Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

makda
autor
29. nov 2009

dakujem 😅 . pouzivam porcelaine 150 a ano, vypalujem

ejasmeja
29. nov 2009

mas aj svoju piecku, ci normalka v rure? ja som vypalovala sklo, ale sa mi to moc neosvedcilo

makda
autor
29. nov 2009

vypalujem klasicky v rure na 150 stupnov. a ty svoje veci predavas, ci len tak to robis pre zabavu?

ejasmeja
29. nov 2009

skor rozdavam, ale kamos ma vzal minule na trhy, kde on predaval svoju keremiku a ja som vzala svoje zrkadielka a mali celkom velky uspech, az som bola prekvapena 🙂

ejasmeja
29. nov 2009

aj par lampasov som predala, tie sa oplatia robit viac, ale teraz mi odisiel chalan, co mi robil drevene casti prec, tak neviem ☹ snad najdem niekoho sikovneho. ale to az ked bude babo na svete a nebudem kojit, lebo tie farby sa nesmu vtedy pouzivat

makda
autor
29. nov 2009

to je super. ja som vacsinu rozdala, niektore predala. no teraz si kamoska otvorila taky malinky butik s rucne vyrabanymi vecami, tak som jej to tam dala predat. som zvedava 😅

ejasmeja
29. nov 2009

a kojit planujem dlho, takze neviem, neviem... mozno najdem bezpecnejsie farby 🙂

ejasmeja
29. nov 2009

jej! super, ze to mas kde davat 🙂 ja by som sa tomu rada venovala viac, hlavne tym lampasom, tie su ozaj nadherne, ked tam das sviecku, vecer to na stenach robi nadherne obrazky! skratka romantika! 😀

makda
autor
29. nov 2009

aha, to su nejake agresivne?

ejasmeja
29. nov 2009

hej, tie vypary su jedovate pre babatka. teda takto to tam az nepisali, ale sa neodporucaju detom a tehotnym zenam a ani kojacim zenam, nebudem to riskovat

ejasmeja
29. nov 2009

Makdi, dala som si tu stranku k oblubenym a tesim sa na dalsie veci 🙂

makda
autor
29. nov 2009

no to je jasne. netreba riskovat. babatko je prednejsie. ako dlho to robis? ja nejake 3 roky

ejasmeja
29. nov 2009

ja od vysky, uz ani neviem, kolko to je rokov... ani nepamatam, od ktoreho rocnika som zacala... fuuuha! 😅 a robila som to aj tak, vo velkom, ako zarobok popri skole pre jednu pani, ktora mala tiez taku firmicku s rucne robenymi vecami, ja s kamoskou sme malovali, ona mala na starosti reklamu, distribuciu do obchodov a predaj cez net

ejasmeja
29. nov 2009

bolo to vtedy super! sme sa navymyslali roznych vzorov, kombinacii, obrazkov... no parada! 🙂

ejasmeja
29. nov 2009

idem si pohladat nieco na seba, uz sa zmestim len do 1 nohavic a tie sa akurat peru ☹
ideme s od do kina na bobule 2

makda
autor
29. nov 2009

cize ty si robila a ona ti to predavala a mala z toho nejaku proviziu??

ejasmeja
29. nov 2009

asi by som nemala ist v teplakoch, ci? 😀

ejasmeja
29. nov 2009

no ja som pre nu robila vlastne na dohodu popri skole. cenu sme mali dohodnutu dopredu, kolko ide mne, kolko jej

makda
autor
29. nov 2009

takze do kina ty ides? bobule 2 moze byt dobre. mne sa 1 velmi pacila.

a nepotrebovala si nejake povolenie alebo nieco, ze mozes pracovat s tymito vecami?

ejasmeja
29. nov 2009

ake povolenie myslis?

makda
autor
29. nov 2009

neviem. lebo svagrina chcela vyrabat sviecky a musela by mat na to nejaky certifikat alebo co.
mne sa to na zivnost neoplati, preto by som to chcela riesit cez nejake predajne. ale neviem, ako sa v tom chodi

ejasmeja
29. nov 2009

no to cez predajne sa dava na komis, ja mamzivnost za krajinnu a zahradnu architekturu a pri tom mam aj tieto veci, uz som to spojila na viacere cinnosti. tak ti neviem poradit, iba ten komis - das do obchodu a oni ti zaplatia az ked sa vec preda. ale ako sa to zazmluvni, to neviem

makda
autor
29. nov 2009

no uvidim, skusim sa este popytat znamych

makda
autor
29. nov 2009

kludne chod v teplakoch 😉

ejasmeja
29. nov 2009

no, nasla som este nejake nohavice, uvidime, ci sa do nich zmestim 😀

ejasmeja
29. nov 2009

nezmestim! ☹ iba ze by som isla s rozopnutym zipsom! 😀

lubka0506
29. nov 2009

😢 ja som vás tu nestihla 😢 😢 😢 chvílu mi trvalo kým som vás pozorne prečítala 😒

ejasmeja
29. nov 2009

ahoj Lubka 🙂

ejasmeja
29. nov 2009

ja si chystam veci, tak ale este som tu

lubka0506
29. nov 2009

ahoj ideš do kina? a na kolkú hodinu? 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre