Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

balambi
4. dec 2009

dobré ránko....
dakujem mati za grafík, je krásny 😀

mata1001
4. dec 2009

ahojte babulky,tak som sa prave vratila od dr.robil mi utz a videl tam nieco male...neidentifikovatelne....
mam ist aj na bud tyz v piatok.nasadil mi duphaston.
pekny dnik vam prajem... 😉

majuska7979
4. dec 2009

super 😀 tak to je mala fazulka 😵 😵 😵

natalca
4. dec 2009

Jeeej Mata, vy budete mat krasne vianoce 😀 tak vam prajem nech mate krasne a zdrave babo 😵

m.a.y.a.
4. dec 2009

ahoojte babenky, noo nejako som vas posledne zanedbavala ale fakt som nemala casu a este som dostala vcera mrchu a mooc brutus tak som lezala a pekne odpocivala (((

MATA: noo neverim vlastnym ociam takze // gratulujem zo srdiecka a mooc sa s tebou tesim a hlavne nech je vsetko tam kde ma byt a OK 🙂 🙂 🙂

my este musime vydrzat jeden cyklus ale po novom roku juuuj bude veselo a uz nic nam v ceste nestoji))

a kde ste vsetky ci na vianocnych trhoch hm ?? 😠 😠 😠

mata1001
4. dec 2009

ahojte baby ste tu niektora?

dakujem vam vsetkym ste zlate... 🙂 🙂 🙂

lubka0506
4. dec 2009

ahoj kočky 🙂 mata tak je to fazulka.... 🙂 som rada ,máš krásny darček pod stromček len aby to dopadlo dobre...Blahoželám.. 😵 😵 😵

lubka0506
4. dec 2009

vidím že tu nikto nieje... ☹ ja som prišla neskor z práce a som velmi unavená,tak aj ja pojdem...papa a želám vám príjemný víkend... 🙂

mata1001
5. dec 2009

ahojte nikto tu nie je? 😒

m.a.y.a.
5. dec 2009

ahoj mamina cakatelka 😉 😉

m.a.y.a.
5. dec 2009

ako vikendujes? ja som bola doteraz v meste na nakupoch s mamou ze som unavena ako mrak a u nas bol osial menom superstar noo toooolko deciek ze ma boli hlava z nich 😒

mata1001
5. dec 2009

ahoj maykacelkom dobre.aj ja som bola v meste so segrou...kupila som si az novy cas... 🙂 🙂 🙂
najedla som sa a zaspala som.predchvilou som sa zobudila.moj mm je v praci tak som sama. 😖
a ty co budes vecer?

m.a.y.a.
5. dec 2009

noo ja som tiez toho moc neminula len kavu a vino som si dala ale pokukala som ze co asik pod stromecek, tiez som sama mm je v praci do zajtra obeda a ani neviem co budem vecerom asi si kuknem nejaky film 🙂
noo ake sme mi opustene co?? a inac ako sa citis? je ti fajn ? a vlastne ti teda meska mrcha? ci si sa testovala skor? ale sa mi zda ze meska ak si dobre pamatam z minula ?!

mata1001
5. dec 2009

mayka no u nas este vianocne trhy nie su... 😒 😒 😒 zajtra ak sa budem dobre citit tak s mm vyzdobime bytik..
citim sa unavena,ospala,a zvykne ma boliet brucho.vzdy po jedle ma boli zaludok...tak sa trochu obavam...necitim sa velm dobre.v piatok ked ma bude chciet dr vypisat tak sa necham.jaj a boli ma aj hlava.cely tyzden,ale nie je to taka strasna bolest.

mas pravdu nikoho tu niet. ☹

mata1001
5. dec 2009

kde ste vsetky?ja sa nudim.... 😢 😢 😢

mata1001
5. dec 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ som smutna ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ velmi smutna ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a nic ma nebavi ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ kde ste vsetky? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

m.a.y.a.
5. dec 2009

mata neboj vsetko to prejde a bude lepsie, inac ja ked som bola tehu tak ma bolela hlava dost casto a dok. mi vtedy povedala ze nejest ziadne lieky len pokoj a klidek a veeela pit))) a preco by ta mal vypisat ako PN myslis?? a ty chces PN ??

mata1001
5. dec 2009

mayka ano PN myslim,on mi to hovoril ze ma asi vypise.ja som bola liecena asi pred dvoma rokmi na stres ale nie som cvokino...

tak asi preto.ja som dost nervozna hocico ma nahnevava...
vela pit?no idem si dat pohar vody 🙂

m.a.y.a.
5. dec 2009

juuj mata tak to som nevedela sorry. xixi a neboj ja viem ze nie si cvokino ono pri tehu by mal naozaj byt klud a nie sa nervovat !!! mas pravdu ono ti za to nic nestoji!!
a co pohar vody denne aspon 3litre !!! 🙂 🙂

mata1001
5. dec 2009

3 litre?juj to nie.ja vypijem asi tak 3 dcl

m.a.y.a.
5. dec 2009

mati ale to je fakt malo !!! aj ta unava ci bolest hlavy to vsetko moze byt z nedostatku vody tak sup !!!

m.a.y.a.
5. dec 2009

a co mm uz vie tu radostnu novinku ci este tajis a cakas na vhodnu prilezitost??

mata1001
5. dec 2009

rozkaz sefe!!! 🙂 🙂 🙂

tanicka09
5. dec 2009

matusik, myslis tym ze meranie BT je presnejsie ako ovulacne testy?

mata1001
5. dec 2009

mm uz vie.nechapal ked som mu to povedala.kukal na mna jak puk.a rozdychava to.ale myslim ze sa tesi.

tanicka tazka otazka pri mojom zdrav stave asi ovulacne testy.

m.a.y.a.
5. dec 2009

matusik asi pisala inde)))

mata noo jasne tesi sa !!! a teraz neviem je to vase prve tehu??

mata1001
5. dec 2009

aj ja som myslela ze ta otazka o BT nepatrila mne ale radsej som odpovedala aby to nevyzeralo ze ju ignorujem.

ano prve tehu...a bojiiiiiimmmmmmm....

m.a.y.a.
5. dec 2009

neboj )) ja som sa moc nebala prvy krat lebo som si myslela ze mne sa nic nestane ale teraz sa obcas najdem pri myslienke ze co ak to zase nevyjde a mm ma hned zdrbe ze co myslim na take hovadiny, a ma pravdu pozitivne mysliet!!! a kde su dnes vsetky babenky ??

mata1001
5. dec 2009

ja neviem kde su,vsak tu cely tyzden skoro nikto nebol.

veru veru mm ma pravdu treba pozitivne mysliet...len muzom sa to lahko hovori.oni vstanu, idu do prace, dojdu domo,v najedia sa a idu spat.a my?my to cely den a noc prezivame...vsak?
mojka idem sa osprchovat a lahnem si.pa a dobru noc

m.a.y.a.
5. dec 2009

joo aj ja idem nieco kuknut v Tv tak pekne oddychuj a peknu nedelu paa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre