• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
ahojte babulky,chcem Vam vsetkym zazelat krasne a pokojne vianocne sviatky, zdravie,stastie,pohodu,k tomu dobru naladu. :slight_smile:
23. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babule :slight_smile:. dakujem vam :slight_smile: dnes vystupila zase teplota hore, tak sa tesim http://www.fertilityfriend.com/home/2b4135

a ako sa mi mate? uz si uzivate vianocnu atmosferu?
23. dec 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Makdi si tu?
23. dec 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj mati. som tu
23. dec 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa citis?
darceky mas uz pobalene?
23. dec 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vies co. ani ako keby som tehu nebola :slight_smile:. iba ma troska pobolieva podbrusko. darceky som dobalila dnes, uz to mam za sebou. este ma caka stromcek :slight_smile:
a ty moja ako sa mas? vsetko v poriadku?
23. dec 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem moja.ja stale lezim.ked dlhsie stojim tak sa mi toci hlava a nieje mi dobre.ihned si musim lahnut.neviem co je so mnou.ale ked lezim tak je to ok.som zvedava ze ako pojdem v pondelok ku dr.
a ja darceky?mm ich isiel prave kupit :frowning2:
23. dec 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co sa deje matka? som citala, ze si spinila. to je od vtedy? ja si myslim, ze mas nizky tlak, co je na zaciatku tehu normalne. snad sa to coskoro zlepsi :wink: .
no tak s tymi darcekmi si teda davate nacas :grinning: . a myslis si, ze mm este nieco kupi?? :grinning:
23. dec 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makdi nie to nemam odvtedy,uz som to mala aj skorej.som slaba.bola som chora a odvtedy len lezim...aj ja som si myslela ze to bude tlakom.a este beriem aj kopec liekov :cry: :cry: :cry:
uz nejake darceky sme kupili ale este mi par chyba,ale on to zvladne.som mu povedala ze nech sa bez darcekov nevracia :grinning:
23. dec 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chudak, len aby prisiel do vianoc domov :grinning: :grinning: :grinning:

moja tak to ma mrzi, ze mas taketo problemy. a u lekarky si nebola? urcite ked si bola chora, tak je organizmus oslabeny a teraz asi este viac, ked si tehu.
23. dec 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makdi bola.a dala mi (obvodna) antibiotika a dostala sa od nich hnacku.takze ako keby toho nebolo dost tak k hrdlu,ku kaslu este aj hnacka a ranna nevolnost,bolesti brucha.juj mam toho dost.... :cry:
23. dec 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky :dizzy_face: neviem či dnes ešte stihnem sem nakuknút ...želám vám krásne vianoce...a dúfam že cez sviatky nebudete koníka zanedbávat... :wink:
23. dec 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi lubi lubiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ahooooooojjjjjj sto rokov sme si nepisali.ako sa mas?
23. dec 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mata...nič moc...IP
23. dec 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok kocky. ja sa s vami lucim. prajem vam krasne Vianoce a ty sa matka drz a oddychuj :slight_smile: . pa
23. dec 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makdi dakujem snazim sa lezkat.aj ja tebe zelam krasne a pokojne vianoce a davaj aj ty pozor na malu fazulku... :wink:
23. dec 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maličký anjelik v okne stál a krásne Vianoce všetkým ľuďom prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku mali a stále sa na seba pekne usmievali.
Krásne Vianoce všetkým maminám, skoro maminám a budúcim tehulkám praje Natalca :slight_smile:
23. dec 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne Vianoce babulky a zelam nam aby sme sa tu aj po Vianociach stretli v takom hojnom pocte a aby z vas uz boli coskoro tehulky...cmuk cmuk cmuk mam vas rada... :slight_smile:
24. dec 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby moja teplotka je takato http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
a prsia ma bolia jak frass
25. dec 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Majuska, takze dalsia tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no super
tesim sa s tebou!!!!! velmi ti to prajem :wink:
25. dec 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalca, nieje to na sto percent ale vcera som robila testik a bola tam velmi velmi slabulilinka druha :dizzy_face: test sme robili pocas dna, lebo som skoro mm odpadla v obchode :slight_smile:
tak drzkaj nam palceky aby to bola pravda, zajtra testujem rano, :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dec 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, budem drzat!!!!!! ale uz teraz viem, ze netreba!!!!!! super, krajsi darcek si ani nemohla vcera dostat!!!!!!! a po testiku odfot a pochval sa aj nam, juuuuuuuj to bude krasna dialnica :dizzy_face:
25. dec 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalca, tak to dufam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zajtra rano testujem :wink: dam tomu troska cas :wink:
no ani mi nevrav ja som vobec neverila ze tam ta druha je, musela som sa mm opytat ci ju aj on tam vidi :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dec 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nechcema sa predcasne tesit, ale ja si myslim ze som , mala som uz take divne pocity predtym, tak myslim ze som :sweat_smile:
25. dec 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne sa tes, dnes este nie nahlas a od zajtra si budes naistom :sweat_smile:
25. dec 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalca, no uvidime zajtra :wink:
a ty ako si na tom?? :dizzy_face:
25. dec 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam prve ovulku, tak hadam sa zadari :wink:
25. dec 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem drzkat palce :wink:
25. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :dizzy_face:
25. dec 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule tak aj ja Vám zo srdca prajem ešte krásne vianočné sviatky,bohatého ježiška ale na tehu vírusky :slight_smile:
25. dec 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok