• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
autor
to je jasne, ze nepride :wink: . drzim palce :slight_smile: no a co na to BT? je hore?
2. dec 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je okolo 37,2,dneska 37,1...
myslis ze by som mohla byt?
2. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, teoreticky ano :slight_smile:. juj mati, velmi by som ti to priala :wink:
2. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati super, teplotka je krasna, drzkam palceky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to by bola najkrajsia sprava po dlhsiom case :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dec 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem si zlata.... :wink: :wink: :wink: ja by som bola velmi rada,ale neviem, neviem...
2. dec 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, hlavne pozitivne myslenie :dizzy_face: :dizzy_face: drzkam ti moc moc moc moc moc palceky, baby vsak si to po tom vsetkom zasluzite, ja mozem kludne pockat :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kedy urobis testik ??? :dizzy_face: :dizzy_face: boze daj aby mata bola tehulka, prosiiiiiimmmmm :dizzy_face:
2. dec 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisi baby prestante lebo sa rozplacem.... :cry: .toto som nezazila aby bol ku mne niekto taky prajny a este k tomu ze sa nepozname...jaj vas mam strasne rada a aj ja vam to samozrejme prajem z celeho srdca...keby sme vsetky naraz otehulkovali,to by bolo super. :wink:
2. dec 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati urcite zajtra testni a daj nam vediet :slight_smile:
2. dec 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj dam.musim kupit test... :wink:
2. dec 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, ty si asi tehulka :dizzy_face: hlavne nestresuj a daj nam potom vediet, vsak ja mam este cas baby, prajem vam to skor :wink:
2. dec 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus preco myslis ze som?vidis mi to na ociach? :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mata a mas aj nejake tehupriznaky? :slight_smile:
2. dec 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie lebo sa ti chce plakat, :dizzy_face: a meska ti mrcha :wink: a bolo by to super keby si bola :dizzy_face:
2. dec 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati, to by bol vianocny darcek :slight_smile:
2. dec 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si casto taka precitlivena??? :dizzy_face: a chce sa ti plakat, mata fakt ti drzkam palceky moc moc moc :dizzy_face:
2. dec 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalca no velmi nie.asi tri tyzdne mi zvykne byt nevolno od zaludka rano a vecer ale tak ze bleee je mi na vracanie ale nevracala som nikdy.klop klop klop.nezie si zajtra ovraciam monitor v robote :grinning: :grinning: :grinning:
a inak nic....
2. dec 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj sa citis unavena? alebo bolesti na prsiach? oblubene vone ti zrazu smrdia? chuti ti kava? :wink:
2. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makdi,majus ja som precitlivena uz davno.asi tak 3 roky ma hocico rozplace...ja vidim dvoch starych ludi co sa drzia za ruky a mne vojdu slzy do oci...som ja normalna?

a dakujem cmuk cmuk cmuk...

juj to by bol vianocny darcek.ja by som uz nic ine ani nechcela...okrem bytu,auta...ale nie robim si srandu... :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja by som nic ine nechcela pod stromcek, len // :pensive:
2. dec 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj moja prajem ti ich.a take velke poriadne dve ciariska....a kazdej jednej...tu na MK
2. dec 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalca ja som kavu nikdy nepila iba 3v1 ale tu mozem...nic mi nesmrdi,prsia boleli ale uz nebolia a unavena?to ano ja by som posledne dni prespala...furt v robote zivam...a to som takato nebola
2. dec 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj mata, mna to tiez chyta za srdiecko ak vidim starsi parik, ledva kracajucich a drziacich sa za rucky na romantickej prechadzke :dizzy_face:
2. dec 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne v piatok doki nasiel polyp na maternici a aj cystu na prsniku :frowning2:
2. dec 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja som bola na tom volakedy horsie.mna rozplakali cvirikajuce vrabce...to myslim smrtelne vazne... :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, gratulovat ti nechcem, lebo to nechcem zakriknut, ale ja by som sa uz tesila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dec 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som bola dnes na folikulometrii a na jednej strane mi rastu dva folikuly. tak ak sa to nahodou tento mesiac podari, dufam, ze nebudu dvojicky :grinning:
2. dec 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makdy aj ja som na tom tak isto tento mesiac :grinning:
2. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo super... hned dve deticky :dizzy_face:
2. dec 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by bolo super makda, natalca ty tiez?? vidim ze ak to pojde podla planov to bude dvojnasobna nadielka :grinning:
2. dec 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makdi super....tak snazilkovat sa!!!!

baby ja koncim idem kuk panelak...ahojte a zajtra sa ozvem ak kupim ten stastny test... :wink:
2. dec 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok