• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
mojka budem koncit.dobru nocku a uzi si silvestra.krasny novy rok prajem jlavne zdravicko ak pre teba a malinke.paaa
30. dec 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem! tebe, teda vlastne vam zelam to iste! :wink:
30. dec 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, Matka ja ti doporucujem Nataliu :grinning: :grinning: :grinning:
30. dec 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj babulky :slight_smile:. ja som sa prave vratila od rodicov, stravila som tam 3 dni a celkom som zrelaxovala. a co vy, ako sa mi mate, nejake novinky?
30. dec 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Makdi! mame sa fajn a hmirivo, pisala som uz Matke
a ako sa mas ty? kam sa chystas na silva?
30. dec 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj eji :slight_smile:. takze uz zacinas citit pohyby? to je super :grinning: . ja sa mam fajn, nic mi zatial nie je okrem toho, ze ma strasne bolia prsia a pobolieva aj podbrusko. ale to asi k tomu patri :slight_smile:. na silvestra ideme s kamoskou a jej manzelom na jeden ranc. je tam uzatvorena spolocnost, ziva hudba. tak som zvedava, ako to dopadne. a to ty, kam sa chystas? ci asi velmi nikam s bruskom, co?
30. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz pohyby citom dost dlho, je to parada! :slight_smile:
ja zatial mam male brusko, takze sa urcite niekam chystam, bud si urobime rodinny silvester so starkymi, rodicmi, sesterkami a bratrancani a ich rodinkami, alebo pojdem tiez za priatelmi na taky skoso samotu s konikmi do prirody... to by som asi radsej :slight_smile:
alebo tam pojdem az po silvestri za nimi
30. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata!
zelam vam radostny vstup do dalsieho roka, zdravie, lasku, pokoj, svetlo v dusiach, splnene sny! :wink:
31. dec 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babule :slight_smile: želám vám veselého Silvestra a všetko dobré v novom roku... :slight_smile:
31. dec 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Lubi! :slight_smile:
31. dec 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja som si myslela že si už odišla...som rada že som ta tu zastihla. Ako sa máš? čítala som že bábatko už poriadne kope...to je dobre. :slight_smile:
31. dec 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tu asi teraz nikoho nebude všetci silvestrujú.... :unamused: ja som akási na figu ešte som len vstala a už ma bolí hlava... :frowning2:
31. dec 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa na chvílu vzdialim ešte sem dnes kuknem...papa. :wink:
31. dec 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi, daj si dobry bylinkovy cajik a kludne relaxuj, dnes nic nemusis! :slight_smile:
a babo sa len tak hmiri, je take jemnucke, ale zato vytrvale, tancuje si v brusku :slight_smile:
31. dec 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pojdem silvestrovat inde, takze sa vidime v dalsom roku! :slight_smile: pa!
31. dec 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky, prajem vam veseleho Silvestra a vsetko len to najlepsie do noveho roku :slight_smile:
31. dec 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babulky,krásneho Silvestra a najštastnejší nový rok 2010 na úspešné // a štastné porody nám všetkým želám zo srdca :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. dec 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, prajem vam vsetko najlepsie v novom roku a vela uspechov v nom, snazilkam kolajnicky a tehulkam zdrave, krasne babatka :wink: :dizzy_face: :grinning:
31. dec 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. dec 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento konik mi rapluje...
31. dec 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky krasny silvester a stastny novy rok prajem....aby pribudalo k nam stale viac a viac tehuliek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. dec 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
STASTNY NOVY ROK BABULKY!!!!!!!!!!!
1. jan 2010 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech je toto stastny rok pre nas vsetkych....uz vopred dakujeme za vsetky deticky, ktore pribudnu na tento svet v tomto roku :dizzy_face:
1. jan 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky babule...želám všetkým štastný nový rok... :slight_smile:
1. jan 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: Posúvam dopredu...ved sme na tretej strane... :frowning2: a ako sa máte v Novom roku??? :dizzy_face:
2. jan 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. jan 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak ako sa vam dari v Novom roku? :wink:
3. jan 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: natalka ja sa mám celkom dobre od zajtra valím do práce...aj sa teším ale to ranné vstávanie bude hrozné... :frowning2:
3. jan 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ste tu? :slight_smile:
3. jan 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka, ja mam este tyzden dovcu :wink:
3. jan 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok