Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mimuska77
17. dec 2009

To fakt všetky keksíkujete?????? 😎 😎

makda
autor
17. dec 2009

ja som tu mimus 🙂. matka sa niekam stratila

mimuska77
17. dec 2009

Cau makdi tak čo mojenko čo máš nové okr.roboty,aj ja som v robote,ale "šuťomba"popíšem čo sa dá 😀

mimuska77
17. dec 2009

A inak musím Ta pochváliť velice dobrú tému si zadala...... 🙂 🙂 🙂

mimuska77
17. dec 2009

makdi,kde si????

makda
autor
17. dec 2009

tu som tu. len zaroven robim viacero veci 🙂. tak ja som rada,ze sa tato tema ujala 🙂. inak cakam na ms, tak som zvedava. a ty ako? okrem toho ,ze si v praci?

mimuska77
17. dec 2009

No mojko,ja tiež robím kopu vecí naraz a hned mi nedá opýtať sa Ta nie si náhodou aj Ty blíženec?Lebo len Tí dokážu kopu vecí naraz.....No čakanie na ms to neni búhvíco,ale možno Ti ani nepríde ja už som dnes 39 DC a mrcha v prdeli,ale test dva krát nega takže mám nervy či mi niečo nie je,dúfam že nieeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ ☹

makda
autor
17. dec 2009

nie mojka, nie som blizenec. som vahy 🙂. a nebola si u lekara?? ja by som na tvojom mieste sla. ked mas negativny test a mrcha nikde. a mavas pravidelny cyklus?

mimuska77
17. dec 2009

No mojko aj váhy milujem,ale myslím tým mm aj ten je váha,to ste veľmi zlatý kludasy ľudkovia 🙂 🙂 🙂
ms mi chodí viac menej pravidelne ale až na 36 DC,mala som už aj na 41 DC,len teraz som veľmi silno dlhodobo krvácala,teda naposledy ked som mala mrchu a tak možno je to tým,celé som to mala rozhádzané v septembri som bola na preventívke a bolo všetko o.k.,akurát hormony som mala na spodnej hranici,ale v norme bojím sa ísť k dokyne,aby ma netlačila hormonmi,ale vaječníky ma bolia jak koňa....

mimuska77
17. dec 2009

Makdi,rada by som pokecala,ale budem pomaly končiť idem sa spršiť a rooovno domov,pá,pá,zajtra som tu jak na koni..... 😀 😀

makda
autor
17. dec 2009

ja praveze nie som kludas 😀 .
no mojka, tak to mas riadne rozhadzane. ale asi bez liekov sa ti to neupravi. a ked chces mimi, podla mna by si sa mala zacat liecit. ja som nastastie mala horm. profil v poriadku. tak aspon po tejto stranke som ok. no a ked sa mi nepodari otehu tento mesiac, caka ma laparka. to by som nechcela ☹

dortmund
17. dec 2009

ahojte, ja som mala teraz 31 a skusim byt kludna odkedy sa o babo snazime-4 mesiace, nemeriam si teplotu-ani by nebolo spolahlive kvoli nocnym smenam-, zatial 😀 nerobim si ovulacny test, viem, ze ak by som s nimi zacala, uz by to moju psychiku ovplyvnilo a myslela by som len na to. S manzelom sme nedavno spolu, tesime sa z chvilok vo dvojici, verime v osud, ze babo nam da ak mame mat. Asi aj preto to tak berieme, lebo mame vrodene chyby v rodine, povod doteraz nezisteny, ak sa nam babo nepodari, asi sa ani nema, babo by sme aj adoptovali. Zelam Vam pekne bezstresove Vianoce!

mata1001
18. dec 2009

😉 😉 😉

majuska7979
18. dec 2009

ahoj mata, tak kuk na toto, zamrznuta princezna sa zacina roztapat, bolo to merane o hodku skor, lebo som skoro rano zacinala, ale nemyslim ze by to urobila nejaky velky rozdiel http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

mata1001
18. dec 2009

jezisi majus to co mas?ale ja by som sa asi zacala tesit... 🙂

mimuska77
18. dec 2009

Caute mojenká,kde ste?
Maji marha dobrá teplotka,nooo niečo s toho budeee 🙂 🙂 🙂

majuska7979
18. dec 2009

preco ze tesit?????????? mozno bola ovulka az teraz 😉 normalne som rano vlastnym ociam neverila 😀 tak sme hned teraz snazilkovali, 😀 😀 😀

mimuska77
18. dec 2009

maji no super len snažilkujte,mne tá mrcha nechodí,stále nechodí....len také špinenie ani s mrchou ani bez nej a potom ako mám ja snažilkovat,to je čo??????????????????,

mata1001
18. dec 2009

majus a nemala si este zalepene oci ze to bolo tak rano?

ahoj mimus.si v praci?

ja som mala zly den.aj som plakala.zacala som spinit.tak som utekala k dr.ale vsetko je ok.mam lezat.

mimuska77
18. dec 2009

Tak babule ja som tu a Vy sa stratíte?????????????, 😉

majuska7979
18. dec 2009

mimus, skus testnut, musim povedat ze moja mama mala prvy mesiac normalnu mrchu 😀 takze nikdy nevies mimus 😵
baby, vsak som sa chcela hned rano na mm vrhnut ale bola som taka unavene, vsak som merala 3.40, odmerala som ju 2 razy, raz pod perinou, to bola chyba, lebo bolo hrozne horuco, to mi ukazalo 36.9 ale potom som este raz nad perinou a ukazalo 36.8
a este blba praca, musela som si akurat dnes vymenit preukaz do prace, nove priezvisko, tak som musela do 3 sediet, a potom som stala v trafiku, co ma skoro slahlo, ked so este pritom vedela ze teplotka tak stupla 😕 😕 😕

majuska7979
18. dec 2009

mata, zvycajne mavam z rana tak oci zalepene ze ledva tu 36.5 vidim, ale dnes ma to tak zaskocilo, ze my normalne skoro oci vypadli, a musela som si zalozit okuliare ze ci dobre vidim 😀 😀 😀
vazne nesmejte sa 😀 😀 az som to 2 krat zmerala co nikdy nerobim 😀 😀 😀

mimuska77
18. dec 2009

Majuš na zázraky síce verím ,ale nemám zo seba dobrý pocit aj ked nikdy nevieš,nádej zomiera posledná,lebooo poobede som bola taká unavená,že som si musela íst pospat,a ja teda poobede nespávam ešte ma dnes caká nočná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A majus to čo je že si stála v trafiku?Kde Ty vlastne pracuješ?Ak to nie je tajomstvo?
Matka a Ty si mojka kde zdrhla keksíkuješ aj Ty?????????????? 😀 😀 😀

majuska7979
18. dec 2009

mata, no dufam ze teraz je vsetko, ok??
pekne lezkaj a hlavne ziadnu namahu, vcera sme drahym robili vianocne poriadky, postavili stromcek 😵 😵 mali sme taku vianocnu atmosferu 😵 😵 a este aj tak krasne snezilo vonku, a v praci sa mi to samozrejme vratilo ze lety mali meskanie 😖

mimuska77
18. dec 2009

Prdon matuč cau moja už ja mám nejak oči zaslepené,ved som si ani nevšimla,že tu fakčíš dalej!
A neboj mojka,čo tu baby popíšu niekedy je aj špinenie normal......a ked doky povedal že je o.k. všetko tak to je supeer 🙂 🙂 🙂
Ja som sa dnes tiež presviedčala aby som išla k dokyne že čo mi vlastne je,ale neni som normálna bojím sa hoci som v živote optimiska,nejako sa bojím čo mi je!!!!!!!!!!!!!! 😒

mimuska77
18. dec 2009

No nehovorím že ja mám oči zalepené basa už ani písat neviem to má byt pardon matuš...moje zlatko takto to schomolím 😀 😀 😀

majuska7979
18. dec 2009

mima, chod k dokyne, lepsie je si vsetko overit ci je vsetko ok ,

mimuska77
18. dec 2009

No ved sama som nasrdená na seba že to tu rozpytvávam dookola namiesto toho aby som to riešila

mata1001
18. dec 2009

uz som tu.klebetila soms maminkou

mimuska77
18. dec 2009

Matuška kde si mojko??????????????????? 🙂 🙂 🙂
majuš a ja Ti tak prajem aby to už bola tá správna teplotka,veeelmi Ti držkám palce 🙂 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre