Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
30. nov 2009

blizenci....

majuska7979
30. nov 2009

ok, citaj
si musia davat pozor na sdravie. z obycajneho prechladnutia mozu dostat zapal pluc. zeny mavaju aj sklon k hysterii ale nielen v ramci rodinneho kruhu. ak sa blizenci stanu nervoznymi, je dobre, ak jedno zamestnanie zanechaju. zdravie je cennejsie ako peniaze. slabym miesto su pluca , strosm znamenia je lieska, ktora zvysuje odolnost priedusiek;. liecivou bylinkou je matina duska, ktora zvysuje celkovu imuniu, posobi proti choroboplodnym bakteriam
ale vacsinou sa nic nesplna, mne sa z toho nesplnilo moc,iba ze ma casto hrdlo bolieva, takze u teba to platit tiez nemusi 😉

mata1001
30. nov 2009

fuha to ze som nervozna a kvoli tomu som zmenila zamestnanie je pravda.to s prieduskami asi nie.
dakujem

majuska7979
30. nov 2009

takze u kazdeho plati iba nieco 😉 nemas zaco, citam tu knizku to sa s vami podelim 😉 a idem si urobit alchemilkovy cajik 😵 mam take zasoby ako nikdy 😀

mata1001
30. nov 2009

majus a co tam je este v tej knihe?

majuska7979
30. nov 2009

no vacsinou o bylinkach, a nejake cajiky, obklady, kupele na choroby na vsetko je tam aj na meskajucu alebo nepravidelnu mrchu 😉

mata1001
30. nov 2009

keby mi ms nedosla do piatku tak mi tam prosim vycitaj ze co treba robit pri meskajucej ms..ja si v sob spravim test,ak by meskala.

majuska7979
30. nov 2009

jasne ze ti napisem, pockaj aspon kuknem co za bylinky ok 😉

mata1001
30. nov 2009

majus si zlata...
a vies co rozmyslam? ze asi nevydrzim do piatku.

majuska7979
30. nov 2009

chybajuca menstruacia,
odporuca sa ?
1dcl cerveneho vina Bikaver
jest broskyne egrese, grepy, cucoriedky, kivi, marhule
vypit 1dcl cironovje stavy denne [1vyzmykany citron v 1dcl studenej vody]
bylinkove kupele, caje,
Z PONUKNUTYCH MOZNOSTI SI TREBA VYBRAT JEDNU AEKOMBINOVAT JU SUCASNE S DALSIMI SPOSOBMI LIECENIA

ALCHEMKLA, MYSI CHBOST NATRZNIK HUSI, SKOROCEL KPIJOVYTY, BYLINKE POMIESAME V POMERE 1;1 A UROBIM ZMES.1POLIEVKOU LYZICU SMESI ZALEME 1LITROM HORUCEJ VODY, VYLUHUJEME 5 MIN, CISTO PRECEDIME A LETNE, PRIPADNEODSTATE PIJEME VZDY PRED JEDLOM A PO JEDLE,. POKRACUJEME 2 TYZDNE, POTOM UROBIME 3 DNI PRESTAVKU A LIECENIE ZOPAKUJEME.
AK NAM BYLINKU ALEBO LUDOVE LIECENIE NEPINIESLI ULAVU ALBO VYVOLALI ALERGICKU REAKCIU, NEODPORUCAME POKRACOVAT V LIECBE

majuska7979
30. nov 2009

mata, nemusis hned testovat, lebo fakt prides na mizinu, proste pockaj do piatku, ak ti bude meskat uz dlhsie to potom testuj 😉 ak si aj tehulka to ti mrcha nedojde 😉 v verim ze ti nedojde 😉

majuska7979
30. nov 2009

mati, si este tu??? 😕

mata1001
30. nov 2009

ano uz som tu.vecerala som.dakujem za bylinky.a netestnem,ms dojde.citim to vo vzduchu 😀 😀 😀

mata1001
30. nov 2009

majus musim ist pa 😉

lubka0506
30. nov 2009

ahojte 🙂 už tu nikto nieje? 😢 ja som sa dnes túlala,bola som pre telefon,u sestry a dat sa ostrihat a ešte som stihla kuknút aj švagrinú...ale som rada že som už doma... 😒 ako vidím tak tu nikto nieje...

mata1001
30. nov 2009

lubi ahoj no bola si na tej socialke?

lubka0506
30. nov 2009

ahoj mata... 🙂 nebola som tam ja som taký lafo...dnes mi to akosi nevyšlo,ale pýtala som sa dnes v robote našej ekonomky a tá o ničom nevedela...musím tam íst ale neviem či mi to zajtra vydá...

mata1001
30. nov 2009

jaj lubi a ja som dneska na teba myslela,ze co vybavis a ty si chodis po navstevach a kadernictvach 😀 😀 😀 😀

ja som nedostala ms a teraz neviem ci sa mam tesit alebo plakat

lubka0506
30. nov 2009

ty kubo teš sa!!! ...plakat budeš ked príde mrcha...a aký si mala den? ozaj nemávaš dlhšie cykly? ja som dnes 27DC takže mrcha za dverami... a ty sa teš,nevešaj hlavu...

mata1001
30. nov 2009

mavam tak 32-33 dc a to len odvtedy jak beriem lieky.a dneska som 34 dc takze nie je to az take strasne.kludne by este mohla teoreticky dojst.dnik?celkom obycajny,nic zaujimave.
lubi musim ist lebo mm pozera na pc film.pa

lubka0506
30. nov 2009

neboj prinajlepšom budeš tehu a prinajhoršom tá s.... ešte príde...tak sa maj a pekný večer...Papa.

ejasmeja
30. nov 2009

ahojte! este ste tu?

lubka0506
30. nov 2009

ahoj ejka...ja som sa chcela akurát rozlúčit. ako sa máš a ako sa má bábatko? 🙂

ejasmeja
30. nov 2009

mame sa dobre a nevyspato zas, a ty ako?

lubka0506
30. nov 2009

ja sa mám celkom v pohode mala som dnes nabitý den možno si čítala a nové nič. mrcha za dverami,akurát mám nové to že mi volali z nemoc. aby som prišla zajtra na krv...tak pojdem neskor do roboty...

ejasmeja
30. nov 2009

necitala, lebo som zas zadriemala na gauci a to som dnes skor odisla z prace! ach jaj!
ale kupila som si prve tehu-nohavice

lubka0506
30. nov 2009

bola som u kaderníčky,potom u sestry,u švagrinej a ešte som bola u jedného mob.oper.pre telefon...tak som rada že som doma...aké tehu nohavice si si kúpila? 🙂

ejasmeja
30. nov 2009

obycajne rifle, ale celkom mi sadli a hlavne - netlacia mi na brusko! lebo tie jedine, do kotrych som sa este zmestila, take obycajne, uz asi nebudem moct nosit dlhsie ako tyzden tak sa zda...

ejasmeja
30. nov 2009

a to si mala riadne perny den 🙄

lubka0506
30. nov 2009

no ja som neni ani tehotná a rifle ma tlačia... 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre