• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
limetkový London, teraz pijem len ovocné. Som si nakúpila také lepšie. A zriekla som sa aj kávy úplne.
18. nov 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale už na obed mi oči zatvára :grinning:
18. nov 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi ale vsak mu mozes povedat ze nech ta vypise,nie?

baby baby kuknite v albumoch(teraz je na hl.stranke.)moje najsladsie dievcatko a pozrite v tom albe poslednu fotku.uzas.
18. nov 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi, mna sa zas zriekla kava! uplne mi zacala smrdiet! :grinning:
a tiez uprednostnuje ovocne, ale snazim sa bez umelych arom... a potom niektore bylinky... tak, ako to citim, tym sa riadim... :slight_smile:
18. nov 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata - to človek hneď stratí komplexy, že? :wink:
18. nov 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati! ty chces, aby sme chytili sok! to je hnusne! fuuuha! tak ja nie som ziadna chudrolinka, ale urobim vsetko pre to, aby som takto nedopadla... :astonished:
18. nov 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no eja, s bylinkami radšej opatrne! môžu aj ublížiť. Si pozri na nete, ktoré by sa nemali počas tehu.
18. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudrolinka to je ake slovo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale dobre nie?predstavte si ze by sa smykla na tom mydle.kto by ju dvihal?
18. nov 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem Lubi, ja som si to nastudovala uz, aj otec dietata (zavadzam skratku od, kedze nemozem pouzit skratku mm :grinning: ) mi hned poposielal rozne linky na stranky, ze ktore bylinky nemozem pit... sa boji o babo! :slight_smile:
18. nov 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kolegyne s 30 na krku. Vidim, ze tu je riadne rozputana debata. Tak ja som mala 30 teraz v novembri, o babatko sa snazime cca 1,5 - 2 roky a mala by som ist teraz v decembri na laparku...ale mam z toho obavy. Mozno by som nemala mat. neviem..mate to tu niekto za sebou?
18. nov 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejka ale to je od neho mile,nemyslis?aspon to,nie? :wink:
18. nov 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, to bol preklep :grinning: malo byt chudorlinka :grinning:
no, správne, opatrnosti nikdy nie je dosť. :slight_smile:
Surimi vitaj, ja nemam skusenost. a co chcu riesit laparkou, aky problem?
Mati, jasne, ze je to od neho mile... aj vitaminy mi nosi :slight_smile: len skoda, ze az teraz sa zacina rozhybavat... ale ktovie, ako dlho mu to vydrzi...
18. nov 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj surimi nic si z toho nerob aj mna to caka ak neotehu do jan-feb.a aj ja sa strasne bojim.ja som mala ist uz v okt ale este som prehovorila dr aby sme to nechali na novy rok.a ja strasne dufam ze dovtedy otehu, drzim ti palce.baby ktore to maju za sebou hovoria ze to nic nie je.tak som zvedava...
18. nov 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Surimi, kamoska mala tiez laparku koli cyste a hned na to otehotnela a ma krasne dievcatko. a to sa dllllho snazili, kym sa im podarilo a po tej laparke hned :slight_smile:
18. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj surimi, nemám takú skúsenosť.
18. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejka newa aspon ze sa stara...

chudorlinka je este lepsie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to som v zivote nepocula....a to este aj v madarcine su baby take slova ze az...
18. nov 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, ty vies madarsky? to mas dobre! :slight_smile:
18. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, inak my si casto slova aj vymyslame, a potom sa na nich chechceme jak blazni! :grinning:
18. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano viem,chodila som do madarskej skolky lebo v slovenskej uz nebolo miesto,ale vtedy nevedeli o koho prisli :grinning: :grinning: :grinning:
a nasi sa doma rozpravaju po madarsky...
18. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale radsej by som chcela vediet po anglicky

ejka daj nejake slovo nech sa zasmejeme
18. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazda rec sa zide, dobre to maju aj decka, ktore maju rodicov z dvoch krajin a oni ich ucia oba reci odmalicka, to potom maju akoby 2 rodne jazyky a vedia ich oba super
18. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejka hej to je pravda.ja som skoro mala priatela z Tunisu...
18. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, ale toto? to ťa chcel vymeniť za ťavy? :grinning:
18. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj! Mati, to len tak z hlavy mi nenapadne... s kamoslami sme si vymyslali akoze latinske nazvy mien hrdinov zo slovenskych rozpravok, lebo sme sa museli ucit nazvy vsetkych drevin a kvetin latinsky, tak nam z toho pridrbavalo... tie ma napadli hned, ale tak z hlavy si neviem na ine spomenut narychlo, ked si, tak urcite napisem .-)
18. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som z tej laparky preto tak trochu mimo, lebo vsetky ostatne vysledky su ok. aj u mna aj u polovicky...proste furt mi to pripada ako zbytocnost...este sa chystam k tete Kopacovej. U tej ste neboli?
A Mati...daj nieco dobre po madarsky. :wink:
18. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, ako sa ti prihodil ten Tunisan? :slight_smile:
Lubi, ze za tavy! ja odpadnem! :grinning:
nie nastastie nie,ale na dovolenke sme si tak padli do oka.a zoznamil ma aj so svojou rodinou.jeho mama ma pozvala na veceru k nim.tak som vecerala neviem asi 7 chodov s arabmi.s celou jeho family ja sama jedina europanka.kecali po arabsky a on mi to prekladal do AJ.ale bol to super zazitok.nezabudnutelny.mali super dom.ale co uz....dovolenka skoncila a ja som sa musela vratit....
18. nov 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok