fakt sranda... 😵

@orsulka ja už pomaly strácam vieru aj v liečiteľov... takže momentálne nič neriešim... a s polovičkou sme sa dohodli, že ak sa do leta nepodarí, tak ideme do druhého kola IVF... teraz sme obaja dosť vyčerpaní z roboty, tak hádam bude kľudnejšie obdobie...

Krásny víkend prajeeeeeeem!!!! 😉

ivkaj
7. jan 2011

Ahojte pracantky ;o)

já jsem byla dopolko cvičit, pak s P. na obědě a pak jsem si doma schrupla. Ještě že existují takové vymoženosti jako pračka a myčka. Aspoň něco se doma udělá "samo" ;o) A zítra vyrážíme na předporodní kurz pro tatínky, tak jsem zvědavá jestli už bude P. bude spokojený ;o)

@sisidani dlouho jsi tu nebyla, ale hlavně že si užíváš s malou. Máš pravdu, ty první roky nám nikdo nevrátí.

@nelia vážně by jste měli s L. zpomalit tempo a nabrat sil. Nebo nám budeš podávat report kolik hodin denně trávíš v práci 😉
Sincer, to vlastně platí i pro tebe!

@adulik76 to je super, že se vám obchodík tak rozjel. Za chvilku z vás budou milionáři 🙂

@orsulka kdy jdeš vlastně na další poradnu?

orsulka
autor
8. jan 2011

caves ......

@nelia no celkom si ma potešila moja......hlavne s tým, že zvolníte v praci, až eked teda nič,že pojdete zas do IVF.....aj ked by som ja možno nečakala až do leta....ale to vsetko závisí od vášho spoločneho rozhodnutia.... 😉 😉
@ivkaj kontrola je v utorok...... u nas preporodne kurzy pre oteckov vobec nerobia, chodila som len an take pre maminky 😉 😉
ja sa celkom tesím, lebo drahy povedal, že bud. vik mi už tiež namontuju umývačku aj s novom pracovnou doskou do kuchyne....postupne sa vymenia este dvierka na kuchy. linke a malo by bytr skoro všetko OK......pisem skoro vsetko,. lebo na detsku izbu ako taku je este čas 😉 😉
@sisidani Eliska je super dievčatko - rado pomáha, mas doma velku pomocníčku 🙂) a nech to očkovanie dopadne tak, že si to malá ani nevšimne 🙂)))

@bambibam aj ja verim, že vam to vsetkym trom, aj s Neli aj Sincer naozaj vyjde....tento rok je rok zajaca, a má byť velmi velmi plodný 😉 😉 😉

laxity
8. jan 2011

@orsulka vraj rok 2010 sa rodili hyperaktívne deti-čo potvrdzujem 😀 a rok 2011 sa má dariť dvojičkam a byť plodný presne ako píšeš 🙂

nelia
8. jan 2011

čaute krásky 😉

@orsulka ja tak v kútiku duše dúfam, že sa do leta zadarí 😝 ... ale vieš, L. prestúpil v septembri na nové oddelenie (colné) a oni sa nanovo rozbiehajú, lebo doteraz nám robila deklaráciu externá firma... no a majú toho fakt viac než dosť.. tak dúfam, že o pár mesiacov to tempo fakt poľaví a nebude to také hektické... No a z nášho oddelenia tiež ubudli 2 ľudia bez náhrady, preto mám toho v poslednej dobe toľko 😒.. ale ja verím, že časom sa to utrasie..
Inak keď dobre viem, ty si nám stále neprezradila mená!!! Či ešte furt nie ste rozhodnutí?? Už by ste mali byť 😉, môže to prísť každú chvíľu..

@laxity mne jedna liečiteľka furt hovorí, že u mňa to vidí na dvojičky, tak asi preto som čakala na rok 2011 😀 😀

laxity
8. jan 2011

@nelia verím tomu 😉

noemarta
9. jan 2011

veru baby, je tento rok plodny, je rok v zajacu, co znamena plodny rok, tak veriiiim ze sa vam vsetkym zadari, ci uz jedno alebo dve deticky!!!!!
inaaac, to co je s tou strankou, v inych temach takato uprava nie je 😕 😕 😕 😕

orsulka
autor
9. jan 2011

@laxity o tých dvojíičkýách som este nepocula, ale budem rada, ak sa im bude dariť....no a kludne sa potom pridaj ku mne 😉 😉
@nelia ešte stále mená nie su kompletne a uzavrete...viem, že by už mali byt, ale nie su.......je len užší výber.......tak hádam sa coskoro dopracujeme ku zádrnemu koncu 😉 😉
@noemarta stránka v pohode....to si len Adulik skusala vypisovať srdiečka...viď vyššie 😀 😀 😀 😀 😀 to preto je to tak 😀 😀 😀 😀

minka051
10. jan 2011

Ahojte prajem pekný pracovný deň 🙂 🙂

orsulka
autor
10. jan 2011

čaves dievčatká 🙂
aj ja prajem pekny pondelok 🙂)))))) tak aký bol víkendík ??????
u nás v sobotu trošku pracovný, ale nedela bola pohodička 😉 😉 😉 teraz už zas pracovný týžden.....aspon, že baby vo firmách sa snažia, a už len telefonicky korigujeme tie vyplaty, aby bolo vsetko OK.......aj ked zajtra sa v jednej budem musieť zastaviť a co to urobiť, lebo vysvetliť sa nedá fakt uplne vsetko cez telefon. Hlavne ked treba hladat udaje z rokov minulých. tak verim, že to v pohodke pred poradnou zvládnem 😉 😉

@minka051 tak držim palec na toho 13.1. nech je kontrola OK 😉 😉

orsulka
autor
10. jan 2011

kedy už konečne skocíme na druhu straaaanku??????????

bambibam
10. jan 2011

@orsulka netrpíš náhodou pracovnou horúčkou? 😀 😀 😀

minka051
10. jan 2011

@orsulka ahojček dakujem moc. 🙂 A tebe tiež prajem aby si všetky pracovné záležitosti zvládla, ale ti si šikula tak neni čom 🙂 😉 A potom už oddych a príprava na príchod drobčekov o chvílku ich máš tu. 🙂 🙂 Tak verím že kontrola dopadne OK. Robím pre to všetko čo najlepšie ako viem. 😉

nelia
10. jan 2011

Ahojteeeee 🙂

@orsulka tak to si dávate načas... aby potom Ferko nemusel promtne reagovať, keď sa to všetko raz-dva zomelie 😀

@minka051 že sa tu aj ukážeš... ako sa darí?

minka051
10. jan 2011

@nelia ahojček
Tak zatial sa mám dobre, ale už klopem na drevo aby to tak aj zostalo. Teraz sa pripravujem na KET. 13.1. idem na prvú kontrolu sliznice , tak hádam bude všetko OK a potom by mohol byť vklad tak do 5 dní. Tak hádam to šťastie už na mňa sadne a zostane pri mne. To prajem aj všetkým ostatným snažilkám čo sme tu , lebo si to moc zaslúžime. 🙂 😉

nelia
10. jan 2011

@minka051 ja tomu úprimne verím, že to šťastie si na nás sadne!!! Aj keď mne má dnes dojsť mrcha a asi aj dojde (podľa bazálnej teploty), ale napriek tomu som akosi pozitívne naladená a verím tomu, že čoskoro sa stanem maminou aj ja. Proste som si povedala, že to vyjde a hotovo... v poslednej dobe dostávam akési znamenia ohľadom pozitívneho myslenia a o tom, aké sú myšlienky dôležité, tak som sa nastavila podľa toho a dúfam, že to čoskoro prinesie svoje ovocie 😵 😵 😵 😵 ... a dnes sa celý deň usmievam, aj keď ma vytáčajú 😎 😀

minka051
10. jan 2011

@nelia Tak to je veľmi dobre ked si začala s tým pozitívnym myslením. Takto sa naladiť je velmi dobre. Ja sa to snažím tiež a verím že potom sa musí všetko podariť. 🙂 😵 😵

ivkaj
10. jan 2011

Čaute ženy, tady je to samá pozitivní nálada, to je fajn ;o)

V sobotu mě na kurzu pobavila porodní asistentka, když říkala, že většina párů se stihne u porodu pořádně pohádat a že se občas i diví co na sebe vytáhnout. Prý to bývá pěkná itálie 😀 😎 Ale radila tatínkům, aby si to až do konce šestinedělí nebrali osobně. Tak jsem docela zvědavá jak to bude probíhat u nás ;o)

@minka051 budu ti moc držet palce, když je podle čínského horoskopu letos rok zaměřený na rodinu😉

A to platí i pro všechyn ostatní snažilky ;o)

@nelia to je super, že i přes mrchu máš úsměv na tváři. Moc ti tu dobrou náladu přeju. A pozdravuj L. a ať se mu to brzo v práci usadí a máte oba pohodu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre