Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubkabb
5. okt 2009

mata a sleduješ ho iba na nohavičkách, či pri vstupe do pošvy?

alabu - držím palčeky, nech je to všetko ok a nech sa čo najskôr môžete snažiť o baby.

lubkabb
5. okt 2009

alabu týždeň pred mrchov ma pobolievali vaječníky, ale nebola to ovulka. test neukázal druhú čiarku. Ale myslím, že pred tým som v strede cyklu mávala také pobolievanie raz na ľavo raz na pravo.

alabu
5. okt 2009

Lubka..nie..ja som nemala ziadne priznaky..lekar mi vravel ze to ma skoro kazda druha baba...a je to uplne bez priznakov..ze to mozes mat aj 10 rokov a nemusis o tom ani vediet....to je na tom najvacisa sila 😖

lubkabb
5. okt 2009

Teraz už na pobolievanie nespolieham.

mata1001
5. okt 2009

lubka normalne strcim prst a nic.
alacu trochu ma bolievaju ale nic strasne...a prsia bolia au

mata1001
5. okt 2009

baby koncim....idem sa venovat mm a ide panelak tak idem kuk.pekny vecer paaaaa

lubkabb
5. okt 2009

mata tak potom radšej testuj častejšie, aby si ju náhodou neprešvihla 😉

lubkabb
5. okt 2009

mata ahoj a pekný večer.

alabu
5. okt 2009

mna prsia vobec...len brusko...ja stle nejako verim ze ten zapal mi branil v otehotneni a ze teraz sa po antibiotikach dam dokopy a budem tehula....neviem..nejako to mam v hlave..asi presviedcam samu seba 😀

mata1001
5. okt 2009

ok lubka zacnem asi v stredu-stvrtok.musim si asi testy dokupit.a to mam rano ze?

lubkabb
5. okt 2009

no základ je pozítvne myslieť. Aj ja myslím pozitívne, teda momentálne 😀

lubkabb
5. okt 2009

mata poobede!!!

lubkabb
5. okt 2009

to sa ráno netestuje!

lubka0506
5. okt 2009

cauko babyjagy ... 😀 nejdete na superstar? 😵

alabu
5. okt 2009

idem off dievcence...idem pozriet panelak a pomedzi to slovicka na anglinu..lebo zajtra budem na kurze za debila 😀 pekny vecer este...papa

lubkabb
5. okt 2009

majte sa krásne, pa pa.

lubka0506
5. okt 2009

dobrú noc... 🙂 🙂 🙂

lubka0506
6. okt 2009

halooooooooooooo....je tu niekto??? ...myslela som si že budem mat hodinu čo čítat a tu nič!!!...je to možnééé? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

matusik111
6. okt 2009

ja som tu 😀 😀 😀 , dnes to bolo tazke bez konika 😎 😎

makda
autor
6. okt 2009

ahojte kocky. ja som tiez mala abstinencne priznaky 😀 😀 😀

matusik111
6. okt 2009

ale zas kolko veci som si spravila , ked som tu nezabijala cas 🙂

nadenkaaa
6. okt 2009

ahojte dnes nejak konik nesiel ci co 😕

matusik111
6. okt 2009

dnes konik dovolenkoval. Inak, mohol nam niekto vysvetlit, ze co sa dialo 😀 😀

nadenkaaa
6. okt 2009

matusik vidim ze ty si zo ZA pisala si ze chodis k doktorke ak sa mozem spytat k akej doktorke?Ja som sa sem vydala takze nemam taky prehlad o doktoroch v za 🙂

matusik111
6. okt 2009

ja chodim ku Golskej. Neodporucam ju 🙂 viem , ze je tu tema gynekolog v Ziline. Babulky tam pisali o dobrych doktoroch, ale vacsinou maju plno a je problem sa k nim dostat.
Mozem vediet odkial si prisla do ZA?

nadenkaaa
6. okt 2009

JA som 11 rokov zila byvala pracovala a studovala v Ba inak rodicov mam v Hc.Uvazovala som o paucinovi vraj je dobry ale ja som hrozne hanblivy clovek a predsa chlap gynekolog 😅 😅

matusik111
6. okt 2009

tak potom si asi moja krvna skupina 😀 😀 😀 , ja som taka hambliva, ze neviem ako bude rodit ( ak by som bola niekedy tehotna), ani ja by som nechcela chlapa aj ked sa hovori, ze chlapi su lepsi 😀 😀 , preto nechcem prestupovat k inemu doktorovi a pojdem rovno do Heliosa

mata1001
6. okt 2009

ahojte baby.ste tu? 😀 😀 😀

nadenkaaa
6. okt 2009

a v heliose nie su chlapi? 😉

matusik111
6. okt 2009

su tam chlapi, ale ked uz sa niekomu ukazem, tak pocitam s tym, ze ma privedie k tehotenstvu uz akymkolvek sposobom 😀 😀 😀 😀
Lepsie ako teraz striedat doktora a na jar este aj Helios

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre