• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
mataaaaaa supeeeeeeeer...gratulujeeeeeeeeeeeeeem... :grinning: :grinning: :grinning:
ja sem síce nepíšem, len tak občas prečítam, ale teraz mi nedalo nezareagovať :grinning:
3. dec 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uppsss, uz som to povedala babam :sweat_smile: dufam ze sa nehnevas, som taka happy :dizzy_face: :dizzy_face:
mata ty si tehula, som si ista na 100 percent :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bude asi najkrajsi mikulas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ste zlate vsetky.... :slight_smile:
3. dec 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka ...aj ja sa pripajam ku gratulacii...som veeelmi rada :wink:
3. dec 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus ty klebetnica!!! nie nehnevam...len sa bojim ci bude vsetko tak ako ma byt a ci vlastne som...zajtra budem mudrejsia....hej pekny mikulas ale este krajsie vianoce.dufam...
3. dec 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, blahozelam :wink: ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. dec 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, neviem ale tesim sa ako by som bola sama tehula :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vies ze sa to riadne roztehulkovalo, vrabcek je tehula, ... a na niektorych grafoch to vypada ze budu dalsie nadielky :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka dakujem opakujem sa ale ste take mile,ze sa tesite so mnou... :wink:
3. dec 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata vysiel ti dakedy tahu test s // kolajnicami???? nie??? no to mas odpoved :grinning:
3. dec 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju stento rok 2009 je asi plodny...

luga vdaka..
ja si myslim ze mi pomohlo okrem liekov aj rady pani Anky Kopacovej.ja som v tom tak strasne verila a dufala ze mi to pomoze..a stalo sa....
3. dec 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus nikdy mi nevysiel a dneska 2.
3. dec 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata a co ti poradila, povedz nam aby sme to stihli s tebou v tomto roku :grinning:
3. dec 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, tak potom to tak musí byť a teš sa :grinning: :grinning: Ty si tuším aj merala, nemôžes prosím dať graf? :wink:
3. dec 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis mata, tak tu mas odpoved, si tehula a basta :dizzy_face:
baby co som vam hovorila ze je plodny mesiac, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prorokove slova :grinning:
3. dec 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ja som sa mala naparovat nad prevarenym mliekom s cesnakom.tak obden,poctivo som sa naparovala cely mesiac.mala som jest vit E a pit gynastan caj.vsetko som dodrzala.teraz mi mala prist ms a mala som si od dec davat na brucho uvareny posoleny a octom pokvapkany zemiak.ale k tomu som sa uz nedostala... :wink:
3. dec 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze naparovat sa cesnakom, tento mesiac to skusam :grinning: :grinning: prorok tiez chce byt tehula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi graf dam ale teraz som v praci tak uz musim ist.vecer pridem...

a DAKUJEM.... :wink: :wink:
papap mata a pekny dnik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja tu vecer nebudem, ale neva, zajtra rano :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: sa teškááááááám...jupiiiiiiiiiiiii a ešte raz gratulujeeeeeeeeeeeem...
3. dec 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej Mata aj sa chcem pridat ku gratulacii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dijanka, je mi luto co si napisala, ale urcite nezufaj, neskusis aj ty navstivit pani Anku? ja verim, ze by Vam s tym mohla pomoct! :wink:
a velmi pekne ti dakujem za povzbudive slova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako pekne tu pribudaju tehulku, juuuj ale sa tesim :grinning:
3. dec 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som tehulky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi posielam slubeny graf.... http://www.fertilityfriend.com/home/mata1001
ovu mi to tam vyznacovalo potom odtial krizik zmizol.ale bola 12.11..ja som mala aj predtym vysoke teploty lebo som brala clostyl,estrofem a lutenyl...takze ja som sa grafom neriadila... :confounded:
3. dec 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: jupííííííííííííííííííííííííííííííííííí dalšia tehulaaaaaaaaaaaa.....mata ani nevieš aká som rada,celý den som na teba myslela... :slight_smile: :grinning: :grinning: ...gratulovat budem až zajtra ale tak potichučku už aj teraz...blahoželám... :dizzy_face:
3. dec 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi dakujem si zlata.zajtra idem k dr na krv,myslim ze na utz nic nebude vidiet,trochu sa bojim...
3. dec 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalca, ja som s pani Ankou včera telefonovala, chcela som cez telefón poradiť, aspoň nejaké vitamíny. Bývam na sever. Slovensku pri ZA.Odbila ma :frowning2: , vraj musíme prísť osobne, že ona cez telef. nepodáva rady. :frowning2:vraj môžeme prísť od pondelka-piatku po 17.00, no môj mm chodí na týždňovky.V piatok chodí domov okolo 21.00hod :frowning2: ,takže nám to nijako nepasuje.
Ale, dnes som mu kúpila vitamíny:E,C, selen :slight_smile: , tak od zajtra ich bude pekne papkať ako cukríky :wink:
3. dec 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati !!!! tak konecne ti predali ten spravny test !!! :grinning: . moja, ja ti z celeho srdca gratulujem a strasne sa s tebou tesim :wink: . vidis, aj na teba prisiel rad :wink: . juj, strasne som rada a prajem ti to. krasne vianoce budete mat :slight_smile:
3. dec 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok