Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mimuska77
25. dec 2009

kukuk nik tu nie je???? 🙂

lubka0506
26. dec 2009

ahoj kočky 🙂 ako sviatkujete??? ja žravo...čo som prednedávnom zhodila to som už nabrala... 🙂

makda
autor
26. dec 2009

ahoj lubi 🙂. ja asi prvy krat v zivote sviatkujem "nezravo", vobec mi nechuti. nejem oriesky, zakusky, maximalne tak suche pecivo. ale vobec mi to neprekaza 🙂 . a ako sa inak mas?

lubka0506
26. dec 2009

ahoj makdi 🙂 sviatkujem papučovo, akurát čakáme návštevu tak som kukla sem... 🙂

lubka0506
26. dec 2009

...ja žeriem aj ked nechcem...no čo ked je všetkého vela a je ti to lúto vyhodit... 😉

makda
autor
26. dec 2009

no ved prave, to je ten najhorsi problem, vyhadzovanie. ale ja som sa to naucila, lebo inak by som sa uz neuniesla 😀 . v mm rodine sa stale nieco pecie, uz som z toho chora 😠

mimuska77
26. dec 2009

Caute babulky,no aj ja som síce v robotke,ale sviatkujem presne ako Vy:pažravo,čo ma nezje to spapám, ja 🙂

mata1001
26. dec 2009

ahojte babulky.aka tema?papanica?noooo ja jem ale nie vela.musim malo ale castejsie lebo male naznacuje ,,mama posli dole nieco som hladne,, 😀 😀 😀

mimuska77
26. dec 2009

Cau matuška,tak som rada,že Ta tu je znova vidieť,a jasnačka len papkaj s malinkým,aby mu nič nechýbalo 🙂
Ja som u dokyny nebola,lebo mi došla mrcha ktorá dnes vyzerala,že končí a nie ešte trvá dalej,dokonca ma bolia vaječníky,tak neviem či som prechladnutá,alebo čo,pijem alchemilku,ale vôbec neviem či to nevadí,ked ešte nemám ms ukončený.... 🙂 A zas som v robotke.... 😒

mimuska77
26. dec 2009

A inak maťuša ked čakáte na 9.8. bábenko,môj brat je narodený 9.8. 🙂

mimuska77
26. dec 2009

makdi,blahoželám Ti ku koľajničkám,užaj si kupujem tú zázračnú kyselinu listovú... 🙂 🙂 😉

natalca
26. dec 2009

ahojte, pridavam sa do kruhu zravych sviatkujucich 😀

mata1001
26. dec 2009

mimus no august nie je moj mesiac...to teplo 😒 😒 😒 tak ale co uz....vydrzim.budem musiet.
neviem ale tu alchemilku pi radsej az po ms.ja som ju tiez pila,ale ja som nevedele ze sa nema pit cely mesiac a ja som ju pila 4 mesiace v kuse okrem ms.

lubka0506
27. dec 2009

ahojky babule...ako sa máte? 😵

majuska7979
27. dec 2009

ahojte baby, iba tolko ze ten test s // bol asi chybny ☹ ff mi presunulo ovulaciu na 19dc, tak teraz sa uz z toho nevysomarim ani ja 🙄
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
dnes rano som robila test a bol negativny 😢 😢 😢 😢
takze cakam na mrchu 😢 😢 😢 😢

mimuska77
27. dec 2009

Cau majušík,tak to ma moooc mrzí,ale nezúfaj,ešte ani negat. testík nemusí byť pravda a ked si ho spravíš zajtra možno budú koľajničky,zo srdca Ti ich veľmi želám 🙂

mimuska77
27. dec 2009

Babulky,kde ste všetky?Určite všetky sviatkujete v pohodlí domova a ja zas v robotke,ak ste tu niektorá tak napíšte 🙂 .....

majuska7979
27. dec 2009

mimus, no ak kuknes moj grafik, ff prehodila ovulku az na 19dc 😠
takze by mala mrcha prijst az za 4 az 6 dni 😠
nechapem tomu, 😢
a testy uz ziadne robit nejdem 😠 nenavidim ich, po tom ako mam jeden stale s //?????????? ako je to mozne 😒

mimuska77
27. dec 2009

No majuš s toho grafu som nejak paf,kukla som naň 😒
A čo sa týka testov úplne Ta chápem som na tom podobne,už ich nechcem ani vidieť 😠 No dobre a podľa Teba si kedy mala ovulku?

majuska7979
27. dec 2009

mimus nemam tusenie 😖

mimuska77
27. dec 2009

Ja dnes slopkám alchemilku jak zdivená a už dúfam,že je po mrche ťuťu muťu ani neviem jak vypadá 🙂 Takže dnes ked budú aj sekery padať pritúlim sa k mm 🙂

mata1001
27. dec 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂

mimuska77
27. dec 2009

Už najvyšší čas myslieť pozitívne a dostať tehu bacily do seba a majuš sprav to isté,treba len vydržať,blíži sa nový rôčik a my už na 100% musíme byť tehule,ja tomu verím,inak domka si?Nerobíš? 🙂

mimuska77
27. dec 2009

Cau maťka naša slávna trojka,no pod do pľacu..... 🙂

mata1001
27. dec 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT posielam virusiky

mata1001
27. dec 2009

chytajte.......... 😀

mimuska77
27. dec 2009

A maťuš dobre hovorím tehu bacile?Presne som na Teba myslela a akurát si sa prihlásila,to je znamenie 😅 😅 😅

mata1001
27. dec 2009

caute krasky ako sa mate?ja grckam rano poctivo-bleeeeeeeee

mata1001
27. dec 2009

mimus si zlata.ja na vas myslim casto 😉

mimuska77
27. dec 2009

Maťuš chytáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám hned mi je veselšie...................díky,ako sa inak máš?Dávno som s Vami nepokecala...............

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre