Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubkabb
18. nov 2009

lubi, veď nebuď škrob! 😀 😀 😀

lubka0506
18. nov 2009

ja vás pozývam... 😉 ved to nieje až tak daleko... 😵

ejasmeja
18. nov 2009

nie? a kam to mame dobehnut? 😝

lubka0506
18. nov 2009

Pov. Bystrica...ja to tot za rohom... 😀

ejasmeja
18. nov 2009

jaaaj! tak o chvilocku na stam mas! chystaj babovcicku a ja by som si dala aj cajik, ak smiem poprosit! 🙂

lubka0506
18. nov 2009

O.K a aký čajík?....eja už si bola v práci?

ejasmeja
18. nov 2009

cajik moze byt ovocny. dnes som bola prvy den po PN v praci, jaaaaaaaaaaaaaaaak sa mi nechcelo! ach jaj! aj som skor zdrhla, ale si to budem musiet nadrobit... ale som si povedala, ze sa neidem pretazovat, ved som cerstvo po chorobe, no nie? 🙂

ejasmeja
18. nov 2009

joj! idem si ja urobit ten cajik, lebo tu uschnem.
baby, ja pri vas aj pit zabudam! 😀

lubka0506
18. nov 2009

presne tak nepretažuj sa musíš sa šetrit... 🙂 ja mám dobrý týžden v pondelok som bola v práci ,včera bolo volno,dnes som bola v práci,zajtra mám dovču a v piatok máme školenie...dobrý týžden že? 😵

lubka0506
18. nov 2009

ja zatial skočím do sprchy... 😀

lubkabb
18. nov 2009

baby, tu som, len píšem ešte aj na skype aj na facebooku. Som normálne na roztrhanie.

ejasmeja
18. nov 2009

ja som mala dnes skolenie - prepadovku, lebo nik o nom nevedel a veduci nam zabudol povedat, zak dobehol na poslednu chvilu, ze mame ist na skolenie BOZP! ach jaj! to bola desna nuda!!!!

ejasmeja
18. nov 2009

a som si neurobila cajik, lebo kym by vychladol na pitelnu teplotu, tak by som fakt uschla... 😀
ale davam si mrkvovu biostavicku, co mi doniesol OD 🙂 (vsimate, ako stale "nenapadne" zavadzam tuto navu skratku? 😀)
isty cas som pila len mrkvovu stavu a som sa smiala, ze budeme met z tej mrkvy male indianca 😀

ejasmeja
18. nov 2009

navu = novu (skratku)

lubka0506
18. nov 2009

lubi ja som myslela že už si išla na vlak...na tú bábovku... 😀

ejasmeja
18. nov 2009

lubi, sak nam pisala, ze mame sa my stavit v Povazskej. si necitala? 😀

lubka0506
18. nov 2009

eja chvílu som rozmýšlala čo je to OD...ale už mi to došlo 😀

ejasmeja
18. nov 2009

hej? otec dietata, kedze mm v mojom pripade by bola dost nevhodna skratka 😀

lubka0506
18. nov 2009

...alebo vám ju pošlem cez Skype... 😀 ....eja dávaj pozor na tú mrkvu aby si neporodila snehuliaka... 😉

ejasmeja
18. nov 2009

jaaaj! tak na snehuliaka som si nespomenula! jezisi! tak ja uz neviem, co mam pit... 😀

ejasmeja
18. nov 2009

nepozerate panelak?

ejasmeja
18. nov 2009

mne o chvilu pride kamoska, tak sa rozlucim

lubka0506
18. nov 2009

ja nepozerám panelák a ty? mne to nič nehovorí... 😵

lubka0506
18. nov 2009

takto na noc kamoška?....a nie kamoš??? 😀 😀 😀 Aj ja idem...želám vám pekný večer...Dobrú noc. 😵

ejasmeja
18. nov 2009

ja iba ked sanudim a nic ine neide

lubkabb
18. nov 2009

baby, idem sa najesť a oddychovať...asi si už ľahnem. majte sa pekne a dobrú noc.

ejasmeja
18. nov 2009

hej, hej, prisla tu na nejaku akciu, byva v Brezne a nechcela som ju posielat do hotela, ked sme sa 100 rokov nevideli 🙂

lubkabb
18. nov 2009

zajtra večer sa ozvem. Pa pa

ejasmeja
18. nov 2009

uz je tu, tak sa majte, bru nocku a pekne snicky! papa!

lubkabb
19. nov 2009

Ahojte, zasa som prvá? No nič to, ale som tu len na skok. Ideme k tete gratulovať jej k dnešným meninám. Uvidím, kedy sa vrátime. Ak nebude ešte veľmi neskoro a nebudem moc unavená, tak by som teoreticky ešte mohla nakuknúť. Asi aj tak dnes máte ordináciu...takže pravdepodobne si pokecáme až zajtra. Dnes sa cítim celkom fajn. Ani ma nepichá v brušku. Zajtra idem k dr., tak uvidíme. Ozaj čisto teoreticky, neviete ako to je: Keby na dr. vypísal na PN, môžem počas PN zmeniť doktora? Či ten dr., čo PN začne, musí byť až do konca? Mám taký blbý pocit, že ten nový dr. bude ešte chorý a budem musieť ísť k starému. Ale aj tak pochybujem, že by ten starý vypísal. Keby mi dal aspoň lieky na udržanie! A ten nový ma oficiálne príjme ako pacientku až od 1.12. Tak sa zatiaľ majte 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre