Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
29. nov 2009

baby baby na markize je divka na kosteti

ejasmeja
29. nov 2009

Mati, ja sa tesim aj na vianocne trhy! varene vinko si sice nedam ☹ ale tesim sa na lokse, na vyrobky z medu, voskove figurky na stromcek, vzdy si nejake kupim a robievam take prirodny stromcek s jablckami, slamenymi a voskovymi ozdobkami, ihlicie vonia... no sama radost! ani darceky nepotrebujem! 😀

mata1001
29. nov 2009

ejka ja neviem ci u mna je vsetko ok.ja som nebola na nejakom extra vysetreni...
teoreticky by to mohlo byt ale to by ma nebolelo brucho tak mrchovsky.a teplota mi zisla o 0,1 stupen. 😢

ejasmeja
29. nov 2009

mati, tancovat mozem pytala som sa lekara. a dokonca je to tehulkam odporucane. ale samozrejme nesmie sa skakat a robit šimi a ani prilis prudke pohyby. ja tancujem od zaciatku tehu, vlastne uz asi 10 rokov, tak viem, co si mozem dovolit a co uz by som neriskla koli babatku

makda
autor
29. nov 2009

tiez vzdy citim, kedy praskne folilul. je to taka bolest v podbrusku, ako ked ide mrcha. som zvedava, co tam bude. jasne, ze dam vediet 🙂

od dnes som zacala merat aj BT, tak som zvedava. mati a to ako zadavas do toho grafu, normalne tam kliknes na datum a teplotu, ktoru si namerala? velmi sa v tom nevyznam.

eji, samozrejme, ze babo je v poriadku 🙂. asi sa chysta na zimny spanok 😀 , preto nemotylikuje

ejasmeja
29. nov 2009

mati, mna bolelo brucho sakramrchovsky. to moze byt aj priznak tehu. ale teplotu som si nemerela, v tom sa teda moc nevyznam... ☹

mata1001
29. nov 2009

aj milujem vonu ihlicia,ja kazdy rok robim veniec na stol.a to pri veceri krasne vonia.darceky?najradsej by som mm darovala dialnicu 😀

ejasmeja
29. nov 2009

hehehe! makdi, si ma rozosmiala! 😀 a ja ze preco som taka desne unavena! a to bude tym, ze babo chce, aby som sa aj ja pridala k tomu zimnemu spanku 😀 nooooo! ja som za, len co povie moj sef? 😀

makda
autor
29. nov 2009

no eji, sef sa bude musiet prisposobit, tak ako ty 😀 .

tiez mam velmi rada vianocne trhy, len u nas ziadne nie su ☹. no vlastne minuly rok zacali, ale take veeeelmi biedne ☹

makda
autor
29. nov 2009

aj ja by som chcela na vianoce dialnicu 😔

ejasmeja
29. nov 2009

mati! drzim palce! to este mas sancu stihnut tu dialnicu 😀
ja som nestihla vyrobit adventny veniec este, ale chcem zavolat kamosovi, ci ma ihlicie, a ak ma, isto da, a to este len bude veniec! sa na nom vysantim! zboznujem taketo tvorive hranie sa a vytvaranie krasnych veci 🙂

mata1001
29. nov 2009

makdi a kde mas graf?na fertility friend?
ano zadas si teplotu a cas.ale cas uz kazdy den nemusis zadavat to ti automaticky hodi samo.a potom kedy ste sexikovali,a ci mas hlien.to sa tam vsetko da zadat.a ci beries nejake lieky.ja si to zapisujem. a este zac a koniec ms.
a meraj v ten isty cas.ak by si zabudla a odmerias napr o hodinu neskor tak ten cas prepis...
ak mas nejake otazky kludne sa pytaj ak viem rada odpoviem

ejasmeja
29. nov 2009

Makdi a odkial si? aj biedne su lepsie ako nic, neboj, ono sa to rozbehne casom... a aj ta dialnica... 😉

makda
autor
29. nov 2009

ano mati, na ferility friend. ale trocha to musim asi nastudovat. cas som zadala a aj zaciatok ms. ale tu teplotu mam normalne napisat, alebo sa tam klika?

mata1001
29. nov 2009

eji ja veniec robim 23.12.s jednou svieckou.ja to tiez milujem robit take kreativity.som predsa graficka- v praci kreativitu potrebujem

ejasmeja
29. nov 2009

no ja tiez - zahradna architektka, tak som sa trafila s tou kreativitou takisto 🙂
ja tiez obcas robim az v stedry den, ale mam rada aj advent, to uz je take tesenie sa na vianoce a teda chcem ten veniec adventny, nech nam uz krasne rozvoniava 🙂

ejasmeja
29. nov 2009

a este ked mam sviecky zo vcelieho vosku! no to je vuuuuune! 🙂

ejasmeja
29. nov 2009

nam uz v pondelok zacinaju vianocne trhy, tak sa tesim a idem rovno z prace na tie sviecky! 😀

makda
autor
29. nov 2009

eji, som z LV. my vence kupujeme, nemam na to cas a ani priestor, kde by som to robila ☹

mata1001
29. nov 2009

kliknes si na datum.vyjde ti okienko
temperature - nahodis BT
time najdes si cas kedy si merala
fluid -vytok
menses - ms
intercouse.- sexik

hore fialove okienka
meds - tabletky.
ja nic ine nepouzivam

neboj pojde ti to.behom meranie ti niekde v 3/4 cyklu vyjde ze kedy si mala ovu takym cervenym krizikom

mata1001
29. nov 2009

makdi aj moj mm je z LV.aka nahoda 😀

ejasmeja
29. nov 2009

makdi, ja to robim doma na stole, ne zemi a tiez casu nie je moc, ale na toto si najdem, hoc len ked kukam telku jednym ockom a druhym na veniec, je to take, ze ma to tesi viac, ako ked by som kupila hotovy, ale to som ja, ja jednoducho "musim" tvorit 🙂 a teraz ked nemozem malovat na sklo koli skodlivym vyparom, aby neohrozili babo, tak sa musim "vysantit" inak 🙂

ejasmeja
29. nov 2009

a LV su Levice?

mata1001
29. nov 2009

ejka aj ja idem k babke pre vetvicky a tvorim.rozlozim sa v izbe na zemi.milujem to robit.a som si nakupila veci na neho.take cacky.vzdy som robila okruhly a teraz rozmyslam ze spravim podlhovasty.

makda
autor
29. nov 2009

aha, uz to mam. super, dakujem za pomoc 🙂.

no vidis a ja zase z LV nepochadzam, prestahovala som sa sem 🙂

makda
autor
29. nov 2009

mati a podla BT vies den, kedy mas ovu?

mata1001
29. nov 2009

jaj makdi uz sme sa myslim o tom bavili.pamatas?
a nemas zac... 😉

makda
autor
29. nov 2009

jasne, ze sa pamatam. a este sa ta chcem spytat ... ked je ovu, tak mas vyssiu teplotu ci nizsiu?

mata1001
29. nov 2009

no ja som ju donedavna nemala ale tento mesiac mi to presne ukazalo.

ejasmeja
29. nov 2009

mati! ta elipsa je dobry napad! a co mas este na vyzdobu na veniec kupene?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre