Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

makda
autor
2. dec 2009

to je jasne, ze nepride 😉 . drzim palce 🙂 no a co na to BT? je hore?

mata1001
2. dec 2009

je okolo 37,2,dneska 37,1...
myslis ze by som mohla byt?

makda
autor
2. dec 2009

no, teoreticky ano 🙂. juj mati, velmi by som ti to priala 😉

majuska7979
2. dec 2009

mati super, teplotka je krasna, drzkam palceky 😵 😵 😵 😵 to by bola najkrajsia sprava po dlhsiom case 😵 😵

mata1001
2. dec 2009

dakujem si zlata.... 😉 😉 😉 ja by som bola velmi rada,ale neviem, neviem...

majuska7979
2. dec 2009

mata, hlavne pozitivne myslenie 😵 😵 drzkam ti moc moc moc moc moc palceky, baby vsak si to po tom vsetkom zasluzite, ja mozem kludne pockat 😉 😵 😵 😵 😵 a kedy urobis testik ??? 😵 😵 boze daj aby mata bola tehulka, prosiiiiiimmmmm 😵

mata1001
2. dec 2009

jezisi baby prestante lebo sa rozplacem.... 😢 .toto som nezazila aby bol ku mne niekto taky prajny a este k tomu ze sa nepozname...jaj vas mam strasne rada a aj ja vam to samozrejme prajem z celeho srdca...keby sme vsetky naraz otehulkovali,to by bolo super. 😉

makda
autor
2. dec 2009

mati urcite zajtra testni a daj nam vediet 🙂

mata1001
2. dec 2009

neboj dam.musim kupit test... 😉

majuska7979
2. dec 2009

mata, ty si asi tehulka 😵 hlavne nestresuj a daj nam potom vediet, vsak ja mam este cas baby, prajem vam to skor 😉

mata1001
2. dec 2009

majus preco myslis ze som?vidis mi to na ociach? 😀 😀 😀

natalca
2. dec 2009

ahojte, mata a mas aj nejake tehupriznaky? 🙂

majuska7979
2. dec 2009

nie lebo sa ti chce plakat, 😵 a meska ti mrcha 😉 a bolo by to super keby si bola 😵

makda
autor
2. dec 2009

mati, to by bol vianocny darcek 🙂

majuska7979
2. dec 2009

si casto taka precitlivena??? 😵 a chce sa ti plakat, mata fakt ti drzkam palceky moc moc moc 😵

mata1001
2. dec 2009

natalca no velmi nie.asi tri tyzdne mi zvykne byt nevolno od zaludka rano a vecer ale tak ze bleee je mi na vracanie ale nevracala som nikdy.klop klop klop.nezie si zajtra ovraciam monitor v robote 😀 😀 😀
a inak nic....

natalca
2. dec 2009

aj sa citis unavena? alebo bolesti na prsiach? oblubene vone ti zrazu smrdia? chuti ti kava? 😉

mata1001
2. dec 2009

makdi,majus ja som precitlivena uz davno.asi tak 3 roky ma hocico rozplace...ja vidim dvoch starych ludi co sa drzia za ruky a mne vojdu slzy do oci...som ja normalna?

a dakujem cmuk cmuk cmuk...

juj to by bol vianocny darcek.ja by som uz nic ine ani nechcela...okrem bytu,auta...ale nie robim si srandu... 😀 😀 😀

makda
autor
2. dec 2009

aj ja by som nic ine nechcela pod stromcek, len // 😔

mata1001
2. dec 2009

jaj moja prajem ti ich.a take velke poriadne dve ciariska....a kazdej jednej...tu na MK

mata1001
2. dec 2009

natalca ja som kavu nikdy nepila iba 3v1 ale tu mozem...nic mi nesmrdi,prsia boleli ale uz nebolia a unavena?to ano ja by som posledne dni prespala...furt v robote zivam...a to som takato nebola

majuska7979
2. dec 2009

neboj mata, mna to tiez chyta za srdiecko ak vidim starsi parik, ledva kracajucich a drziacich sa za rucky na romantickej prechadzke 😵

natalca
2. dec 2009

mne v piatok doki nasiel polyp na maternici a aj cystu na prsniku ☹

mata1001
2. dec 2009

ale ja som bola na tom volakedy horsie.mna rozplakali cvirikajuce vrabce...to myslim smrtelne vazne... 😀 😀 😀

natalca
2. dec 2009

mata, gratulovat ti nechcem, lebo to nechcem zakriknut, ale ja by som sa uz tesila 😵 😵 😵

makda
autor
2. dec 2009

ja som bola dnes na folikulometrii a na jednej strane mi rastu dva folikuly. tak ak sa to nahodou tento mesiac podari, dufam, ze nebudu dvojicky 😀

natalca
2. dec 2009

makdy aj ja som na tom tak isto tento mesiac 😀

natalca
2. dec 2009

to by bolo super... hned dve deticky 😵

majuska7979
2. dec 2009

no to by bolo super makda, natalca ty tiez?? vidim ze ak to pojde podla planov to bude dvojnasobna nadielka 😀

mata1001
2. dec 2009

makdi super....tak snazilkovat sa!!!!

baby ja koncim idem kuk panelak...ahojte a zajtra sa ozvem ak kupim ten stastny test... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre