• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
jeeej, to by boli vianoce :grinning:
2. dec 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalca co to znamena polyp??
2. dec 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa teda lucim, drahy mi slubil masaz :wink: pa pa a dobru noc
2. dec 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj mati, vsetko mam pod kontrolou :slight_smile:. idem aj ja. tak sa majte :slight_smile:

drzim ti mati palce a nezabudni si vypytat ten s // :grinning:
2. dec 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, hlavne uz si nepytaj s // lebo tie kravy v lekarni ti stale davali zle, teraz si proste kup len tak :dizzy_face:
2. dec 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska neviem, nieco tam nasiel a nazval to polyp, ze maly, ale ak mrchou nezmizne, da to zaciatkom noveho roka prec, hovoril o nejakej 15 minutovej operacii vraj rano to urobi a vecer idem domov, nikdy som nebola v nemocnici, tak mam obavy :frowning2:
2. dec 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ti drzkam palceky, aby bolo vsetko ok
2. dec 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem majuska, musim ist... maj sa :slight_smile:
2. dec 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. dec 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ahoj natalca, ak je to len polyp, tak sa neboj. je to naozaj 15 minútový zákrok.sesternica ich dostala po pôrode. tak, ako ti hovoril doky. ráno tam prídeš a večer pôjdeš späť. držím palce, nech sa ti to mrchou stratí.
ja som mala cystu na pravom vaječníku a po mrche zmizla :wink:
moja dr liečila mňa a tak ma vyliečila..... no zistili sme, že problém je u mm.spermie sú, ale mŕtve. v januári ide ešte raz, už teraz mám depku :unamused:
2. dec 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dijanka, to mi je fakt luto, no drzkam palceky, hlavne nech sa tvoj mm dobre stravuje a skus nejake vitaminky
2. dec 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babeny :slight_smile: my nemožeme všetky naraz otehu...bude tu viac radosti ked to bude postupne... :wink: vitaj dijanka :slight_smile: mata to by bol darček pod stromček...aj ja chcem taký...ale ja ti ho prajem zo srdca... :dizzy_face:
2. dec 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luby ale mozme, nahoda je svina :grinning:
2. dec 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako ja by som nebola proti... :wink: baby ja som objednávala tú genetiku a najskorší termín bol na konci januára...sila čo???
2. dec 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, luby, :wink:
2. dec 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako uz ste sa objednali??
2. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozi mne ešte mrcha nedošla takže pochybujem, že moja plánovaná laparka bude v tú stredu, určite to posunú... :frowning2:
2. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ti mrcha nedosla?? baby tento mesiac je nejaky divny mne tiez meskala a vidite, prisla az o 4dni?? :confused:
2. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no objednali sme sa ale až na 25.január nič nieje volné dovtedy...všetko sa to bude ešte dlho tahat... :cry: :frowning2:
2. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj luby, vsak to preleti ako voda :wink:
2. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som 29DC mávam neskor ale aj načas,toto je zákon schválnosti teraz bude zasa meškat...a ty ako?
2. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som 4dc, cize mrcha uz ma take fakt dozvuky, zajtra uz budem o intimke :wink:
i ked tento mesiac ma mrcha nastvala ze si tak dovolila meskat, az tak??? ale idem do decembroveho cyklu, a troska sa aj tesim, neviem som nejaka velmi kludna az mi je to jedno, ale to bude asi tym ze na buduci rok mame plany :dizzy_face:
chceme skoncit domcek , tak sa velmi velmi tesim asi az privelmi, :unamused: a bojim sa ze nam nieco nevyjde :angry: proste mame plany v lete prist na mesiac a zacat malovat, klast podlahu, robit kupelnu kuchynu, proste sa hrozne moc moc tesim, mozno preto so aj taka kludnucka :dizzy_face:
2. dec 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nevadí možete snažilkovat pod stromčekom... :grinning: a neboj vyjde ti to ...hovorí sa že: postav dom, zasad strom..a potom dieta... :wink:
2. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam ze to tak bude, to by bolo uplne idealne :dizzy_face:
2. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka ja sa rozlúčim,mám tu maliara...som si zavolala ako náhradu za mm... :grinning: :grinning: :grinning: tak ja bežím...papa a dobrú nocku :slight_smile:
2. dec 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to papap, :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby tak čo nové?Až teraz som sa dostala k PC! :slight_smile:
2. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mata vazne????????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: supeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr tesiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm sa viac ako by som bola sama tehula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
GRATULUJEMMMMMMMMMMMMMMMMM :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano vazne, zajtra idem k dr.prosim este negratuluj az ked to bude na 100%.
skoro som odpadla ked som tam // videla.ved pofotim a dam do albumu.drahy este nevie,plan bol taky ze mu to poviem na vianoce.ale on na to pride skor.tak asi na mikulasa mu dam do topanky listocek...
3. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok