• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
majus dam dam len mm musi lebo je nevím.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. dec 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus mimus mimus si si ista ze sa ti chce pracovat? :grinning:
17. dec 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ja dnes chcem prekročiť 200 vku príspevkou šak Vás nedobehnem ani za sto rokov,neeeeeeeeeeeeeeeeeeni soooooooooooooom tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!A basta potom večer do prčíc...... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. dec 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok mata, ja ti verim, ja sama neviem ako tu dat foto a to nehovorim o innych vecia ja som v tom mantak, a mm to je asi horsi v takych veciach nez ja :grinning:
17. dec 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus takze teraz som to pochopila tak ze ty si s nami vlastne ani nechces pisat a to si pises len preto aby si nas dobehla s prispevkami.no mimus mimus :grinning: :grinning: :grinning:
majus ja viem pracpvat s PC lebo je to v mojej naplni prace,len tu fotku musim odfotit a kablovat to tu musim a najst a je to zdlhave a lezim a nechce sami hladat fotak a tak...takze to pocka mm ,ja som jednym slovom leniva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ty si isla pracovat....no ja odpadnem :grinning:
17. dec 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo vy ste ma tu nechali samu??? :cry: :cry: :cry:
17. dec 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No maťuš prisaáááááám,že to nie je len o príspevkoch ja som taká šťastná,že som sa k Vám touto cestou dopracovala,ved kto by mi dával nádej ne tehu a dobrú pozitívnu energiu ak nie Vy,inak pšt pracujeeeeem,ale sem tam mrknem na Vás aby som sa s Vami potešila a fakt to myslím úprimne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
17. dec 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ja som si robila srandu.nie ze sa urazis...aj ja som rada ze ta mame. :slight_smile: a rychlo dorob co mas lebo si tu nemam s kym pisat.majuska niekam odisla asi papka s mm tu bonbonieru :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa neurazila viem že to myslíš ako srááááááááááándu,ved preto si s Vami píšem,že ste do koča aj do voza,presne ako jaááááááááá :grinning: A majuš tá s mm asi " upratuje",ale asi nie len vánočne ale víš ako.....hm,hm, :sweat_smile: Len nech si dievča užije ,Ty matka a majka má koľko rôčkov,tiež je "štupel"jak Ty,že moja? :slight_smile:
17. dec 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze stupel!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som uz velka slecna ja uz mam 29.preco ty si starena ci?
17. dec 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťuša ešte môžem písať chvíľku,ale ak by som sa odmlčala a neohlásim sa tak musím pracovať,ale zatiaľ môžme kecať :wink:
17. dec 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty mas kolko rockov?
17. dec 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sak ja som nieže starena,ale už mám o pár "krížikov" viac,mám 32 ved vieeeeeš :slight_smile: Ale duchom 20 :grinning:
17. dec 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam duchom 15 :grinning: :grinning: :grinning: a pracujes v SA?
17. dec 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no matka odhadla si to, papkali sme :wink: ale nie bombonierocku no vies ako, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale normalne sme papali masko a zemiacky, mm zaustava :grinning: ja som uz spapala
a teraz sa pustime do upratovania :grinning: :grinning: :grinning:
mimuska mam 24 rokov, a tetuska som uz od 19 :grinning: :grinning: :grinning: takze sa k vam pridavam ze som uz tetka :grinning:
baby mm mi tu teraz do uska vravi , ze aku mam teplotku, ze ak chcem aby sa udrzala, to treba troska pokeksikovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no neviem neviem, neverim mu :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sa citim duchom na 15 :grinning: ale neprekaza mi to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dec 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste moje babeny, zvdy ma rozveselite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ste moja POZITIVNA ENERGIA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dec 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus sme radi...
ale dobre je toto forum.ja som sa tolko veci dozvedela o ktorych som ani sajnu nemala.a to myslim vazne. :wink:
17. dec 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez, vsak uz napriklad o merani teploty??? tak by som nevedela o co ide, ani som nevedela ze nieco take existuje :grinning:
baby najdela som sa citim sa taka malatna, az mi je na grc :confounded: to bude este asi pokazeny zaludok zo vcera :sweat_smile:
vecer sme papali rybku, a nebolo nam z nej najlepsie, no mm to prezil bolel ho len zaludok, ale ja to som si potykala s hazlom :confounded:
17. dec 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus dneska si mala jest len nieco dietne.
ja som teraz dojedla jablko a je mi tak bleeeeeeee
17. dec 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hovor mi to teraz , BLEEE :confounded:
ale troska sa rozhybem, ideme upratovat :wink:
17. dec 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok mojka chod... :wink:
17. dec 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to zatial este sa ozvem :wink:
17. dec 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste? :frowning2:
17. dec 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj mati :slight_smile:. ja som uz tu :wink:
17. dec 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj stratena.... :wink:
17. dec 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, stratena som, to mas pravdu :slight_smile:. vela roboty v praci :unamused: . a ty ako sa mas?
17. dec 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute hviezdy aj ja som už tu ,ale ešte len "bajočkom"mám veeeeľa písačky,porazí ma,to mám preto,že som namiesto makania klábosila,ale neľutujem a matka v SA,ale v Dusle....
maji mm má pravdu,keksíkuj..... :sweat_smile:
17. dec 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde ste sa mojenká vyparili,tak ja sa snažíííím jak kôň aj robota aj koník a Vy nikde.kde je kto?????????????? :grinning:
17. dec 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok