Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tinafarkas
20. nov 2009

v utorok idem na odber a v piatok by mali preniest vhodne vajicka spat. hadam to vyjde 😉
idem uz spat, manzel sa rozculuje, co tolko klikam 😀 ]
dobru noc!!!!

majuska7979
20. nov 2009

dobru nocku 😉 a drziiiiiimmmm palce 😉 😉

lubkabb
20. nov 2009

ďakujem baby, hádam to bude v poriadku. Už som trocha pokojnejšia, ale ráno...

majuska7979
20. nov 2009

lubybb vsetko bude ok neboj 😉

bobjan
20. nov 2009

Makda, na kontrolu už nejdem až vo februári na utz. Mala som ísť kvôli cyste na laparku, ale cysta praskla a odišla sama, tak som sa laparke vyhla... 😉

Mata, neviem práveže koľký DC som, lebo neviem, ako to mám rátať, vieš? Bola som na IVF, to nevyšlo, mala som mrchu, potom prišlo jeden deň krváciania na 21DC, potom som 3 dni špinila...potom o týždeň a pol som krvácala asi 4-5 dní...ale podľa dr. to mrcha nebola- takže zrejme vtedy praskla tá cysta a odišla....

a som teraz 28 deň od toho krvácania cysty... 😖

makda
autor
20. nov 2009

no babule, mam ja zlu spravu. mrcha prichadza 😢 ☹ ☹ . ja nechceeeeem 😢

bobjan
20. nov 2009

makda, to je škoda 😖

lúčim sa, tak sa tu opatrujte a príjemný víkend 😉

zvieruska
20. nov 2009

dobry vecer dievcata. citam vase pribehy a chvilami mam pocit, ze citam o sebe. mozem sa k vam pridat? je sice uz dost neskoro, dlho som vahala, ci mozem "narusit" vase kruhy...skusame otehotniet vyse 2 rokov, z ktorych sme polovicu casu boli v tie spravne dni chori, dalsi cas sme na seba nemali cas a tych par ostatnych mesiacov, zacinam uz mat pocit, ze asi nevieme jak na to. snazim sa to zatial brat v pohode, ale tym, ze moj sen stihnut do 30-tky 2 deti, je uz par mesiacov v nenavratne, mi na dobrej nalade nepridava. dnes ste mali viacere zly den, drzim Vam palce, aby zajta uz bolo krasne!!!

mata1001
21. nov 2009

zvieruska ahoj jasne ze sa k nam mozes pridat.a mas nejaky konkretny problem?

no vcerajsok bol pre viacere tu v tejto temicke zly. ale dufam ze tento zly den pominul aj s negativnymi spravami a uz onedlho budeme mat kazda pri mene ,,tt,,... 😉

mata1001
21. nov 2009

jaj a inac krasne dobre ranko 🙂

makda
autor
21. nov 2009

ahojte 🙂

zvieruska vitaj medzi nami a dobre sa tu cit 🙂

no takze tento mesiac zase nic, mrcha dorazila v plnom prude ☹ 😢 😢 😠 . inak vcera som si robila na facebooku kviz, ze co mi donesie jezisko pod stromcek? vsetkym vychadzali auta a tak a mne tam hodilo dve palicky na teste 😀 . tak so som zvedava 😉

majte pekny den, my ideme nakupovat vianocne darceky. mozno sa vecer zastavim.

majuska7979
21. nov 2009

makda, to mi je luto ze mrcha dosla, ale neboj nebudes sama, ja ma par dni do mrchy a poviem ti ze uz mam take zmeny teploty, ☹ takze tiez dojde 😉 nebudes sama
a co sa tyka toho kvizu 😀 mne vysiel vybrator 😀 😀 😵 😵 pochybujem ze mi ho mm kupi, on zhodnotil ze kedykolvek budem mat chut to namna skoci 😀 😀 😀 takze myslim ze sa mi to nesplni 😀

lubka0506
21. nov 2009

ahoj kočky 🙂 kde ste našli ten kvíz? 😒 zvieruska vitaj medzi nami... 🙂 ...vítam aj tinafarkas 🙂

lubkabb
21. nov 2009

Ahojte baby,

dnes sa už cítim lepšie. Ani včera ani dnes som nepociťovala žiadne pichanie. Takže snáď to bude ok a ešte je skoro na sono. Založila som si aj témičku, kde ma baby ukľudnili. Takže celkom sa dnes na tú svadbu aj teším. 🙂 Ale pravdaže si budem musieť dávať pozor 😉 Ja sa idem teda pripravovať. Takže sa uvidíme až zajtra. Teším sa na vás. Hádam už bude veselšie a mata pripraví nejakú anketu 🙂 A vítam aj ja zvierusku medzi nami.

Ozaj a kde máme ejku? Sa nám neozvala ako dopadla v piatok na kontrole. Dúfam, že všetko bolo ok! Eja, kde si?

lubkabb
21. nov 2009

ahoj lubi...ja som sem len odskočila a už musím ísť. Ideme na svadbu a ja vôbec nie som prichystaná. A ešte sa chcem najesť.

lubkabb
21. nov 2009

Tak teda sa tu majte a ozaj nechcete koláčik z výslužky? 😉 😉 😀

lubka0506
21. nov 2009

ahoj lubi dobre sa zabav a dávaj na seba pozor... 🙂

lubka0506
21. nov 2009

nikto tu nieje? ☹ aj ja som tu len na skok...ideme s mm na večierok tak sa pojdem chystat... 😵 Papa.

natalca
22. nov 2009

😨 dnes je tu ako pusto ☹ .... a ja som Vás chcela pozvať na skvelú jablkovú tortu so šľahačkou

mata1001
22. nov 2009

ahoj ahoj je tu niekto?Natalca si tu?

natalca
22. nov 2009

ano, ahoj Mata
🙂

mata1001
22. nov 2009

no mozem prist na tu jablkovu tortu? 😀
ved Nitra nie je daleko

natalca
22. nov 2009

super, tak si pozvaná, čakám vás aj s mm 😉

mata1001
22. nov 2009

ok pockaj vyleziem s postele,oblecem a uz startujem... 😀 😀 😀
a u pani Anky si nebola?

natalca
22. nov 2009

este nie

mata1001
22. nov 2009

a uvazujes nad tym?

natalca
22. nov 2009

jasne, len vybavujem si teraz zmenu dokiho a potom sa ohlásim pani Anke

mata1001
22. nov 2009

podla mna je zlata a poradi ako vie.
a inac aky si mala dnik?

natalca
22. nov 2009

ano, veľa som toho už o nej počítala na nete.
dnik bol v pohode, leňošili sme, drahý dnes navaril skvelý obedík potom nás navštívila nádejná svokrička, vychválila mi tortičku 😵 potom sme sa boli prejst a cestou sme aj pozreli novú umývačku riadu... takže tak a ty?

ejasmeja
23. nov 2009

ahojte! ste tu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre