• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
akurat v lekarni som nebola, ale zajtra sa mi zrusil jeden extra job to pojdem do superdrug tam budu mat urcite vacsi vyber :dizzy_face: i ked myslim ze mi to potom moze byt aj na prt :grinning: jak bude po ovulke???
12. jan 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo tento kon nefunguje :angry: :angry: :angry:
12. jan 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka ja by som za tie testy ani peniaze nedávala... :unamused: a ako sa má naša mamina???? :slight_smile:
12. jan 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj mna štve že ked si nájdem čas idem hned vždy na koníka a ked chcem niečo poslat tak ani za svet...a to ma vie n..... :grinning:
12. jan 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam testy este 4 a neviem co s nimi.aj by som ti ich dala.

lubi to akoze ja? :slight_smile:
12. jan 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata a kto innny tu bude maminou?? :dizzy_face:
lubka preto som tie blbe testy ani nekupila, :angry:
12. jan 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata čo ty...? nechápem...kon ma štve a nie ty!!! :grinning:
12. jan 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ci som ja ta mamina...
12. jan 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ukludni sa nech ta kon nevytaca :slight_smile:
12. jan 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata ty kubo samozrejme že ty si mamina...nie ja... :grinning:
12. jan 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nechcem byt kubo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ty si mato :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo máte nové??? ja som dnes strávila den od rána od siedmej v nemocnici,išla som odtial o druhej... :frowning2: no hrozné...radšej do roboty... :wink:
12. jan 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ja budem mato...ked dáš nejakú anketu... :wink:
12. jan 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co si tam bola?
12. jan 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vybavovala som odbery,interné a anestéziologické vyš. :unamused: vieš mala som íst dnes na príjem ale prišla mrcha zasa neskoro,tak sa to posunulo... a včera prišli na to že nemám urobené predoperačné vyšetrenia...
12. jan 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi daj anketu ty...mne sa nechce rozmyslat.ja odkedy som tehotna ja som nejaka zabrzdena.fakt.
12. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si prípad...mne to tiež páli slabšie neviem čím to je ...žeby z nedostatku sexu alebo z toho snaženia...a mne sa nechce rozmýšlat... :wink: ako sa máš na marodke čo robkáš??? a kde sa nám stratila majuska???
12. jan 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ja dnes takto a fakt sa nemozem dockat az mm dojde z prace :dizzy_face: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
12. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus no pekne...aj ked ja som z grafov jelen... :wink:
12. jan 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak z toho nedostatku sexu moze byt.chudak moj mm.
na pn ?dobre da sa.nudim sa.uz som myslela ze budem strikovat ale nejak mi to nejde...
co robim? stale jem....
12. jan 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata ja sa tesim az budem sediet domka a strikovat, mat v pazi celu pracu, i ked by som chcela pracovat do 7mesiaca tehotenstva, ak nie do 8?? ale nikdy nevies ako ti to tam ten hore naplanuje vsak??? :sweat_smile:
12. jan 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ...ked budem na PN ja tak si budeme písat dobre??? :slight_smile: a to jedenie to ty máš dovolené,musíš jest...ja sa teším ked mi dajú dietu tak mi treba schudnút a ked budem na PN tak chudnem... :grinning:
12. jan 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano majuš máš pravdu...nevieš ako to tam hore zariadia... :wink: ani nevieš čo sa može vyskytnút a to možeš byt aj doma a nie v robote...
12. jan 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len že dnes mi nechali v nemocnici švagrinú,je v osmom mesiaci a začala krvácat...tak nevie čo bude... :frowning2: chúdatko... :frowning2:
12. jan 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi pribrala si cez vianoce?kolko?
ja som schudla skoro 1,5 kila.
majus aj ja som mala v plane pracovat no ale co uz
12. jan 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to si tu píšem sama zo sebou???
12. jan 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja ako som schudla v polovici mesiaca,kvoli stresu tak som to nabrala...asi aj 3 kilá... :cry: aspon ma má mm za čo chytit... :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi nestresuj ved sme tu!!! :grinning:
12. jan 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja by som sa nenahnevala sediet doma, by som strikovala, chodila na prechadzky, po obchodoch(tato cast by sa asi nepacila mm) :grinning:
ale mozno tento mesiac, :grinning: :grinning: pevne verim, kupila som mm vitaminky, lebo je nonstop chory ak ho neboli hlava to brucho,....ja beriem vitaminky a citim sa lepsie :grinning: tak mu to asi tiez pomoze, chcela som mu kupit na spermosky, ale vsak mi nevieme ci ma s nimi nejaky problem, a aj tak ich nemali, to som mu kupila na imunitu, :dizzy_face: hadam aj to pomoze, sorky ale snazim sa popri pisani varit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je dobre ale ja aj tak budem musiet odskočit,mám povinnosti... :wink:
12. jan 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok