Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
29. nov 2009

zatial len polievku.idem jest este druhe.ja musim mat medzi polievkou a druhym jedlom prestavku,lebo ak nie tak sa mi rychlo naplni zaludok a je mi zle.
a ty co dobre si jedla?

lubka0506
29. nov 2009

polievke som mala asi o deviatej,teraz som si dala knedlík z maso v smotanovej omáčke...to sú kalorie... 😀

mata1001
29. nov 2009

lubi newa.kalorie treba...ja som mala polievku masovu a ryzu a masom som teraz zjedla.

mata1001
29. nov 2009

lubi pridem neskor.pa

lubka0506
29. nov 2009

aj ja prídem neskor...papa

ejasmeja
29. nov 2009

neverim! zas som vas nestihla? ☹

mata1001
29. nov 2009

ejka ahoj si tu?

ejasmeja
29. nov 2009

ahoj, bola som na teme duly

ejasmeja
29. nov 2009

a neviem mati, ci som ta zas nezmeskala, ale bolo to zaujimave citanie

mata1001
29. nov 2009

ahoj ahoj som tu!!!

ejasmeja
29. nov 2009

parada! tak uz nie som mimoza! 😀 ako sa mas?

mata1001
29. nov 2009

no veru tento tyzden si tak pripadala 😀 😀 😀
aky si mala vikend?
babenko poslucha?mna boli podbrusko asi dorazi ms aj BT klesa... 😢 😢

ejasmeja
29. nov 2009

ja som uz pisala neviem na ktorej stranke, ze som bola ako mechom capnuta, straaaaaaaaaaasne unavena, v noci nespavam ☹
a babo teraz asi tiez je unavena, uz par dni nemotylikuje... och! dufam, ze sa ma dobre 🙂
a testik si hodila do kosa, co? hm...

ejasmeja
29. nov 2009

som si vas citala dozadu

mata1001
29. nov 2009

ano ejka hodila.po pol minute.ja to robim tak ze na wecku ho ocikam,pockam chvilu t.j.10 sekund,vycikam sa a idem a zahodim ho.cele to trva 30 sekund.prepac ze so ti to takto opisala. 😒

a neboj malinke je ok.zaklopkaj mu na brucho 😀 😀 😀
kedy ides k dr?

ejasmeja
29. nov 2009

no vidis Mati! si ten pripad, co necita navody, vsak? 😀 som ti pisala, ze kezdy test je iny a reaguje po inej dobe, tak si ich radsej zacni citat 😀
a nechcem mu klopkat,aj tak je tam taka vrstva tuku, ze by to necitilo 😀
k dr. idem 22.12. ale v stvrtok alebo piatok mam zavolat, ci vobec ordinuju... ale zavolam v tredu a ak by neordinovali, natrepem sa im tam v stvrok, alebo piatok, lebo to uz budem v 20.tt podla mojich vypoctov, nie podla PM a to neskor by uz na tripple testy bolo neskoro, tak sa usim nasackovat skor, teda nacas 🙂

mata1001
29. nov 2009

no ma spravdu navod som necitala, vlastne cely letak nie, len to ako sato ma spravnerobit.ale kolko cakat tak tam som sa uz nedostala...

a ze tuk??? no ja by som bola rada keby som tuk mala a pod nim babo. 😉
a bude ti robit utz?
a co su tripple testy?

mata1001
29. nov 2009

jezis nedavam medzery medzi slova.sorac... 😝

ejasmeja
29. nov 2009

tripple testami sa zistuje, ci babo nema Downov syndrom, alebo poskodeny miechovy kanal a tak podobne, skratka zistuju sa niektore vrodene vady, alebo teda skor ich pravdepodobnost, lebo nikdy nemas istotu, ze to co testy ukazu je naozaj pravda.
UZZ by mohol robit v 20 tt. tusim uz aj morfologicky by mohol byt, ale neviem, lekar mi povedal, ze to urobi az po 20.tt, tak neviem, ale opytam sa ho, ked tam uz budem, ci mi ho urobi, alebo mam este cakat
nechcem zbytocne vela UZV a radsej pockam, ak sa mu bude zdat, ze je este skoro na morfologicky UZV

mata1001
29. nov 2009

urcite pockaj.ved dr vie ze kedy je na to cas...ale uz ti robili utz,ze?niekedy zaciatkom tehotenstva,nie?

ejka a ako sa vlastne volas?

ejasmeja
29. nov 2009

ano, robil mi 1 na potvrdenie tehotenstva, ale babo nebolo vidno, iba dutinku horko tazko a to som uz bola "dost tehotna" 😀
a potom mi robil dalsi, ci sa babo vyvija a ci mu bije srdiecko. nastastie bije! 🙂

som Viera, ale odmalicka ma nasi volali Ejka 🙂

ejasmeja
29. nov 2009

asi nejaka skomolenina... 🙂

mata1001
29. nov 2009

jeee to by ma nenapadlo ze sa tak volas.

co si varila dobreho?

ejasmeja
29. nov 2009

ja sa priznam, ze dnes som sama doma a tak si vychutnavam nicnerobenie! nic som nevarila! parada! 😀
na ranajky bola treska (mnaaaaaaaaaaam!) a este som ani neobedovala, nejako nie som hladna, asi sa pojdem prejst s havom, aby mi vytravilo 🙂
a co dobre si varila ty?

mata1001
29. nov 2009

ejka ja nevarim.u nas (my byvame s mojimi rodicmi)vari mama a ja upratujem a vsetko co v byte treba...
a mali sme vyprazene kare s majonezovym salatom a grilovane kura s ryzou....

a ty by si ale mala nieco zjest...co ti ma vytravit?tu ranajsiu tresku?to ti uz vytravilo 😉

ejasmeja
29. nov 2009

aha, ano! spominam si, ze si pisala, ze nevaris 🙂
ved som sa cely den nehybala, ak neratam rannu 15 minutovu prechadzku s havom, tak treska este stale "ucinkuje" ozaj nie som hladna... ale idem sa s tym pesikom zas prejst, aby sa nepo... 😀

ejasmeja
29. nov 2009

inak treska nebola tak celkom rano ale pred obedom! mala som neskore ranajky, tak preto este nevytravila... aby si nemyslela, ze zanedbavam svoju a babatkovu vyzivu 😀

mata1001
29. nov 2009

ok potom sa ozvi...

ejasmeja
29. nov 2009

jasne, hned som tu, ani PC nevypinam

mata1001
29. nov 2009

to si ho mohla supnut na balkon.ved aj tam je na vzduchu 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre