Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
6. jan 2010

joooj! ved snehuliaka si postav aj ty! ja by som to ihned urobila, keby bolo z coho! 😀

majuska7979
6. jan 2010

eja keby som mala silu to urcite ale som brutalne unavena, ani do obchodu nejdem, mm ide,
ale v praci sme sa stihli aj pogulovat, robili sme let a nefungoval rukav to sme sli von a krasne snezilo 😀
smiat sa mi chcelo lebo nastupovali pasazieri v slapockach, sandalkach, kratasoch a tu taka kosa, chudaci prileteli z teplych krajin a tu zima mrznuca 😀 😀 😀

ejasmeja
6. jan 2010

jaaaj! a to ludia s takymi vecami nepocitaju, ze letia do chladnejsej krajiny! no sranda! 😀
idem ja uz pomalicky, mam navstevu, tak sa idem venovat. oddychni si a dobre sa vyspi 🙂

majuska7979
6. jan 2010

jasne ty tiez a nech sa maly drzka 😉 maly futbalista 😉 alebo ze by tanecnica 😀

natalca
7. jan 2010
ejasmeja
7. jan 2010

ahojte dievcata! pekny dnik nam zelam! 🙂

makda
autor
7. jan 2010

ahoj babule 🙂. ako sa mate, co nove?

ejasmeja
7. jan 2010

ahoj Makdi! u mna dobre. a co ty, ako sa mas?

makda
autor
7. jan 2010

ahoj moja. ja mam tehu potvrdene 🙂. 2,47 mm 😀 . inak mi zacalo byt dobre zle a som strasne unavena 😖 .

a ty ako? malinke poslucha?

ejasmeja
7. jan 2010

makdi! blahozelam este raz! a tesim sa velmi! 🙂
moje male? no... ja tusim cakam konika, nie babatko... 😀
a z coho ti byva najviac zle?

majuska7979
7. jan 2010

jeeejjjj, makda gratulujem k 2,47mm 😵 😵 😵 😵

ejasmeja
7. jan 2010

ahoj maji

majuska7979
7. jan 2010

ahoj ejka
ako sa dnes mame??

ejasmeja
7. jan 2010

mooooze byt a co ty?

ejasmeja
7. jan 2010

este vam tam snezi? 😀

makda
autor
7. jan 2010

dakujem 🙂. eji, asi zo vsetkeho mi je zle ☹. nastastie som este nevracala a dufam, ze to tak zostane 🙂.

takze konika budes mat? to bude asi nejaky futbalista 😉 .

maji dakujem 🙂 a ty ako si na tom? ake mate vobec pocasie?? aj u vas je sneh?

majuska7979
7. jan 2010

ale baby je tu mraz, az taky ze asi zamrzla v praci voda, lebo nam nic z kohutika netieklo skoro som sa v praci pocikala zo smiechu, znami si idu o 6robit cajik a tu voda netecie 😀 😀 😀 😀 😀
ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 cize este nic moc

ejasmeja
7. jan 2010

makdi, ja som vracala asi len 3-5 krat, uz ani nepamatam, ale tiez mi nechutilo jest, vsetko mi smrdelo, najhorsie kava a paprika. ale dala sa mi zjest kelova polievka bez parku, broskynovy kompot a este par veci bez toho, aby mi po nich bolo zle. tak musis si najst take jedla, co ti sadnu

ejasmeja
7. jan 2010

majus, veselo! tak tu ani ked je minus 20, tak voda nam nezamrza nastastie 😀

majuska7979
7. jan 2010

eja to bude tym ze oni tu niesu na to pripraveny 😀 😀 vodne rury su asi meter pod zemou co je nic 😅

mimuska77
7. jan 2010

Caute babule tehule 😀 som tu na skok za chvílu ma čaká "šichta", 😖
Makdi tak ja Ti zo srdca blahoželám a po akom čase sa zadarilo?

ejasmeja
7. jan 2010

no ale ved to by malo stacit ten meter? aky je tam mraz?

ejasmeja
7. jan 2010

ahoj Mimuska, ako sa mas?

majuska7979
7. jan 2010

nemam tusenie je malo pod nulov, neviem kolko, ale tiez neviem kde drzia tu vodu co mame v praci, tak nemam tusie 😀 angicke budovnictvo 😀 😀
mimus ahoj 😀 prijemnu sichtu

mimuska77
7. jan 2010

Cauko Eji aj majuš 🙂 🙂 🙂 Maji padám do šichty až o 21:00 a z koníka okolo 20:30 😀

ejasmeja
7. jan 2010

maji, mozno sa tak zlakli, ze im zamrzne a potrha trubky, ze ju preventivne vypli a vy si pite co chcete! 😀

mimuska77
7. jan 2010

Baby nejako mi blbne koník ...neviem čo sa deje takže asi zdrhám už teraz ved napíšem jadno slovo a kým sa to tam napíše vytečú mi nervy takže ma to mrzí,ale asi s Vami nepodebatím...!Nevadí popíšte a ja si Vás v robotke preštudujem,ved vieš majuš pán Boh zaplat za moju robotu.... 😀

ejasmeja
7. jan 2010

mimus, aj mne to blbne, asi je velky napro na stranku a vela ludi prihlasenych...

makda
autor
7. jan 2010

maji, ja ked som bola v anglicku a chodila som strazit deti ... raz napadalo asi 1 cm snehu a stary mi volal, aby som nechodila vraj "bad snowing". tak som sa potom rehotala, ze keby tak bol na slovensku alebo niekde inde, neviem, co by na to povedal 😀 😀 😀

mimi dakujem 🙂. podarilo sa na 4x 😀

baby mne tiez poslednu dobu blbne konik, preto sa mi tu ani nechce chodit ... cakat nez sa otvori stranka, nez sa odosle odpoved ... katastrofa 😒

ejasmeja
7. jan 2010

ved to! asi by uz admini mali zvysit kapacitu stranky, lebo to tu zacina byt huste a desne pomale ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre