• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
mata neda sa on sedi vedla mna, a on to vsetko najde co skryjem :wink: vynucha vsetko :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som robievala na smeny a tiez sviatok nesviatok ako mi vysla smena.a vstavala som o pol 4 do prace tak som rada ze uz to mam za sebou.
17. dec 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, daj pokoj vcera sme snazilkovali, dnes je den oddychu :wink:
inak prijemnu pracu :wink: tazko pracujuca :wink: :wink:
17. dec 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus tak skry celu bonbonieru :grinning: :grinning: :grinning: ale nie ake sme zle...len mu pekne daja papkajte spolu

mimuuuuuuuuuuuuuuusssssssssssssssssssss nechoooooooooooooooooooooddddddd prec :grinning:
17. dec 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti verim mata, ja by som to tiez brala :wink: dufam ze bude darcek k vianociam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
drzkaj mi moc moc palceky :wink:
17. dec 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm,hm,ale už som tu fakt neni....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus drzim a posielam virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mimus ja ta vidim.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, mima, neviem..............ale zas si nakukla :wink: boze daj mi pracu ako ma mima, a budem ti tiez dakovat za vyplatu :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata chytam polovicu a polovicu nechavam mime :wink:
17. dec 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobre som sa zasmiala
17. dec 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ako myslis.delis sa?
17. dec 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies ze smiech prospieva dietatku, tak sa pekne zasmej :grinning: :grinning:
inak tam kde som dnes upratovala, maju babatko, teraz uz ma asi 3 mesiace, chlapcek, taky krasnucky, vazi u 7kg, taka mala gulicka, tak pozeral na mna :wink: ako zhypnotizovany az sme sa zacali smiat, usta otvorene dokoran :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasnucke babatko, zehlila som mu vecicky, take malinke krasne, ale poviem vam pravdu, ze ak ich zehlim to sa tesim, ze ja coskoro take budem mat, a nieje mi smutno
zo zaciatku som si myslela ze sa budem zle citit, ale nie, prezivam to az privelmi dobre :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze sa podelim aj s mimou, :wink:
17. dec 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus pozitivne myslenie je dolezite.juj take male zlate mile babenko...aj my mame v rodine 2 mes.take male vonave....
17. dec 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata a kupila si uz nieco, nejaku vybavicku???
17. dec 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no su kraaaasnucke, vonavuckeee, a ty mata budes mat zachvilku take :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dec 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic este,ale ani to nechcem uponahlat,ja dostanem od segry aj svagrinej a ona ma teraz len rocneho tak tam bude dost veci,ale ked budem uz v 7-8 mes tak urcite nieco kupim
17. dec 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mas uz vybrany kocik??
17. dec 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale ste Vy mršky,šak od Vás sa nedá odlepiť,Vy ste také zlaté a maji máš to u mňa,že by si sa podelila s tehu víruskámi už ich chytám,ale zas ja sa rehocem jak kobyla maji,že pán boh zaplať za takú prácu jak má mima......... :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus no dufam a je pevne verim ze vsetko bude ok
17. dec 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus mam taky krasny cerveny,ale este rozmyslam nad nim lebo vanicka je dost mala a ako rocne dieta tam s fusakom nenapcham.a ja na jeden rok kocik nechcem
17. dec 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus a ty zase nepracujes? :grinning:
Matka bude o.k. ja viem že mi blíženci sme mrchavé znamenie a to preto tie pochybnosti,ale matka pozitívne myslenie je na prvom mieste,nemboj a ked nie naštartuj sa sem a my s majkou Ti ho dodáme a ja zas padáááááám :angry:
no mima ja by som bola v siedmom neby aby som mala net, a tu iba pc a bez netu, no naco mi je taky pc :angry:
ale ako hovoris, pan boh zaplat aspon za taku pracu s vyplatkou :grinning: :grinning: :grinning:
vedela som ze dlho nevydrzis a nakuknes tu
a mata???? mas foto bublinky??? kukala som ale neni tam :frowning2:
17. dec 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska mam ale pride mm domov a poviem mu nech ju sem da.alebo zajtra.
17. dec 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som naozaj v prdeli ,ale po tej stránke,že tu je net tak naozaj pán Boh zaplať............ :grinning: :grinning: :grinning: už tu nieeeeeeeeeeeeeeeeee sooooooooooooooooooooooooooom,ale teraz fakt tri štýri..... :grinning:
17. dec 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prosiiim mata, chcem vidiet tu malu skrupinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dakedy ked tak rozmyslam, to ze aky je ten zivot staci 9 mesiacov a uz je babatko, s takej minimini zubrienky :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus aj tak ti neverim ze si tu uz neni :slight_smile:
kuuuuuuuuuuuuuuukuuukkkkkkkkk
mima mi ta stale vidime :grinning: :grinning: :grinning:
Teraz fakt...................................................................... :slight_smile: :slight_smile:
17. dec 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok