Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
17. dec 2009

mimus ale ked nemas ms tak ako zvyknes mozes byt tehu.este vyckaj pat dni... 😉

mimuska77
17. dec 2009

Maťka a tento týždeň som si robila "inventúru" ako ms prebiehal tento celý rok a na podiv som zistila že v ôsmich mesiacoch presne na 36 DC, v dvoch 34DC v jednom 38 DC a v jednom 26 DC,viem že je to "šej haj",ale myslím že až na tých pár mesiacov osem pravidelne,no nie????????????????? ☹

mata1001
17. dec 2009

ano.a dneska by si. bola....kolky dc?

mimuska77
17. dec 2009

Som s toho hotová,niektoré baby to majú presne jak digitálky a mne to furt rapľuje....
A myslíš??????????????????,že ešte by bola šanca,pijem toľko bylín jak kobyla jem ten sarapis aj s éčkom a mám strach ísť k dokyne,nechcem aby ma tlačila hormonmi 😠

mimuska77
17. dec 2009

Dnes miláčik 39 DC,ale keby sa aspoň mrcha spustila jak sa patrí,nech viem čo sa deje,vidíš test nega 😒

mata1001
17. dec 2009

juj mojka moja ms tento rok ani raz nedorazila bez liekov.ja som tolko liekov zjedla a este aj jem ze aj polovica je vela.a ked ti ms chodi tak pochybujem ze ti dr da lieky.ja by som pockala par dni.skus k nej ist v pondelok,utorok a uvidis...

mimuska77
17. dec 2009

Nikdy som nebola liečená hormonmi,neviem či sa nebudem opakovať,ale niekde som to už písala v septembri som bola na preventívke a všetko bolo o.k. až na to že mám všetky hormony na spodnej hranici,ale ešte stále v norme,lenže som bola po tretej nočnej unavená jak doga,či aj to má na to vplyv ani divá sviňa netuší,ale aby som nebola pesimistka,hovor čo Ty máš nové?Bábenko poslúcha? 🙂

mata1001
17. dec 2009

juj moja tak len to ti viem poradit aby si pockala este par dni.a ked ms nedorazi a budes mat / tak chod k d na vysetrenie.
babenko poslucha.trosku sme spali a stlacila som si prstom oko a vidim uz asi pol hodinu zahmlene na neho.ach ja koza

mimuska77
17. dec 2009

A maťuš práve preto,že mi mrcha chodí,nechcem aby ma zbytočne gniavili s tabletkami,dokyna ma vždy chcela preliečiť HAk,ale ja som nechcela,vidíš ste baby,ktoré ju nemajú vôbec,tak teraz neviem či ma má tešiť že ju vôbec mám,asi áno,a to mi je ľúto že berieš liečiky,viem že v dnešnej dobe sa dá všetko upraviť,ale aj ja si myslím že ešte by som s tou dokynou mala počkať 😒

mata1001
17. dec 2009

no HAK neber vobec to je bordel ja som ich brala 10 r a ms som potom nedostala ,ale samozrejme kazdy sme iny.a ty chces otahotniet tak ju urcite neber.

majuska7979
17. dec 2009

ahoj mimuska, tak to mi je luto, ze ta zmyja jedovata prisla, neznasam tu mrchu mrchatu, nech ti uz da pokoj 😖
no neviem neviem, ci teplotka pojde hore, podla mna sa uz nikde nepohne 😢 😢

mimuska77
17. dec 2009

Na očko si daj mojko pozor,neboj ved ono sa aj "odhmlí",a to ma teší že že bábenko poslúcha 🙂 🙂 🙂
Maťuška teraz trošku odfrčím ,akože robiť a potom sa prihlásim ,doniesli mi nejaké mimoriadne vzorky 😠 😠 😠 ,"mám radosť"....ale zas od toho som tu.... 😉

mata1001
17. dec 2009

jaj mimus ty tolko pracujes!!!! 🙂 🙂 🙂 ma spotom supis vyplatu!!! 🙂 🙂 🙂

majuska inac ahoj

majuska7979
17. dec 2009

ahoj mata 😵

mimuska77
17. dec 2009

Neboj majinka teplotka si na Teba počká 🙂 🙂 🙂

majuska7979
17. dec 2009

no neviem, neviem, aj tak si myslim ze ovulka bola inny den 😉 toho 12.12 😀
no uvidime co z toho vyslo, ale je to zaujimave ze sa tak drzi nie??? 😖 😎 😎 stale ta ista teplotka uz uvidim zajtra aka bude, ale budem ju merat hodku skor 😠

mata1001
17. dec 2009

baby vcera som dostala od mm oneskoreneho Mikulasa...viac sa baliku tesil on ako ja... 🙂

mimuska77
17. dec 2009

No s tou výplatou ,nou coment.......................................................,ale pán Boh zaplať aj za ňu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

majuska7979
17. dec 2009

😀 😀 😀 😀 tak to je riadny mikulas 😀 😀 😀

majuska7979
17. dec 2009

mima ty si teda cislo, ze "pan boh zaplat aj za nu " 😀 😀 😀 😀 si ma rozosmiala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mata1001
17. dec 2009

mimus verim tomu ze lepsie zaaŕabas nez ja.

majus to hej...

mimuska77
17. dec 2009

A maťuš ja ozaj nič neurobím v tej robotke a čo to bolo ten Mikulášik prekvapko?????????????????? 🙂 🙂 🙂

majuska7979
17. dec 2009

baby bola som dnes upratova, mam pocas mojich dni volna upratovanie, take cash peniazky na ruku, a dali mi na vianoce bombonierku, taku riadne drahu, ja si ju nedovolim kupit 😖 😀 to sa napchavam, je super, ale zjedla som uz 5 cokoladku a chce sa mi uz tej sladkosti v hube grckat 😀 😀 😀 ale zase sa bojim aby mi mm nezjedol tie najlepsie 😀 😀 😀 uz je domka, tak ideme uratovat a ozdobit domcek vianocnou vyzdobou, 😵 😵 😵 a mimochodom zas predchvilkou snezilo, a na zajtra hlasia brutalne vela snehu 😀 😀

mata1001
17. dec 2009

no ved kukam ze si povedala ze ides robit a este tu s nami klebetis...ale ta nevyhanam len konstatujem.
a Mikullas taky kinder balicek teraz z neho papkam cokoladku.mm jev robotke aspon si vychutnam to co lubim a to co nie tak to mu necham... 😀

majuska7979
17. dec 2009

mimus pekne si to pomenovala 😀

mimuska77
17. dec 2009

No ale nie? Ved koľký nešťastníci ani tú nedostanú.....mne aspoň zatiľ pravidelne nabehne aj ked bez vianočných odmien.. ☹ ☹ ☹ Nech sme zdraví a prachy boli aj budú a maťka či mám viac no možno ale smeny,sviatky,piatky,víkendy furt som tu......... 😖

mata1001
17. dec 2009

majus tak si tie dobre bonbonierky vyber a schovaj 😀 😀 😀

mata1001
17. dec 2009

mimus tak to ja zase robim len cez tyzden.nastastie.

majuska7979
17. dec 2009

mima ja to poznam, tiez robim na smeny 😠 a ako mi to vyjde, tak robim, nieje ze nechcem robit na novy rok, proste to tak vyslo a basta, mozem volat ze som chora, ale to nedostanem zaplatene 😠

mimuska77
17. dec 2009

A baby potom že mám ísť makať ked Vy takto maškrtíte,radšej idem a potom ešte prídem pá,pá, 🙂
A maji Ty to neprežeň s mm s upratovaním ale SNAZILKUJ jak sa patrí a Ty Maťuš len papkaj nech bábatku nič nechýba,pá,pá 🙂 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre