Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

m.a.y.a.
23. nov 2009

dianomd nejako nestiham citat sorry 😀 😀 ale tesim sa s tebou a syn hmm)) ja by som si tiez priala syna ale v podstate mi to bude uplne jedno

mata: co si varila??

ejasmeja
23. nov 2009

diamond a uz mas aj meno vybrane?

ejasmeja
23. nov 2009

mayi, a ty si ho nikdy nechcela vidiet? a jeho dalsie deti?

m.a.y.a.
23. nov 2009

eja: a co by si priala ty?

diamond_doll
23. nov 2009

No ved mne to je tiez jedno co to bude ..ale vzdy som cchela chlapca tak to berem tak ze je to chlapec aj ked neviem sama este ...mne sa paci lucas,nicolas alebo tobias..a babske tara,nicol a vanessa..ale priatel uz vylucil taru tak ostava len nicol a vanessa 😀 a ty mas ake vybrate ?

m.a.y.a.
23. nov 2009

eja : chcela a moc. ale nasi mi povedali ze jeho deti o mne nevedia a teda ked som mala 18 som bola rozhodnuta ze idem viem kde byva ale potom so si povedala ze nejdem pokusat certa, poznam ho z rozpravania a zda sa mi fajn tak nejdem si kazit uluzie a ani im nechcem vstupovat do zivota ale mozno raz sa stretneme ved svet je taky maly !!! nie ? 🙂

m.a.y.a.
23. nov 2009

diamond: noo pekne mena si vybrala. ja resp. my to mame lahke ked sa toho raz dockame bude to bud patrik alebo laura muzik plne suhlasi !! 🙂

m.a.y.a.
23. nov 2009

ta mata isla asi varit tu veceru a nie ohrievat hm?? alebo ze by robili nieco ine ?? 😀 😀

diamond_doll
23. nov 2009

laura neni skarede tiez..aj mojej mame sa paci ..ale nemozem dat vetky naraz..ja by som najradsej tara dala ale ked chlapisko to nechce 😠 ..a ved aj tak to bude chlapec urcite tak nevadi 😀

m.a.y.a.
23. nov 2009

diamond jasne chlapec to bude !!!

ejasmeja
23. nov 2009

mayi, ja som si zelala dievcatko, aby som jej mohla zapletat copiky. a ak to bude chalan, tak ma smolu, budem mu zapletat janosikovske! 😀
ale je mi jedno, co bude, hlavne aby bolo zdrave!
zatial mam iba dievcenske meno, ktore sa mi uz dlho paci - Svetlana.
chalanske nemam, som zufala z chalanskych mien, ziadne sa mi nepaci, alebo mi niekoho pripomina, alebo as nehodi k priezvisku 😖 ach jaj!

ejasmeja
23. nov 2009

mata si dava "dezert" po veceri 😀

diamond_doll
23. nov 2009

m.a.y.a no som rada ze apson niekto mi to uz potvrdil ze chalan 😀

diamond_doll
23. nov 2009

idem tv pozerat dakuje za pokec ..niekedy sa sem este strcim 😀

ejasmeja
23. nov 2009

diamond maj sa a kludne pridi aj nabuduce

m.a.y.a.
23. nov 2009

diamond tak pa zase nabuduce

eja: svetlanka pekne meno a neotrepane !! schvalujem a neboj dievka bude a ak nahodou nie tka neva a ozaj ked bude moznost chces vediet co to bude?,ci sa nechas prekvapit?

mata1001
23. nov 2009

baby ako je vam tu veselo bez mojej pritomnosti a na moju osobu?! 😀 😀 😀 ale newa.baby ja nevarim,my byvame s mojimi rodicmi a my s mamkou to mame tak podelene.ja upratujem a periem a vsetko okolo toho a moja mama nam vari. 😉

ejasmeja
23. nov 2009

jaj! mayi, kazdy mi praveze hovori, ze bude chalan! 😀 este aj mamka mi vestila s ihlou a tiez vyslo, ze chalan bude! a jasne, ze budem chciet vediet, co to bude! aby som hladala to chalanske meno, ak bude treba, nie ze v porodnici ostanem v soku, ze "blahozelame mamicka, mate zdraveho chlapca! ako sa bude volat?" a ja ze "Svetlana!" 😀
alebo budem musiet na poslednu chvilu vymyslat chalanske meno...
ak sa babo neotoci ritou, tak chcem vediet, ci je chalan, ci baba 🙂

m.a.y.a.
23. nov 2009

mata: noo kde si tolko?? xixi aj my byvame s mamou a obcas nam vari ale najradsej varim ja )) a upratovenie to robi muzik obcas 🙂 😀

ejasmeja
23. nov 2009

mati co ddobre mamka varila?
a mali ste teda aj ten dezert? 😉

mata1001
23. nov 2009

ja nerada varim.ja radsej upratujem.ja radsej umyjem okna v celom byte akoby som mala uvarit obed 😒

m.a.y.a.
23. nov 2009

eja to bolo mile ze svetlan 😉 ale neboj nieco vymyslis pre pripad a keby nic tak staci napisat sem na konika a napady sa pohrnu !!!

baby pojdem ja panelokovat tesilo ma dnes, hned mi je lepsie na dusi dikes moc a pekny vecer a zajtra je muzik domka tak asik tu nebudem ale potom do soboty juuj je v praci tak sa tesim na vas brunocku

mata1001
23. nov 2009

vyprazane kuracie prsia plnene so syrom a sunkou a pyre.ale to bolo od vcera...a dezert uz som zjedla.mala som puding s jahodami a malinami a slahackou.a potom ze priberam.no bodaj by nie 😀

mata1001
23. nov 2009

ahoj maya a nezabudni zajtra je piatok... 😀 😀 😀 pa a dobru nocku a pekne snicky a netrap sa 😉 my sme tu jedna pre druhu 😉

ejasmeja
23. nov 2009

mayi, tak si vychutnaj panelak, asi aj ja pojdem kuk, a bru nocku!
mati, ja som myslela iny dezertik, ked mas doma uz muzicka... 😉

ejasmeja
23. nov 2009

jaaaj! zajtra je piatok, skoro som zabudla! 😀

mata1001
23. nov 2009

ejka ja viem na co si ty myslela.pa aj ja idem.a idem si este zaliat jeden cajik....paaa zajtra...

ejasmeja
23. nov 2009

ja uz mam zaliaty, mnam! tak bru nocku aj tebe Mati!

zvieruska
23. nov 2009

ahojte dievcata! opat vas stiham az na fajront, nez som precitala, co vsetko ste prezili a popisali...mam s kristi nieco spolocne 🙂 ja som v pisani dost neporiadna, no snad vas nabuduce stihnem v roybehnutej debate 😀 ked budeme mat zajtra piatok, tak pak budem mat cely tyzden vikend!! lebo v oficialny stvrtok idem k novemu dokimu, lebo moja stara lekarka mi nijak nepomohla. za tych 6 rokov mi ziadne testy neurobila, pred letom mi naordinovala na 4 mesiace duphaston a aj tak nic z toho. mala som od nej odist uz davno, no stale som to oddalovala a ked ten cas tak leti... a v piatok chcem dovo! co je vsak najhorsie, mm ma zapal mocovych ciest, berie ATB a najskor budem nakazena i ja, takze tohtomesacne otehotnenie je ohrozene 😒 a takto nas to trapi uz dlhsie. zajtra budem vediet, ako na tom som. skusim zajtra prist skor a pokecat s vami 🙂 DAKUJEM za privitanie 🙂 majte sa krasne!!!

lubka0506
24. nov 2009

ahojky kočky... 🙂 ako sa máte a kde ste všetky? 😒 ja liečim manžela ale čo je horšie som akási na figu tak ked prídem z práce tak polihujem... 😒 akosi to tu zanedbávate boli sme už na tretej strane... 😀 babule ako dopadla lubka bb??? včera sa tu neukázala... dúfam že dobre 😒 papa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre