• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
kukuk nik tu nie je???? :slight_smile:
25. dec 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky :slight_smile: ako sviatkujete??? ja žravo...čo som prednedávnom zhodila to som už nabrala... :slight_smile:
26. dec 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj lubi :slight_smile:. ja asi prvy krat v zivote sviatkujem "nezravo", vobec mi nechuti. nejem oriesky, zakusky, maximalne tak suche pecivo. ale vobec mi to neprekaza :slight_smile: . a ako sa inak mas?
26. dec 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj makdi :slight_smile: sviatkujem papučovo, akurát čakáme návštevu tak som kukla sem... :slight_smile:
26. dec 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja žeriem aj ked nechcem...no čo ked je všetkého vela a je ti to lúto vyhodit... :wink:
26. dec 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved prave, to je ten najhorsi problem, vyhadzovanie. ale ja som sa to naucila, lebo inak by som sa uz neuniesla :grinning: . v mm rodine sa stale nieco pecie, uz som z toho chora :angry:
26. dec 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babulky,no aj ja som síce v robotke,ale sviatkujem presne ako Vy:pažravo,čo ma nezje to spapám, ja :slight_smile:
26. dec 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.aka tema?papanica?noooo ja jem ale nie vela.musim malo ale castejsie lebo male naznacuje ,,mama posli dole nieco som hladne,, :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau matuška,tak som rada,že Ta tu je znova vidieť,a jasnačka len papkaj s malinkým,aby mu nič nechýbalo :slight_smile:
Ja som u dokyny nebola,lebo mi došla mrcha ktorá dnes vyzerala,že končí a nie ešte trvá dalej,dokonca ma bolia vaječníky,tak neviem či som prechladnutá,alebo čo,pijem alchemilku,ale vôbec neviem či to nevadí,ked ešte nemám ms ukončený.... :slight_smile: A zas som v robotke.... :unamused:
26. dec 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A inak maťuša ked čakáte na 9.8. bábenko,môj brat je narodený 9.8. :slight_smile:
26. dec 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makdi,blahoželám Ti ku koľajničkám,užaj si kupujem tú zázračnú kyselinu listovú... :slight_smile: :slight_smile: :wink:
26. dec 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridavam sa do kruhu zravych sviatkujucich :grinning:
26. dec 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus no august nie je moj mesiac...to teplo :unamused: :unamused: :unamused: tak ale co uz....vydrzim.budem musiet.
neviem ale tu alchemilku pi radsej az po ms.ja som ju tiez pila,ale ja som nevedele ze sa nema pit cely mesiac a ja som ju pila 4 mesiace v kuse okrem ms.
26. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babule...ako sa máte? :dizzy_face:
27. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, iba tolko ze ten test s // bol asi chybny :frowning2: ff mi presunulo ovulaciu na 19dc, tak teraz sa uz z toho nevysomarim ani ja :rolling_eyes:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
dnes rano som robila test a bol negativny :cry: :cry: :cry: :cry:
takze cakam na mrchu :cry: :cry: :cry: :cry:
27. dec 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau majušík,tak to ma moooc mrzí,ale nezúfaj,ešte ani negat. testík nemusí byť pravda a ked si ho spravíš zajtra možno budú koľajničky,zo srdca Ti ich veľmi želám :slight_smile:
27. dec 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky,kde ste všetky?Určite všetky sviatkujete v pohodlí domova a ja zas v robotke,ak ste tu niektorá tak napíšte :slight_smile: .....
27. dec 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus, no ak kuknes moj grafik, ff prehodila ovulku az na 19dc :angry:
takze by mala mrcha prijst az za 4 az 6 dni :angry:
nechapem tomu, :cry:
a testy uz ziadne robit nejdem :angry: nenavidim ich, po tom ako mam jeden stale s //?????????? ako je to mozne :unamused:
27. dec 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No majuš s toho grafu som nejak paf,kukla som naň :unamused:
A čo sa týka testov úplne Ta chápem som na tom podobne,už ich nechcem ani vidieť :angry: No dobre a podľa Teba si kedy mala ovulku?
27. dec 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus nemam tusenie :confounded:
27. dec 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja dnes slopkám alchemilku jak zdivená a už dúfam,že je po mrche ťuťu muťu ani neviem jak vypadá :slight_smile: Takže dnes ked budú aj sekery padať pritúlim sa k mm :slight_smile:
27. dec 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. dec 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už najvyšší čas myslieť pozitívne a dostať tehu bacily do seba a majuš sprav to isté,treba len vydržať,blíži sa nový rôčik a my už na 100% musíme byť tehule,ja tomu verím,inak domka si?Nerobíš? :slight_smile:
27. dec 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau maťka naša slávna trojka,no pod do pľacu..... :slight_smile:
27. dec 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT posielam virusiky
chytajte.......... :grinning:
A maťuš dobre hovorím tehu bacile?Presne som na Teba myslela a akurát si sa prihlásila,to je znamenie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. dec 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute krasky ako sa mate?ja grckam rano poctivo-bleeeeeeeee
27. dec 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus si zlata.ja na vas myslim casto :wink:
27. dec 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťuš chytáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám hned mi je veselšie...................díky,ako sa inak máš?Dávno som s Vami nepokecala...............
27. dec 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok