Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
23. nov 2009

no mati, mne sa dnes v noci zdalo, ze citim steklenie v podbrusku, tak som ani spat nemohla... mozno to uz bolo babo

m.a.y.a.
23. nov 2009

caute mata a eja co tu noveho?? vidim ze piatok je zajtra ??? som sa pobavila 😀 😀

mata1001
23. nov 2009

no teraz som hnedovlaska lebo mi strasne padali vlasy tak som si ich uz nechcela farbit,tak som to vyriesila tak ze som si ich prefarbila a necham si svoje vyrast.no neviem ci to vydrtim.sice blond sa mi pacila viac ale co uz....

mata1001
23. nov 2009

ahoj maya ano aj podla teba je zajtra piatok?tak sme tri 😀 😀 😀

kristinagabi
23. nov 2009

Mata si velmi mila a aj ostatne baby 🙂 . Ked mam trosku casu,stale sem pridem,je dobre vas citat.

m.a.y.a.
23. nov 2009

a kde mame tehulku lubkubb??
juuj ako mu prislo smutno ked som citala riadky ze eja 11+1 teraz ze 15 nooo obcas ma chyti taka debka ved ja by som o takomto case mohla byt 23tt juuj smutno mi je ☹ ☹

m.a.y.a.
23. nov 2009

dnes ma serka asik vsetko prisla som sem nachytat dobru naladku, zajtra mam skolenie cely den 😖 😖

ejasmeja
23. nov 2009

ahoj Maya! tak sa k nam pridaj s tym piatkom a pozajtra mas vikend! 😀
mati ja som bola vasniva cervenovlaska a tiez koli velkej lamavosti a padaniu vlasov som zas tmavovlaska 🙂
a ako tak citak a UZV to potvrdil, tak uz v 16 tt sa daju citit jemnunke pohyby babatka, takze asi sa UZV nemyli a ja som naozaj v 16 tt a nie v 15 tt 🙂 jezisi! to je uzasne! 🙂

mata1001
23. nov 2009

kristinka tak nas necitaj ale aj prispej....my si radi pokecame.nam tu je tolkokrat tak veselo...

mayka nesmut...prosim...neboj podari sa.

lubky obidve nas zanedbavaju 😒 😒 😒 dostanu od nas!!! 😀

mata1001
23. nov 2009

ejka ved ty sama nevies v ktorom si tyzdni 😀 😀 😀

ejasmeja
23. nov 2009

mayi, nebud smutna! to nerob. s dobrou naladou sa vsetko lahsie znasa a aj babatko si ta skor vyberie za maminku, ked uvidi milu usmievavu veselu osobku. lebo vraj deticky si nas same vyberaju dobredu, este davno pred tym, kym otehotnieme... teda apson tomu veri mnoho prirodnych narodov. napr Indiani 🙂
co sa stalo, uz sa neodstane. ja to velmi dobre viem, co prezivas... ale skus mysliet troska pozitivne, dobre? drzim ti palceky! 😉

mata1001
23. nov 2009

kukiiiiii kuk 😀 😀 😀

diamond_doll
23. nov 2009

ejasmeja nechcem sa sem strkat ale ultrazvuk je naozaj presnejsi ako ratatanie tyzdnov podla MS mne to napial jeden gynekolog na internete 😀

ejasmeja
23. nov 2009

Mati, ja praveze viem! riadim sa podla UZV a podla toho, ze PM bola uz len slabucka a kratucka a teda som uz urcite bola tehotna ked som ju mala! to som si uplne ista! ale tu na koniku sa to da vypocitat iba podla PM (mrchy) a tak sa mi tu stale zobrazuje o tyzden a pol menej, ako realne som a nechce sa mi to prepocitavat, aby som uviedla iny datu PM, aby mi sedel tt so skutocnostou 🙂

ejasmeja
23. nov 2009

diamond, vdaka za info, tiez sa riadim podla UZV ako som napisala asi sekundu po tebe 🙂 ale tu je to stale vypocet podla PM, tak sa mi to nechce prepisovat. a aj tie pohyby, co som dnes v noci citila zodpovedaju tomu 16 tt podla UZV a nie 15 tt podla PM 🙂

mata1001
23. nov 2009

no ejka hlavne ze ty vies na com si.to je najdolezitejsie.lebo u mna to je na dlhsiu uvahu (to co si napisala) 😀 😀 😀

diamond_doll
23. nov 2009

No mne to tiez tak vychadza o tyzden viac podla ultrazvuku tak tiez sa riadim tym 😀

ejasmeja
23. nov 2009

hehehe! Mati! ale uz si hnedovlaska, uz by ti to nemalo robit problem... 😀

ejasmeja
23. nov 2009

Diamond, myslim, ze dobre robis. treba to vediet, aby sme babo pripadne neprenasali alebo nieco podobne. a v ktorom si tt?

mata1001
23. nov 2009

no ale nie som dlho hnedovlaska podla mna este mam v sebe tie blond .... neviem co, domysli si,nic ma nenapada 😀 😀 😀

ejasmeja
23. nov 2009

tie blond konceky este celkom neprekryla ta hneda? 😀

m.a.y.a.
23. nov 2009

baby ste zlate dikes moc a jasne dobra naladka vsetko vyriesi rada sem chodim dobre sa tu cita a pokecia 🙂 🙂

eja: naj by bol datum pocatia a budes vediet kedy to pride na svet. moja mama ked ma pocali jej lekari vraveli ze kedy porodi a ona si povedala ze 17 a bolo to 17 aj kde jej vraveli o tyzden ci dva skor ))) noo bola som presna 🙂 🙂

diamond_doll
23. nov 2009

Ja som v 20 tom ..tusim 19+5 ..mne povedali na tom NT screeningu ked som bola ze to vypada vacsie tak sa riadim podla toho ..ale lekarka mi termin produ nezmenila este furt mam 21 aprila..a podla ultrazvuku by to malo byt 14 😀

mata1001
23. nov 2009

ejka no asi mas pravdu...

ja viem ze je toto smutna tema ale poculi ste o tej zene co zomrela pri porode a j jej babatko?teraz to budu davat na markize ☹ ☹ ☹

m.a.y.a.
23. nov 2009

joo citala som na webe ze mala nejaku vzacnu a nezvicajnu chorobu je to smutne ani dieta ani zena a ostali po nej dve deti ☹

ejasmeja
23. nov 2009

mayi, ja som mala oneskorenu ovulku, co sa mi pred tym nestavalo, ale den pocatia mi vychadza podla UZV aj podla toho, kedy bol sexik a dokonca este aj podla Jonasa! len ak tu sa to rata podla PM, tak by som musela odcitavat este tusim 14 dni a to uz je aj tak jedno... proste to nechem komplikovat, hlavne, ze viem, na com som, co tam po nejakom cisle na koniku, ktore je o tyzden a pol oneskorene 🙂
a ty sa pekny drz a zajtra ten piatok ti urcite zlepsi naladu! ja sa uz tesim napozajtra na sobotu! 😀

ejasmeja
23. nov 2009

mati, nepocula som, je to hrozne.

m.a.y.a.
23. nov 2009

eja : 😀 😀 😀 ty si ma pobavila s tou sobotou. a jasne ze je to vsetko jedno ktory tt mas hlavne ze bude vsetko okej do konca a ked sa to narodi bude este lepsie 🙂 🙂 a ubehne ti to ako voda.
ja obcas kuknem v temicke kde som chodila predtym a jebna babena tam ma uz 36tt noo a nedavno mala zaciatok leti riadne a ze som taka drza kolko mas rokov? a je to prve beby?

ejasmeja
23. nov 2009

diamond, ani mne lekar nezmenil termin porodu! ale tak verim, ze babo bude samo vediet, kedy ma prist 🙂
a pred tym UZV ti tiez ukazal, ze si viac tehotna ako sa povodne myslelo? ci toto si mala prvy UZV?

ejasmeja
23. nov 2009

mayi, je to prve a mam 31 a mne sa tiez zda, ze to leti ohromne rychlo teraz... a dnes v noci, ked som citila "motylika" tak som od vzrusenia ani nemohla zaspat a aj som sa bala pohnut, aby neprestalo... ale po case asi zaspalo, tak ale ja som uz nemohla... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre