Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

makda
autor
27. nov 2009

no toto. ja konecne pridem skor z prace pokecat sem a nikde nikoho? aky ste mali baby den?

mata1001
27. nov 2009

majus prajem ti aby si si kupila len jeden test.ten pravy!!! 😉

majuska7979
27. nov 2009

no ja viem, mam si popytat a kupit len ten z //, inny nekupim 😀

makda
autor
27. nov 2009

a to sa kde predavaju take testy majus?? 😀 taky by som aj ja chcela 😉

majuska7979
27. nov 2009

ved neviem, na to som este neprisla kde ale no skusim zajtra 😀 😵

mata1001
27. nov 2009

majus ja stym idem do lek ze ,,prosim si pozitivny tehu test,,a lekarnicka kuka na mna ze co chcem...potom sa usmeje,ale zatial mi taky nepredali. ☹ ☹ ☹

majuska7979
27. nov 2009

mata to akoze vazne sa tak pytas??? 😵 😵 xixixixi, Ty si riadna agentka 😀

majuska7979
27. nov 2009

dobre baby ja idem oddychovat k telke, tak sa majte a zajtra sa ozvem 😉

mata1001
27. nov 2009

jasne ze tak si to pytam a vzdy idem do inej lekarne aby si ma nepamatali... 😀 😀 😀 lebo si budu mysliet ze som sisnuta...ja zvyknem kupovat tak raz za dva mesiace...

majuska7979
27. nov 2009

xixixi, ty si riadna agentka, 😉

majuska7979
27. nov 2009

papapap ozvem sa zajtra 😉

makda
autor
27. nov 2009

maj sa maju 🙂

mata1001
27. nov 2009

majus ahoj.aj ja idem prave sa mm vratil z roboty.idem mu zohriat papanicu.mozno sem este nakuknem... 😉

komarik
27. nov 2009

Ahojte baby, môžem sa pridať? My sa snažíme o mimčo niečo cez 6 rokov a máme toho za sebou strašne veľa. 31.10. som v 24tt musela odrodiť mŕtvu dcérku. Som z toho veľmi smutná. V januári budem mať 31r., všetky kamarátky už majú deti a 1.12. nastupujem do práce po pol roku PN-ky. Mám z toho ohromný stres.

makda
autor
27. nov 2009

Ahoj komarik 🙂. Kludne sa pridaj a vitaj medzi nami 😉 . Je mi luto toho, co ta postihlo, ale verim, ze sa coskoro z toho dostanes a budes mat krasne mimi 🙂

lubka0506
27. nov 2009

ahoj babule 🙂 ja som doteraz tancovala... 🙂 ...v kapuste... 😀 😀 😀 komarik vitaj medzi nami... 😉

lubka0506
27. nov 2009

☹ prišla som neskoro...už tu nikto nieje... 😢 😢 😢

lubka0506
27. nov 2009

...narciska77 Dakujeme za pozdrav... 🙂 pozdravuj lubku a že na nu myslíme... 🙂 🙂 🙂

bronia13
27. nov 2009

ahojte - nasla som vas tu nahodou, tak ja som tiez bola bezdetna a to dost dlho po 30tke - no bolo to skor ze sa nenasiel vhodny partner, a slo mi to riadne na nervy ked sa ma pytali kedy budem mat deti a to som bola slobodna bez partnera - divny ludia, no nakoniec som si nasla super manzela a v 38 sa nam narodil krasny chlapcek a teraz cakame dalsie babo a narodi sa 3 mesiace pred mojou 40 kou - oh Boze, uz skoro 4 kriziky na chrbte - no ale vam chcem napisat ze by ste to nevzdavali, neviem ako to je snazit sa otehotniet a nedarit sa ale tiez som si toho dost zazila, zomrela nam dcerka co bola obrovska trauma pre nas tak komarik ta chapem a muselo to byt hrozne rodit mrtve dietatko, aj kamoske sa to stao v 36tt a dnes ma krasnu zdravu dcerku - budem vam vsetkym drzat palce aby sa vam to podarilo, vela stastia a nervov.

lubka0506
27. nov 2009

ahoj bronia13...Dakujeme za povzbudenie 😵 😵 😵 dobre padne ludom ktorý majú problémy,ked ich niekto povzbudí... 😵 ...ešte raz Dakujeme 😵

makda
autor
27. nov 2009

ahoj lubi, uz som tu 🙂 . ale ty asi uz nie ☹

makda
autor
27. nov 2009

bronia vitaj 🙂 a dakujeme za podporu 🙂

narciska77
27. nov 2009

Majuska7979, Lubkabb je v nemocnici koli spineniu,hcg jej krasne rastie , vychadza to na 5 tt.Bolo vidno uz aj gest. vačok, ale zatial bez plodu. Tak cakaju ze spinenie prestane a že uvidia aj bábo na ultr. 🙂

majuska7979
28. nov 2009

ahojte baby, tak nasej lubkebb drzkam palceky nech je vsetko ok
ja som robila test a vysiel negativne 😒 😢

ejasmeja
28. nov 2009

ahojte dievcata! ste tu?

ejasmeja
28. nov 2009

som sa tu dlho neukazala, bola som taka nejaka stale unavena a hned ako som prisla domov, odpadla som na gauc a driemkala 🙂
Lubku BB pozdravujem a drzim jej palce, aby bolo vsetko vporiadku!
Narciska77 pozdravuj, ju, prosim, ze na nu myslim

narciska77
28. nov 2009

Jasne ,pozdravím a odkážem... 😉

mata1001
28. nov 2009

ahojte....

biblia
28. nov 2009

Ahojte, chcem sem iba na chvilku vliezt medzi Vás a kuk do mojho albumu- malu som rodila 35 rocna, a ten chlapcek je spoluziackin syn, ona zije v USA, bola u nas na navsteve, len tolko, ze je to jej prve dieta a rodila takmer 40 rocna a jej manzel ma uz kolo 60 rokov.
Maly je na zjedenie, hovori uz trojjazycne-spanielsky,slovensky a francuzsky.
No a podobne ako Bronia som bola tehotna prvy raz ako 27 rocna, teraz uz mam 3 krasne zdrave deti, nejako sa to potom rozbehlo a to som uz tiez bola pekne nanervy, ze by bolo nacase.
Vsetky tri deti som vzorovo kojila, tu najmladsiu az 4 roky, ostatne dve po roku, no mozem zhrnut, ze mne tehotenstva v neskorsom veku len prospeli a mozno by som sa este aj na jedno babo dala, ale to uz vedia o mne v inej teme, sem som si len ku vam odskocila, ak vam to nevadi.
Zelam vsetkym, aby sa ich sny a priania cim skorej vyplnili 🙂

natalca
28. nov 2009

Biblia, jeeej to su krasne slova, dakujeme 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre