Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
23. dec 2009

ahojte babulky,chcem Vam vsetkym zazelat krasne a pokojne vianocne sviatky, zdravie,stastie,pohodu,k tomu dobru naladu. 🙂

makda
autor
23. dec 2009

ahojte babule 🙂. dakujem vam 🙂 dnes vystupila zase teplota hore, tak sa tesim http://www.fertilityfriend.com/home/2b4135

a ako sa mi mate? uz si uzivate vianocnu atmosferu?

mata1001
23. dec 2009

ahoj Makdi si tu?

makda
autor
23. dec 2009

ahoj mati. som tu

mata1001
23. dec 2009

ako sa citis?
darceky mas uz pobalene?

makda
autor
23. dec 2009

vies co. ani ako keby som tehu nebola 🙂. iba ma troska pobolieva podbrusko. darceky som dobalila dnes, uz to mam za sebou. este ma caka stromcek 🙂
a ty moja ako sa mas? vsetko v poriadku?

mata1001
23. dec 2009

ja neviem moja.ja stale lezim.ked dlhsie stojim tak sa mi toci hlava a nieje mi dobre.ihned si musim lahnut.neviem co je so mnou.ale ked lezim tak je to ok.som zvedava ze ako pojdem v pondelok ku dr.
a ja darceky?mm ich isiel prave kupit ☹

makda
autor
23. dec 2009

a co sa deje matka? som citala, ze si spinila. to je od vtedy? ja si myslim, ze mas nizky tlak, co je na zaciatku tehu normalne. snad sa to coskoro zlepsi 😉 .
no tak s tymi darcekmi si teda davate nacas 😀 . a myslis si, ze mm este nieco kupi?? 😀

mata1001
23. dec 2009

makdi nie to nemam odvtedy,uz som to mala aj skorej.som slaba.bola som chora a odvtedy len lezim...aj ja som si myslela ze to bude tlakom.a este beriem aj kopec liekov 😢 😢 😢
uz nejake darceky sme kupili ale este mi par chyba,ale on to zvladne.som mu povedala ze nech sa bez darcekov nevracia 😀

makda
autor
23. dec 2009

chudak, len aby prisiel do vianoc domov 😀 😀 😀

moja tak to ma mrzi, ze mas taketo problemy. a u lekarky si nebola? urcite ked si bola chora, tak je organizmus oslabeny a teraz asi este viac, ked si tehu.

mata1001
23. dec 2009

makdi bola.a dala mi (obvodna) antibiotika a dostala sa od nich hnacku.takze ako keby toho nebolo dost tak k hrdlu,ku kaslu este aj hnacka a ranna nevolnost,bolesti brucha.juj mam toho dost.... 😢

lubka0506
23. dec 2009

ahoj kočky 😵 neviem či dnes ešte stihnem sem nakuknút ...želám vám krásne vianoce...a dúfam že cez sviatky nebudete koníka zanedbávat... 😉

mata1001
23. dec 2009

lubi lubi lubiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ahooooooojjjjjj sto rokov sme si nepisali.ako sa mas?

lubka0506
23. dec 2009

ahoj mata...nič moc...IP

makda
autor
23. dec 2009

ok kocky. ja sa s vami lucim. prajem vam krasne Vianoce a ty sa matka drz a oddychuj 🙂 . pa

mata1001
23. dec 2009

makdi dakujem snazim sa lezkat.aj ja tebe zelam krasne a pokojne vianoce a davaj aj ty pozor na malu fazulku... 😉

natalca
23. dec 2009

Maličký anjelik v okne stál a krásne Vianoce všetkým ľuďom prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku mali a stále sa na seba pekne usmievali.
Krásne Vianoce všetkým maminám, skoro maminám a budúcim tehulkám praje Natalca 🙂

mata1001
24. dec 2009

Krasne Vianoce babulky a zelam nam aby sme sa tu aj po Vianociach stretli v takom hojnom pocte a aby z vas uz boli coskoro tehulky...cmuk cmuk cmuk mam vas rada... 🙂

majuska7979
25. dec 2009

ahojte baby moja teplotka je takato http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
a prsia ma bolia jak frass

natalca
25. dec 2009

ahoj Majuska, takze dalsia tehulka 😵 😵 😵 no super
tesim sa s tebou!!!!! velmi ti to prajem 😉

majuska7979
25. dec 2009

natalca, nieje to na sto percent ale vcera som robila testik a bola tam velmi velmi slabulilinka druha 😵 test sme robili pocas dna, lebo som skoro mm odpadla v obchode 🙂
tak drzkaj nam palceky aby to bola pravda, zajtra testujem rano, 😵 😵

natalca
25. dec 2009

majuska, budem drzat!!!!!! ale uz teraz viem, ze netreba!!!!!! super, krajsi darcek si ani nemohla vcera dostat!!!!!!! a po testiku odfot a pochval sa aj nam, juuuuuuuj to bude krasna dialnica 😵

majuska7979
25. dec 2009

natalca, tak to dufam 😵 😵 😵
zajtra rano testujem 😉 dam tomu troska cas 😉
no ani mi nevrav ja som vobec neverila ze tam ta druha je, musela som sa mm opytat ci ju aj on tam vidi 😵 😵

majuska7979
25. dec 2009

ale nechcema sa predcasne tesit, ale ja si myslim ze som , mala som uz take divne pocity predtym, tak myslim ze som 😅

natalca
25. dec 2009

pekne sa tes, dnes este nie nahlas a od zajtra si budes naistom 😅

majuska7979
25. dec 2009

natalca, no uvidime zajtra 😉
a ty ako si na tom?? 😵

natalca
25. dec 2009

ja mam prve ovulku, tak hadam sa zadari 😉

majuska7979
25. dec 2009

budem drzkat palce 😉

natalca
25. dec 2009

dakujem 😵

mimuska77
25. dec 2009

Caute babule tak aj ja Vám zo srdca prajem ešte krásne vianočné sviatky,bohatého ježiška ale na tehu vírusky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre