• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
dobre ranko dievcata! to sa tu od vcera poludnia nik nezastavil? nemyslite vazne! nejako nam to tu viazne! sup sem so spravami! :slight_smile:
21. dec 2009 o 07:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
eji ahoj :slight_smile:. ja mam najlepsie spravy :grinning: . mam pozitivny test :grinning: :grinning: :grinning: . matka mi poslala tehu virus :wink: .
21. dec 2009 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko baby,
tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4, ale robila som si testik a vysiel negativne :confounded:
zachvilku padnem na dno :sweat_smile:
21. dec 2009 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
makda, vazne, superrrrrrrr gratulujeeemmmmmmmmmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
makdi, blahozelam a drzim palceky! to je uzasna sprava pred Vianocami! :grinning:
21. dec 2009 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majuska, este nic nie je stratene, nie kazdy test je rovnako citlivy...
21. dec 2009 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ejasmeja, no vsak uvidim 25, vtede testnem ak mrcha nedojde :grinning:
21. dec 2009 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
drzim palce, maji! :slight_smile:
21. dec 2009 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem ejasmeja, budem to asi potrebovat :frowning2: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maji, kazda tehulka to potrebuje, tomu ver. a kazde babo... :slight_smile:
21. dec 2009 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ejasmeja, no kazda to potrebujeme :grinning:
mimuska, no ja nerobim nocne, tak preto zvladam meriat teplotku, ale musim to robit o 4;30rano, ale da sa :grinning:
mata, kde si sa vyparila,??? uz tu vobec nechodis????????? :cry:
21. dec 2009 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maji, to uz by si si mala vyplnit tt! :wink:
21. dec 2009 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ejasmeja, preco ze vyplnit tt ???? :confused:
eja a ako male, predpokladam ze uz citis ako kopka :dizzy_face: nemas nejake foto???
21. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj! male sa hmiri o 106 :grinning:
a foto nemam, lebo sa im na UZV nedalo tlacit :frowning2:
a ten tt mal byt pre Makdu, prepac, preklep. ale co vies... take preklepy casto nieco privolaju... :wink:
21. dec 2009 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teraz som zjedla banan, hned na to 2 chlebiky so sunkou,syrom a uhorkou a teraz som sa este donapchavala mm narodeninovou tortou zo vcerajsiej oslavy :grinning: keby sa to ukazalo aspon ze troska priberiem :angry: stale som taka vychrtlina :angry: aby som bola tehulka, to by som par kg pribrala :grinning: bolo by super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majuska, dockas sa neboj, aj ked ja som na zaciatku tehu schudla 6 kg.
ale teraz uz je kilo naspat a pri mojom sucasnom apetite to urcite neostane len pri 1 kg :sweat_smile:
21. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ejasmeja, no aby si mala pravdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no makda by to tam uz mohla hodit, nevies co je s matou??????? a kde je mamuska????????? asi drichme po nocnej :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie, tiez somprave myslela na matu, ze ako sa asi ma a kde je.
inak u mna prv nez som otehotnela, tak sa prave diali taketo "preklepy" - napr. ma niekto isiel pustit sadnut si v buse, lebo som mala volnejsiu bluzku - ale taku normalnu, vobec som v nej podla mna nevyzerala tahu, alebo podobnych par veci sa mi stalo... takze... :wink:
21. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eja, hlavne ze mas apetit, a babatko bude pekne rast :dizzy_face: vsak to je najdolezitejsie teraz, pravdu mne by bolo jedno kolko by som pribrala, hlavne aby som bola tehulka a babatko zdrave, vsak to je najhlavnejsie nie??? :dizzy_face:
21. dec 2009 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to ti davali tam hore znaky ze budes tehula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
presne tak, aj ked ja by som nerada pribrala vela, prave koli zdraviu. mojmu aj babatka
21. dec 2009 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak tiez si myslim o tych znameniach... :slight_smile:
niektore prirodne kmene veria (vedia), ze zena "otehotnie" davno pred stykom s muzom. ze sa k nej este pred tym pripoji dusicka dietatka z nejakeho krasneho, zvlastneho miesta, ktore navstivila, moze to byt pramen, skala, jazero, strom... rozne veci... a zena taku dusicku citi. ak nechce este otehotniet, tak sa takymto silnym miestam vyhyba... takze ktovie... :wink:
21. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmmm, tak to je zaujimave vies :sunglasses:
21. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze treba navstevovat krasne silne miesta... :wink:
21. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: no ale ja tu nemam take miesta, ale v poslednom case mam stastie na babatka :grinning: vsade ich vidim, v praci mi ich maminky davaju podrzat kym zlozia kocik :grinning: eja berem to ako znamenie ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zienky,citam ze som vam chybala.odpocivala som...

makdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gratulujem strasne sa tesim a drzkam palceky..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. dec 2009 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj mata,
kde si sa skrivala???????? hmmmmmmmmm? :grinning:
21. dec 2009 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maji a kde to zijes, ze nemas take miesta? vsade na vsete su take miesta, len ich treba najst! :wink:
21. dec 2009 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cau mati! :slight_smile:
21. dec 2009 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eja zijem v londyne, a momentalne je tu hrozne zima a mraz, tak ja si radsej posedim domka :grinning: ja milujem teplo vies :grinning:
21. dec 2009 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok