Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubkabb
5. okt 2009

mata - predchvíľou sme mali v pase rovnaké číslo - počet príspevkov. Jeeeeee 😀

mata1001
5. okt 2009

lubka nechcela som zmenu vobec ale bud nic neurobim a vypadaju mi vlasy alebo ich zachranim aspon tak z si ich nebudem farbit...dufam ze to pomoze

lubka mozno budes tehulka..... 😉 😉 😉

lubkabb
5. okt 2009

mata na rast vlasov a ich zdravie je vraj dobrý zinok. Mne z toho vždy rýchlejšie rástli vlasy aj nechty.

Kiežby to bolo tak!!! Uvidíme čo bude z tohto pobolievania bruška. Cez deň ma vôbec nebolelo a teraz začína. To bude určite mrcha.

mata1001
5. okt 2009

jeeee fakt ake zaujimave ze a aka nahoda... 😀

lubkabb
5. okt 2009

Ale nechcem si dávať zbytočnú nádej, takže to vidím reálne. A napočudovanie som až prekvapivo kľudná, pred mesiacom by som už určite testovala.

lubkabb
5. okt 2009

Už som ťa predbehla 😉

alabu
5. okt 2009

bolo by skvele tu mat prvu tehulku....nech sa nam to rozbehne 😉

lubkabb
5. okt 2009

alabu a čo ty? V akej fáze cyklu sa nachádzaš? Ináč ja už čas nemeriam na normálne dni, ale na DC 😀 😀 😀

mata1001
5. okt 2009

jaj ano si ma predbehla ked pises 3 prispevky za sebou...ty si pises aj odpovedas 😀 😀 😀 😀

ale ja sa polepsim a predbehnem ta 😀 😀 😀

lubkabb
5. okt 2009

T6o si ráno nepoviem že: aha dnes máme 5. októbra, ale aha dnes máme 29DC 😀 😀 😀

lubka0506
5. okt 2009

☹ mršisko už prišlo... ☹ no ale konečne po troch dnoch... 😒 baby ja som vedela že nie som tehotná,volala som si v piatok o výsledky z HCG a boli nulové.... 😠

lubkabb
5. okt 2009

😀 😀 😀 že vraj si sama aj odpovedám 😀 😀 😀 To ale aký som ja magor? 😀

mata1001
5. okt 2009

baby ja som dneska 9DC a cakam v piatok ovu.alebo tak okolo piatku.stvrtok - sobota.
a kedy mam rovit ovu test?

mata1001
5. okt 2009

lubka ale ja som to tak nemyslela....to ja len tak zo srandy

lubkabb
5. okt 2009

lubka - nebuď smutná, o pár dní zas začnete snažiť a už to určite vyjde. Zajtra to zasa ty zopakuješ mne, keď budem písať, že došla krvavá pomsta.

lubkabb
5. okt 2009

mata - veď ja viem, si tiež robím srandu.

lubkabb
5. okt 2009

no ja by som začala testovať už od nejakého 11DC. To závisí od toho, či mávaš ovulku skôr, alebo neskôr.

mata1001
5. okt 2009

baby a kedy mam robit ten ovu test???

lubkabb
5. okt 2009

Máš nakúpených dosť ovu testov? A čo hlien. Aký je?

alabu
5. okt 2009

lubka, ja ani neviem kde vlastne som kedze som po zapale...po poslednej mrche..ked som na troch 400 Ibalginoch skapinala od bolesti....prestala som mysliet...ja cakam na stvrtok..a potom na vysledky...mala som okrem zapalu aj ureaplazmu..tak dufam ze som sa zbavila aj jej...a potom hor sa do projektu baby🙂)))a ked si nepomozeme...padam do CARu...prijimal ma v nemocnici doktor z GinFiv...dal mi na seba kontakt...ze sa mam dat dokopy a dojst..ze na co cakam...a to som si zaplatila sukromne centrum....
niekedy neviem ci lekarovi verit alebo nie.... ☹

alabu
5. okt 2009

inak mne tie ovu testy eukazali ani H... 😒 ja som mala cely mesiac //🙂))))))))

lubkabb
5. okt 2009

alabu, to ma mrzí. A čo je to tá ureoplazma?

mata1001
5. okt 2009

no u mna to je nevyspytatelne.ja som si to nikdy nesledovala.takze neviem...iba z grafu na ff som vycitala kedy asi by mohla byt.ale chcem sledovat hlien a ovu testy a meriam BT.tak uz som tak na nu pripravena ze ak ju nahodou budem mat tak ju urcite zbadam... 😀 😀 😀 😀

lubkabb
5. okt 2009

alabu - tie čiarky boli asi kôli tým zápalo.

mata - hlien už sleduj od začiatku cyklu. Máš už nejaký?

mata1001
5. okt 2009

mam 4 ovu testy....bola akcia 4plus 1 zdarma.a uz som jeden minula.no nekup to 😀 😀 😀 😀

alabu
5. okt 2009

to je nejqaka bakteria...prenasa sa pohlavnym stykom...musi sa liecit antibiotikami aj partner.... 😖 a je to jedna z pricim neuspechu...u mna na to isiel lekar najpr hormon profil...ked bol OK, urobil kultivacie na rozne mikroorganizmy..a toto mi vyslo...ked bude uz aj toto OK..som zvedava co ma caka dalej.... 🙂

lubkabb
5. okt 2009

Aby si vedela porovnať ako sa mení jeho štruktúra. Aby si poznala ten rozdiel.

mata1001
5. okt 2009

lubka hlien sledujem ale ja nemam ziadny...

lubkabb
5. okt 2009

alabu - a to sa aj nejako prejavovalo? Mala si výtok, svrbelo alebo pálilo?

alabu
5. okt 2009

nezvyknu vas boliet vajecniky pri ovu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre