• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
v utorok idem na odber a v piatok by mali preniest vhodne vajicka spat. hadam to vyjde :wink:
idem uz spat, manzel sa rozculuje, co tolko klikam :grinning: ]
dobru noc!!!!
20. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku :wink: a drziiiiiimmmm palce :wink: :wink:
20. nov 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem baby, hádam to bude v poriadku. Už som trocha pokojnejšia, ale ráno...
20. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubybb vsetko bude ok neboj :wink:
20. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Makda, na kontrolu už nejdem až vo februári na utz. Mala som ísť kvôli cyste na laparku, ale cysta praskla a odišla sama, tak som sa laparke vyhla... :wink:

Mata, neviem práveže koľký DC som, lebo neviem, ako to mám rátať, vieš? Bola som na IVF, to nevyšlo, mala som mrchu, potom prišlo jeden deň krváciania na 21DC, potom som 3 dni špinila...potom o týždeň a pol som krvácala asi 4-5 dní...ale podľa dr. to mrcha nebola- takže zrejme vtedy praskla tá cysta a odišla....

a som teraz 28 deň od toho krvácania cysty... :confounded:
20. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no babule, mam ja zlu spravu. mrcha prichadza :cry: :frowning2: :frowning2: . ja nechceeeeem :cry:
20. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makda, to je škoda :confounded:

lúčim sa, tak sa tu opatrujte a príjemný víkend :wink:
20. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer dievcata. citam vase pribehy a chvilami mam pocit, ze citam o sebe. mozem sa k vam pridat? je sice uz dost neskoro, dlho som vahala, ci mozem "narusit" vase kruhy...skusame otehotniet vyse 2 rokov, z ktorych sme polovicu casu boli v tie spravne dni chori, dalsi cas sme na seba nemali cas a tych par ostatnych mesiacov, zacinam uz mat pocit, ze asi nevieme jak na to. snazim sa to zatial brat v pohode, ale tym, ze moj sen stihnut do 30-tky 2 deti, je uz par mesiacov v nenavratne, mi na dobrej nalade nepridava. dnes ste mali viacere zly den, drzim Vam palce, aby zajta uz bolo krasne!!!
20. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvieruska ahoj jasne ze sa k nam mozes pridat.a mas nejaky konkretny problem?

no vcerajsok bol pre viacere tu v tejto temicke zly. ale dufam ze tento zly den pominul aj s negativnymi spravami a uz onedlho budeme mat kazda pri mene ,,tt,,... :wink:
21. nov 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a inac krasne dobre ranko :slight_smile:
21. nov 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

zvieruska vitaj medzi nami a dobre sa tu cit :slight_smile:

no takze tento mesiac zase nic, mrcha dorazila v plnom prude :frowning2: :cry: :cry: :angry: . inak vcera som si robila na facebooku kviz, ze co mi donesie jezisko pod stromcek? vsetkym vychadzali auta a tak a mne tam hodilo dve palicky na teste :grinning: . tak so som zvedava :wink:

majte pekny den, my ideme nakupovat vianocne darceky. mozno sa vecer zastavim.
21. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makda, to mi je luto ze mrcha dosla, ale neboj nebudes sama, ja ma par dni do mrchy a poviem ti ze uz mam take zmeny teploty, :frowning2: takze tiez dojde :wink: nebudes sama
a co sa tyka toho kvizu :grinning: mne vysiel vybrator :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: pochybujem ze mi ho mm kupi, on zhodnotil ze kedykolvek budem mat chut to namna skoci :grinning: :grinning: :grinning: takze myslim ze sa mi to nesplni :grinning:
21. nov 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky :slight_smile: kde ste našli ten kvíz? :unamused: zvieruska vitaj medzi nami... :slight_smile: ...vítam aj tinafarkas :slight_smile:
21. nov 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,

dnes sa už cítim lepšie. Ani včera ani dnes som nepociťovala žiadne pichanie. Takže snáď to bude ok a ešte je skoro na sono. Založila som si aj témičku, kde ma baby ukľudnili. Takže celkom sa dnes na tú svadbu aj teším. :slight_smile: Ale pravdaže si budem musieť dávať pozor :wink: Ja sa idem teda pripravovať. Takže sa uvidíme až zajtra. Teším sa na vás. Hádam už bude veselšie a mata pripraví nejakú anketu :slight_smile: A vítam aj ja zvierusku medzi nami.

Ozaj a kde máme ejku? Sa nám neozvala ako dopadla v piatok na kontrole. Dúfam, že všetko bolo ok! Eja, kde si?
21. nov 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubi...ja som sem len odskočila a už musím ísť. Ideme na svadbu a ja vôbec nie som prichystaná. A ešte sa chcem najesť.
21. nov 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teda sa tu majte a ozaj nechcete koláčik z výslužky? :wink: :wink: :grinning:
21. nov 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubi dobre sa zabav a dávaj na seba pozor... :slight_smile:
21. nov 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto tu nieje? :frowning2: aj ja som tu len na skok...ideme s mm na večierok tak sa pojdem chystat... :dizzy_face: Papa.
21. nov 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:fearful: dnes je tu ako pusto :frowning2: .... a ja som Vás chcela pozvať na skvelú jablkovú tortu so šľahačkou
22. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj je tu niekto?Natalca si tu?
22. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ahoj Mata
:slight_smile:
22. nov 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozem prist na tu jablkovu tortu? :grinning:
ved Nitra nie je daleko
22. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, tak si pozvaná, čakám vás aj s mm :wink:
22. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok pockaj vyleziem s postele,oblecem a uz startujem... :grinning: :grinning: :grinning:
a u pani Anky si nebola?
22. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie
22. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uvazujes nad tym?
22. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, len vybavujem si teraz zmenu dokiho a potom sa ohlásim pani Anke
22. nov 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je zlata a poradi ako vie.
a inac aky si mala dnik?
22. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, veľa som toho už o nej počítala na nete.
dnik bol v pohode, leňošili sme, drahý dnes navaril skvelý obedík potom nás navštívila nádejná svokrička, vychválila mi tortičku :dizzy_face: potom sme sa boli prejst a cestou sme aj pozreli novú umývačku riadu... takže tak a ty?
22. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! ste tu?
23. nov 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok